Видеорегистраторы. Выбор хорошего и простого..

Автор Deep Sea, 20 Лютий 2013, 23:09:32

Попередня тема - Наступна тема

Deep Sea

Раньше, на старом форуме была тема выбора регистраторов.. хочу ее поднять снова.
Что можно купить до 200 у.е??

ЦитатаС регистраторами всё довольно просто ибо есть прямая зависимость от бюджета.
1 категория - Регистраторы с ценой 50-200уе практически не отличаются по картинке. Есть разница в бренде и некотором другом функционале.
2 категория - Следующий ценовой диапазон где-то от 250-400уе. Они уже с более хорошей картинкой. И звуком. Плюс там другие навороты.
3 категория - Если же хотите "снимать кино", то такой регистратор будет уже стоить от 500 и до неба. И там ещё больше всяких наворотов.

Лично я смотрю в сторону AdvoCam FD5 Profi GPS или же BlackVue DR400G-HD II . У каждого минусы есть и свою плюсы.. что делать..

zaVADILA

Цитата: Deep Sea від 20 Лютий 2013, 23:09:32
Раньше, на старом форуме была тема выбора регистраторов.. хочу ее поднять снова.
Что можно купить до 200 у.е??

Лично я смотрю в сторону AdvoCam FD5 Profi GPS или же BlackVue DR400G-HD II . У каждого минусы есть и свою плюсы.. что делать..

Регистраторы немного разного уровня. Но снимают примерно равно. У первого  есть дисплей, у второго нету. Второй точно будет греться летом, т.е. что с ним будет летом и будет ли работать, есть сомнения. Многие просто убивали девайсы при перепрошивки.  Я бы смотрел на то, что будет дешевле. AdvoCam FD5 Profi GPS хороший вариант, но мне вот GPS не надо, проще было бы купить без данной фишки. Сэкономить немного можно.

Deep Sea

#2
Тему в общем можно закрывать...
Взял себе Highscreen Black Box Radar plus
http://www.nix.ru/autocatalog/recorder/Highscreen_Black_Box_Radar_plus_1920x1080_LCD2.4_GPS_Gsens_Radardetect_microSD_USB_LiPol_148902.html
Доволен как слон. Он совмещает в себе радар детектор и регистратор. В целом отлично справляется с двумя делами. Волновался что в адекватности выбора, но поюзав прошлую неделю все сомнения как рукой сняло. Я очень доволен. Кому интересно, можете задавать вопросы.

Prol


zaVADILA

А вот хз какой там битрейт в Highscreen Black Box Radar plus  FullHD там при 30 к/с, что классика жанра. Интересный регистратора с антирадаром. 
Поздравляю с покупкой.

А я себе купил AdvoCam FD5 Profi GPS именно то, что и думал. Немного дешевле Вашего стоит, но и нету антирадар, мне понравился, что снимает хорошо и компактен. Что весьма актуально когда авто небольшое.

Prol


pohgejib

#6
хотів довести до відома власників смартфонів на андроіді і іОС. є зручна програмка яка перетворює мобілку в повноцінний реєстратор DailyRoads переваги: найкраща якість відео, паралельно можна виставити періодичну фотозйомку, записує швидкість та координати у файл субтитрів (SRT). інша прога VideoReg на відміну від попередньої накладає дані на саме відео (страдає кінцева якість), має звонилку(!), та навігацію (!). на моєму Xperia Sola працювала нестабільно...
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Prol

Цитата: pohgejib від 31 Березень 2013, 13:18:16переваги: найкраща якість відео,
Лише через те, що смартфон? Дуже сумнівно. Для кращої якості треба камерний модуль кращий. І постійний фокус на декілька метрів, інакше камера може фокусуватися на брудному склі.
Цитата: pohgejib від 31 Березень 2013, 13:18:16записує швидкість та координати у файл субтитрів (SRT).
Який тоді в них сенс? SRT легко редактується.
Цитата: pohgejib від 31 Березень 2013, 13:18:16накладає дані на саме відео (страдає кінцева якість),
Якщо накладання робиться перед записом, якість буде страждати?

pohgejib

#8
Цитата: Prol від 01 Квітень 2013, 08:47:35Лише через те, що смартфон?
це порівняно із аналогічними програмами (бо всього є штук 6), ну само собою краща якість ніж на реєстратор до 1000грн...
Цитата: Prol від 01 Квітень 2013, 08:47:35І постійний фокус на декілька метрів, інакше камера може фокусуватися на брудному склі.
в настройках по дефолту стоїть фокусування на безкінечність  ;) ну і всього в програмі є ще 3-4 режима фокусування.
Цитата: Prol від 01 Квітень 2013, 08:47:35Який тоді в них сенс? SRT легко редактується.
тобто? ти хочеш доводити даішніку що ти перевищив швидкість?) чи в чому смисл замічання? субтитри при бажанні можна потім накласти на картинку (жорстко).
Цитата: Prol від 01 Квітень 2013, 08:47:35Якщо накладання робиться перед записом, якість буде страждати?
це аналог звичайного реєстратора, накладання проходить в реальному часі, але через слабкі процесори смартфона може відбуватися значна пікселизація і втрата якості.

короче, смисл мого повідомлення в тому, що при бажанні можна зекономити до 2000 грн на відеореєстраторі з нормальною якістю запису та GPS. тим паче із сучасними смартфонами з NFC мітками, перетворення смартфон-реєстратор в повсякденному житті займе до 5сек
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Prol

Цитата: pohgejib від 01 Квітень 2013, 20:38:33ти хочеш доводити даішніку що ти перевищив швидкість?) чи в чому смисл замічання?
Сенс мого зауваження в тому, що коли справа дійде до суду (наприклад, співучасник ДТП не згоден з записами у srt-файлі), показання текстового файлу, який редактується простіше простого, не будуть прийняті до уваги.


pohgejib

якщо справа дійде до суду, то можна підправити текстовий файл і перекодувати файл, наклавши субтитри на відеоряд "жорстко". шариш?
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Prol

Цитата: pohgejib від 02 Квітень 2013, 17:38:55якщо справа дійде до суду, то можна підправити текстовий файл і перекодувати файл, наклавши субтитри на відеоряд "жорстко".
Не потрібно буди шарящим, щоб розуміти, що як доказ у суді може бути прийняте лише оригінальне відео з реєстратора. На перекодоване і дивитися ніхто не захоче. Ну, воно, звичайно може пройти. Якщо адвокат протилежної сторони та/або  його підзахисний повні невігласи у справах з відеодоказами.