Коврик с подсветкой.

Автор Yarik93, 16 Листопад 2009, 17:09:50

Попередня тема - Наступна тема

Yarik93

Вирішив замодити свій коврик. Коврик: нонейм чорний, з гелевою підставкою під руку.

Зразу вирішив, що це буде мод з підсвіткою. Для цього взяв кусок оргстікла, обвів контури коврика маркером і вирізав пилкою для металу. (Під час пиляння головне не дуже "маслати" ;D, так як скло плавиться.... :D)
,
після процесу вирізання, краї заготовки обробив наждачкою (спочатку грубшою, пітім мілкішою)

В заготовці паяльником проплавив отвори і канавки під діоди і проводку
.
Приклеїв цю основу до коврика суперклеєм і вставив туди діоди (діоди з"єднувались "сухою пайкою"  :D так як припой я не знайшов (кінчився)  ;D, прикручувався проводок до діода і заливався клеєм)

поверху наклеїв "пінопаралон", який йде в коробках із взуттям.

вся ця затія працює від старої нокієвської зарядки.
П.С. тип з"єднання діодів: дві паралельно з"єднанні гілки, гілки із послідовно по два з"єднаних діода. ( об"яснив, як зміг. :D)
Інструмент:
маркер
пилка по металу
наждачний папір двох типів
паяльник
супер клей
кусачки
ізолента
ножнеці
...
Вийшло, то шо вийшло! :D ;) :) Що скажете? :%) Здається на форумі подібних проектів не було, вибачаюсь, якшо я помиляюсь! ;)


[вложение удалено администратором]

am2box

В темноте смотрится нормально...
Экономьте электричество! Выключайте NumLock !

Yarik93

Цитата: am2box від 16 Листопад 2009, 17:50:18
В темноте смотрится нормально...
в день його "сіяння" не такі помітні, як з 16:00 до ранку=))))

priozer

а чего запитал от внешнего блока питания, кинь на USB.........

Yarik93

Цитата: priozer від 16 Листопад 2009, 18:01:27
а чего запитал от внешнего блока питания, кинь на USB.........
не було під руками непотрібного провода USB... от знайшов альтернативу, яка зовсім не погана ;))

priozer

 "дві паралельно з"єднанні гілки, гілки із послідовно по два з"єднаних діода" -  при таком подключении при выходе одного светодиода - в результате не горит вся ветка, потом будешь отдирать все......лучше было подключить их все параллельно + сопротивление,которое судя по скринам у тебя кстати отсутствует.....
и сколько у тебя на выходе блока питания, первые нокиевские зарядки выдавали на выходе 9-12 вольт, при таком подключении это многовато.....
да и светодиды АЛ307 ты выбрал не самые лучшие...........
а так сделал  не плохо  :)

Yarik93

Цитата: priozer від 16 Листопад 2009, 18:37:50
"дві паралельно з"єднанні гілки, гілки із послідовно по два з"єднаних діода" -  при таком подключении при выходе одного светодиода - в результате не горит вся ветка, потом будешь отдирать все......лучше было подключить их все параллельно + сопротивление,которое судя по скринам у тебя кстати отсутствует.....
и сколько у тебя на выходе блока питания, первые нокиевские зарядки выдавали на выходе 9-12 вольт, при таком подключении это многовато.....
да и светодиды АЛ307 ты выбрал не самые лучшие...........
а так сделал  не плохо  :)
робилось це все ради задоволення від процесу.... поки йшло "танцюю для тебе" :) діоди ставив які були, я іх не купляв, вони із старого касетного магнітофона  ;D, резіків в мене теж не було, а зарядка видає 5,7В, вона від нових моделей з тонким штекером, тому і така схема з"єднання. :)

немой

ох лол. тут не знаю где найти свободную розетку чтоб телефон кинуть на зарядку, а люди их так впустую тратят. и съюржик, да.

Добавлено: 16 Листопад 2009, 19:23:44

зато  :) сразу  :) видно  :D что  ;D веселая  ;) статья  :) :D ;D :D :)

Yarik93

#8
Цитата: немой від 16 Листопад 2009, 19:22:44
ох лол.
це ти мені??? >:( >:(  Мені розеток вистачає! ще є 2 під столом про запас! Мені ця схема підключення підходить!

немой

Цитата: Yarik93 від 16 Листопад 2009, 19:30:25це ти мені??
да
Цитата: Yarik93 від 16 Листопад 2009, 19:30:25Мені розеток вистачає! ще є 2 під столом про запас!
очень за тебя рад, но я говорил за себя. и лезть что то включать под стол, потому что под боком розетка занята ковриком очень удобно. удачки, цем.

Yarik93

Цитата: немой від 16 Листопад 2009, 19:41:16
даочень за тебя рад, но я говорил за себя. и лезть что то включать под стол, потому что под боком розетка занята ковриком очень удобно. удачки, цем.
ну-ну... коврик включений в той же фільтр, що знаходиться під столом і нікому не заваджає! А тобі можу порадити купити фільтра на максимальну кількість розеток і поставити його собі перед носом, щоб зайвий раз не напрягатись! а мені не важко зігнути голову і вімкнути те, що мені потрібно у резетку!
П.С. якщо у дома не вистачає розеток, то це не привід офтопити! Тут пишуть про модинг, а не про малу кількість розеток в домі. Тобі також удачі, не хворай!

wchipw

мод прикольный, мб себе такой сделать =)
такой вопрос, а то что он (ковтик) выше стал это не мешает удобству ?

Spy

Прикольний килимок і робити нетяжко

Yarik93

Цитата: wchipw від 16 Листопад 2009, 22:24:32
мод прикольный, мб себе такой сделать =)
такой вопрос, а то что он (ковтик) выше стал это не мешает удобству ?
наприклат мені - ні, я навіть не відчув зміни, хіба що те що він став вищий на 4мм, але це зовсім не відчутно! ;)

Dintex

Супер получилось. И главное просто. Не мог бы выложить фото не в ночное время суток? Без вспышки фотика. Интересно как видно подсветку при таких условиях.
///M

Yarik93

Цитата: Dintex від 17 Листопад 2009, 12:27:09
Супер получилось. И главное просто. Не мог бы выложить фото не в ночное время суток? Без вспышки фотика. Интересно как видно подсветку при таких условиях.
по проханню Dintexа, тільки що зробив фотку ;), так як діоди стоять не особливо яскраві, то ефект підсвітки зараз не дуже помітний, а от у вечір радує око! :)

[вложение удалено администратором]

Dintex

Спасибо. Вполне нормально. Может ярче и не надо, вечером сильно слепило бы.
///M

Yarik93

Цитата: Dintex від 17 Листопад 2009, 13:06:25
Спасибо. Вполне нормально. Может ярче и не надо, вечером сильно слепило бы.
і тобі дякую за позитив і розуміння мода! ;)

Dintex

Цитата: Yarik93 від 17 Листопад 2009, 13:08:22
і тобі дякую за позитив і розуміння мода! ;)
Мод действительно хороший получился. Единственное, как по мне что портит картину - так это белая пена снизу. Я бы обошелся вообще без неё, либо можна приклеить... ну дермантин например - он и тонкий, и свет не пропустит, и по столу ездить не будет.
///M

Yarik93

Цитата: Dintex від 17 Листопад 2009, 13:33:09
Мод действительно хороший получился. Единственное, как по мне что портит картину - так это белая пена снизу. Я бы обошелся вообще без неё, либо можна приклеить... ну дермантин например - он и тонкий, и свет не пропустит, и по столу ездить не будет.
Дякую! ;) а крім піни більше нічого не знайшов, а без неї було б погано, тим більше шо вона по столі не ковзає! ;)

Potter

Цитата: Dintex від 17 Листопад 2009, 13:33:09
Мод действительно хороший получился. Единственное, как по мне что портит картину - так это белая пена снизу. Я бы обошелся вообще без неё, либо можна приклеить... ну дермантин например - он и тонкий, и свет не пропустит, и по столу ездить не будет.

Молодец, догадался. Погугули, мод стар как мир интернеты, и ты надеюсь, питание сделаешь от  USB. И да, для тех, кто много играет- оно высоко и реально мешает :)

raptor.sk

Цитата: Dintex від 17 Листопад 2009, 13:33:09
Мод действительно хороший получился. Единственное, как по мне что портит картину - так это белая пена снизу. Я бы обошелся вообще без неё, либо можна приклеить... ну дермантин например - он и тонкий, и свет не пропустит, и по столу ездить не будет.
А я бы заклеил плоскость снизу зеркальным скотчем, или оракалом, а потом уже к нему
приклеил бы, или микропорку, или шкуру молодого дермантина ;)
Если руки золотые. то неважно откуда они растут

Bambucha

 :o  :D  ;D  ;D  ;D У меня такой же точно коврик. И удобный зараза.  :)
Если у тебя прекрасная жена, офигительная любовница, крутая тачка, нет проблем с властями и налоговыми службами, а когда ты выходишь на улицу всегда светит солнце и прохожие тебе улыбаются - скажи НЕТ наркотикам.

Yarik93

Цитата: Bambucha від 13 Січень 2010, 23:00:59
:o  :D  ;D  ;D  ;D У меня такой же точно коврик. И удобный зараза.  :)
точно такий чи точно так зроблений? :D

Bambucha

Не, заводское состояние. Мне не до тюнинга, тем более, что сейчас привыкаю играть с джойстика  :) :)
Если у тебя прекрасная жена, офигительная любовница, крутая тачка, нет проблем с властями и налоговыми службами, а когда ты выходишь на улицу всегда светит солнце и прохожие тебе улыбаются - скажи НЕТ наркотикам.

rom4ik1995

да неплохой коврик))))0

Volan

Прикольный мод! Всё нравится, загорелся и я таким, только вот думаю, мож взять где прозрачный, или белый коврик, и туда сразу поврезать? В темноте отлично видно будет, наверное =)

Yarik93

Цитата: Mr_Volan від 12 Березень 2010, 17:40:29
Прикольный мод! Всё нравится, загорелся и я таким, только вот думаю, мож взять где прозрачный, или белый коврик, и туда сразу поврезать? В темноте отлично видно будет, наверное =)
ну не знаю чи ти знайдеш готовий коврик з оргскла\пластмаси чи чогось подібного... пошукай, мож знайдеш, як ні, то робити не складно ;) як шось буде потрібно спитати -  звертайся сюди, поможем :)

фред

хмм...
сделать лампочки разноцветными, типа справа синий, слева красный, по середине желтый (за одно и прикупить ультраяркие), запитать от USB и прикрутить в торец регулируемое сопротивление (пойдет регулятор звука со старых плееров, главное чтобы плоский был), и у нас есть возможность регулировать яркость подсветки...
¯\_(ツ)_/¯

Volan

Пока коврика такого не нашел, у меня есть корковый, (играю с геймпада Defender Turbo Raser). Думаю, может в мышь пихнуть светодиод, который сам мигает синим, зеленым, красным, желтым ф3мм, и запитать его прямо от РС/2 порта, там должно быть +5в. сегодня посмотрю что можно придумать

Yarik93

Цитата: Mr_Volan від 13 Березень 2010, 11:22:46
Думаю, может в мышь пихнуть светодиод, который сам мигает синим, зеленым, красным, желтым ф3мм, и запитать его прямо от РС/2 порта, там должно быть +5в. сегодня посмотрю что можно придумать
хм..... ідея з мишкою мене трохи зацікавила, але думаю ставити діод на підсвітку, котрий мигає різними кольорами - не прікольно імхо, вийде "новогодняя ёлка" :D, хіба що зробити через переключатель і включати колір під настрій.  :)
В мене родилась ідея невеликого мода мишки, а саме зробити шось подібне на логотип razer, тільки свій, який буде блимати, або горіти синім кольором... хтось шось подібне і прікольне бачив? дайте лінк на цікавий мод на дану ідею. :)

Static-X

Цитата: Yarik93 від 19 Березень 2010, 14:40:59який буде блимати
Поищи "мультивибратор", в гугле и на ютубе.
Видел видео на примере мультивибратора встроенного в мышь, на 10 светодиодах, достаточно не плохо смотрится. Схем полно.
Intel Core i5 2500K---ASUS SABERTOOTH P67 (REV 3.0)---Corsair H60 watercool---Corsair Vengeance 2x4Gb 1600MHz 1.5v---4xHDD total >2Tb---1xSDD Samsung Evo 120Gb---Gigabyte GeForce GT 1030 2GB  ---Thermaltake Smart SE 630W

Yarik93

Цитата: Static-X від 27 Березень 2010, 15:12:27
Поищи "мультивибратор", в гугле и на ютубе.
Видел видео на примере мультивибратора встроенного в мышь, на 10 светодиодах, достаточно не плохо смотрится. Схем полно.

воно то прікольно, але не люблю я ці гірлянди, хочу шоб одним кольором було (синім), тай вмістити його в мишку - це тре постаратись ;) поки шо нема часу на втілення ідеї. :(

Static-X

Цитата: Yarik93 від 27 Березень 2010, 15:42:38воно то прікольно, але не люблю я ці гірлянди, хочу шоб одним кольором було (синім), тай вмістити його в мишку - це тре постаратись Подмигивающий
Не обязательно 10 диодов и несколько цветов, можно и 2 диода одного цвета.

Я вообще сам не против сделать подсветку, которая статически включала бы светодиод с частотой в 1 герц(с затуханием), если кто найдет схемку - пишите.
Intel Core i5 2500K---ASUS SABERTOOTH P67 (REV 3.0)---Corsair H60 watercool---Corsair Vengeance 2x4Gb 1600MHz 1.5v---4xHDD total >2Tb---1xSDD Samsung Evo 120Gb---Gigabyte GeForce GT 1030 2GB  ---Thermaltake Smart SE 630W

SunSonik

мод нормалек, из примитивного скучного коврика получился веселый ковер :)
но читать авторски строки было невыносимо мучительно, безграмотность полнейшая, коверкания слов, за что вы так свой язык не любите?

svetlana1981

Очень понравилось - уже думаю сделать себе подобное) Спасибо ;)