Високопродуктивний куллер для невеликого корпусу

Автор RIPLEY, 19 Липень 2016, 19:38:27

Попередня тема - Наступна тема

RIPLEY

Прошу вашої допомоги в підборі хорошого, ефективного кулера для свого процесора Core i5 4670. Проблема виникла учора - раптово помер "карлсон" на боксовому куллері -  тупо зупинився під час роботи ПК. Добре, що маю звичку час від часу заглядати в AIDA64 і моніторити показники температур системи. Був шокований, коли побачив температуру ЦП на рівні 61 градус. Проц просто в пасивному режимі на одному радіаторі так розігрівся. Тепер не можу підібрати хороший охолоджувач через обмеження які накладає мій дешевий корпус Asus Vento A8 TA861. Хотів брати Noctua NH-U12S, але висота у 158мм башні не вписується у мій корпус. Те саме і з Scythe Ashura - така байда просто в мою систему фізично невлазить. Порадьте щось хороше і ефективне, може бути "башня" але в межах до 140 мм, не відмовлюсь і від стандартних варіантів з горизонтальним розташуванням вентилятора. Ціна питання ролі не грає. Задовбався вже з цим боксовим кулером і його температурами в літку. Хочу взяти топ-девайс, щоб в Hard Reset Redux не було поза 60 градусів, коли виходиш з гри.

І ще одне питання - чому система (OC) чи BIOS не попередив мене, що зупинився вентилятор на куллері? Наскільки я памятаю, то зупинка вентеля має призводити до аварійного відключення системи?
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Volan

в моем HTPC был
http://hotline.ua/computer-kulery-i-radiatory/deepcool_iceedge_400xt/
не громкий, мой камень держал в нагрузке до 60
БИОС предупредит при включении, т.е при прохождении ПОСТ
ну и при выходе за пределы возможных температур комп просто выключился


RIPLEY

Volan, дякую вам за відгук. Трохи порився по ХотЛайну і зупинився на двох варіантах
1) Noctua NH-U9S
2)Thermalright HR-02 Macho 90

По тестах Мачо ніби виграє у "австріяка". але мені особисто Noctua якось більше подобається. Та й проблем із високими планками памяті  та верхнім PCI_E у нього не мало би бути.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Volan

что то я мачо пропустил..
лучше его бери, ноктуа дорогая, шумная, страшная

DEAD_RAT

И Ноктуа и Мачо хороши, оба без проблем справятся с процессором в любых условиях.
Бери тот, что больше по душе

Флешко

#6
http://ru.gecid.com/cooler/noctua_nh-c14s/?s=all Есть такой если подойдет отдам новый по хорошей цене.
ЦитатаNH-C14S Features Low Profile Mode – использование низкопрофильного режима (при размещении вертушки под радиатором) делает кулер очень низким (высотой всего 115 мм) и позволяет применять его в составе HTPC или просто небольших ПК.