Реобас від Yarik93

Автор Yarik93, 22 Лютий 2010, 17:16:31

Попередня тема - Наступна тема

Yarik93

Як і писав в деяких темах шо планую зробити реобас, то почав його робити так як знайшов все необхідне. Реобас буде на 4 канала кожен з яких можна буде окремо відключати. Кнопкою, шо виключати передній вентилятор буде виключатись разом неонка і підсвідка реобаса (4 діода).
Для реобаса купив 4 резюка СП5-28А 150 Ом, 4 кнопки, решту є дома. Ручки в реостатів неособі, тому я їх заміню на ковпачки від тюбиків фотополімерних пломб. Зі всіма питанням і процесом роботи буду звертатись сюди, думаю сьогдні чи завтра зроблю, ще не придумав, як будуть підключатись вентилятори і живлення і як закріпити реостити, бо в них нема гайок, яка буде спереді панель. :)

priozer

резисторы ,что ты подобрал не удобно будет закреплять в панели твоего будущего реобаса, ибо эти подстроечные резисторы для не посредственного монтажа на плату.....
вот как вариант тебе на заметку ,  резистор переменный со встроенным выключателем (т.е у тебя отпадет потребность в выключателях ) его обозначение СП3-42м
"... виключати передній вентилятор буде виключатись разом неонка ....." для запитки неонки надо " Напряжение зажигания лампы обычно не более 100 вольт " где ты их будешь брать ? ( http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0 )

Yarik93

#2
Цитата: priozer від 22 Лютий 2010, 18:26:08
резисторы ,что ты подобрал не удобно будет закреплять в панели твоего будущего реобаса, ибо эти подстроечные резисторы для не посредственного монтажа на плату.....
вот как вариант тебе на заметку ,  резистор переменный со встроенным выключателем (т.е у тебя отпадет потребность в выключателях ) его обозначение СП3-42м
"... виключати передній вентилятор буде виключатись разом неонка ....." для запитки неонки надо " Напряжение зажигания лампы обычно не более 100 вольт " где ты их будешь брать ? ( http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0 )
резистори тільки такі ледь знайшов, приклею до платформи, яку тільки шо зробив, зверху буде ше панелька, кнопки там мішати не будуть, а на рахунок неонки, то я від БП + або землю пущу через кнопку, а далі воно піде до інвектора, таким образом буде й відключатись ;)

схема така, аде ше перед кожним резистрором буде кнопка. А підключатись буде через конектор від старого ХДД, конектор від шлейфа, якраз підходить до 3 піних конекторів вентиляторів. ;)

Yarik93

зробив передню панельку, але ше не до кінця, вигляд такий, як на мене не поганий ;)


зараз буду фарбувати, а потім все склеювати і зпаювати. ;)
Шо зкажете по поводу проробленої роботи? :)

Ivanko1

Цитата: Yarik93 від 23 Лютий 2010, 13:08:43Шо зкажете по поводу проробленої роботи?
Заделай подсветку!. Может даже четыре рзных цвета попробовать. ;)

Yarik93

Цитата: Ivanko1 від 23 Лютий 2010, 14:03:58
Заделай подсветку!. Может даже четыре рзных цвета попробовать. ;)
Зроблю, але буде тільки синя, інших діодів немає ;) :) Зараз роблю на верх панельки наставку з сітким від старого БП :D складно тільки отвори робити в ній :( потім її пофарбую.

Yarik93

#6
Цитата: Yarik93 від 23 Лютий 2010, 13:08:43
зробив передню панельку, але ше не до кінця, вигляд такий, як на мене не поганий ;)


зараз буду фарбувати, а потім все склеювати і зпаювати. ;)
зробив передню панель і все зклеїв, залишилось все зпаяти і підключити, ввечері дороблю, бо зараз немає часу :(  резистори прижав планочкою з оргскла і приклеїв "жидкими гвоздями" все міцно тримається ;)


--------------------------------------------------------------
Доробив нарешті реобас! все вийшло так як і планувалось, все закріплено і зпаяно! Ось фотки:

Такий вигляд уже у встановленому вигляді:

Функціональність мене задовільняє повністю! ;) Як Вам моя робота? Що скажете? :)
П.С. корпус ше не дороблений, тому такий вигляд ;) :)

Ivanko1

Цитата: Yarik93 від 25 Лютий 2010, 15:20:09Як Вам моя робота? Що скажете?
Не Zalman конечно, но учитывая ручную работу - Браво! +1!!! :)
А подсветка будет? :)

Yarik93

Цитата: Ivanko1 від 26 Лютий 2010, 00:12:08
Не Zalman конечно, но учитывая ручную работу - Браво! +1!!! :)
А подсветка будет? :)
дякую, буде, тільки діодний мостик 10 см під реобасом, який буде робити разом із переднім вентилятором (тобто буде світитись відповідно оборотам, більше - світліше, менші - тускніше) ;)

Static-X

молодец, как вентили крутятся с 150Ом-ными реостатами??
Intel Core i5 2500K---ASUS SABERTOOTH P67 (REV 3.0)---Corsair H60 watercool---Corsair Vengeance 2x4Gb 1600MHz 1.5v---4xHDD total >2Tb---1xSDD Samsung Evo 120Gb---Gigabyte GeForce GT 1030 2GB  ---Thermaltake Smart SE 630W

Yarik93

Цитата: Static-X від 26 Лютий 2010, 16:18:15
молодец, как вентили крутятся с 150Ом-ными реостатами??
ну до повної зупинки не доходить, 120-ки обертаються дуже-дуже помалу  на максимальному опорі, а як включити (на макс Ом) комп то не стартують, а 80-ка з 2700 оборотів падає в рази 3-4, але ше не зупиняється, но робить тихо! а як треба повністю виключити - то є кнопка ;)

Extrim.

Классно получилось!
Чем подробней опишешь проблему, тем быстрей найдется решение.