Выбор мобильных телефонов: новости, анонсы, обсуждение

Автор Annihilator, 22 Липень 2008, 23:47:23

Попередня тема - Наступна тема

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

demokrrat

Какой б\у смарт можно купить до 1600грн?
Полазив по олх можно найти нехус 4(очень редкий в этой Ценово категории, поэтому немного стремно брать), самсунг галакси с4, леново а6010, леново с820 и куча китайских.
Желательно 2гб озу, hd экран и неплохую камеру.

Обамка


dronn2010

Appreciate life, she is one!

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

demokrrat

Кароче надо искать возможность расширить бюджет хотя бы до 2к грн.

dronn2010

Appreciate life, she is one!

GA-EV3

Цитата: dronn2010 від 10 Березень 2017, 19:49:17В очко! 
Зависит от потребностей. Для моих мой телефон 2013 года достаточен и даже может быть избыточен. А там, где он говёненький (камера) - так то от года не зависит.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Hryak

Цитата: Обамыч від 09 Березень 2017, 22:38:10
наверное, как ни странно, будет лучшим вариантом
От тварь! А мне минусы ставит, зато, что примерно такое же предлагал >:(
Поменьше свинства - побольше свинины

Обамка

Цитата: dronn2010 від 10 Березень 2017, 19:03:30итироватьИзменитьУдалитьРазделить тему
Цитата: Обамыч от 09 Марта 2017, 22:38:10
наверное, как ни странно, будет лучшим вариантом
так он хочет 2 ГБ за 1600 грн ;D
Цитата: Hryak від 10 Березень 2017, 21:27:42
От тварь! А мне минусы ставит, зато, что примерно такое же предлагал >:(
ты его новым предлагал при куче альтернатив))

dronn2010

Appreciate life, she is one!

Lynch

Всем привет!
Помогите выбрать смартфон для девушки, бюджет до 6000 грн. Приоритет - камера для фото.
Intel Core i5-4670K | Noctua NH-D14 | MSI Z87-G45 GAMING | 8 GB G.Skill 2133 Mhz | ASUS STRIX-R9380X-OC4G-GAMING | Transcend SSD370S Premium 128GB | WD WD10EZEX | ASUS Xonar DX | Zalman Z11 Neo | Super Flower Leadex Platinum 850W | Logitech G500s + Logitech G510s | SteelSeries 5L mousepad| Dell P2414H | Microlab H-500 | Kingston HyperX Cloud

Hryak

Цитата: Lynch від 27 Березень 2017, 18:33:03
Всем привет!
Помогите выбрать смартфон для девушки, бюджет до 6000 грн. Приоритет - камера для фото.
Они там все одинаковы ;) Для действительно хороших фоток надо именно фотоаппарат, причём не дешёвку какую-то, а солидную машину. А в смартах камеры ничем не отличаются особо :D
Поменьше свинства - побольше свинины

dronn2010

#2963
Цитата: Hryak від 27 Березень 2017, 19:09:48Они там все одинаковы
Это точно. Но китайцы жмут, у нас все сейчас на Сяоми помешаны. Посмотрел вроде неплохо за те бабки.
http://rozetka.com.ua/xiaomi_redmi_4_332_sl_eu/p12550302/
или
http://rozetka.com.ua/xiaomi_redmi_3_pr_32gb_gd_r/p11474446/
Appreciate life, she is one!

Mantikor


Lynch

Взял таки Xiaomi Redmi 4 Prime - отличный телефон за свои деньги.
Intel Core i5-4670K | Noctua NH-D14 | MSI Z87-G45 GAMING | 8 GB G.Skill 2133 Mhz | ASUS STRIX-R9380X-OC4G-GAMING | Transcend SSD370S Premium 128GB | WD WD10EZEX | ASUS Xonar DX | Zalman Z11 Neo | Super Flower Leadex Platinum 850W | Logitech G500s + Logitech G510s | SteelSeries 5L mousepad| Dell P2414H | Microlab H-500 | Kingston HyperX Cloud

Hryak

Цитата: Lynch від 24 Квітень 2017, 22:07:21
Взял таки Xiaomi Redmi 4 Prime - отличный телефон за свои деньги.
Ну и как он фотографирует?
Поменьше свинства - побольше свинины

Lynch

Intel Core i5-4670K | Noctua NH-D14 | MSI Z87-G45 GAMING | 8 GB G.Skill 2133 Mhz | ASUS STRIX-R9380X-OC4G-GAMING | Transcend SSD370S Premium 128GB | WD WD10EZEX | ASUS Xonar DX | Zalman Z11 Neo | Super Flower Leadex Platinum 850W | Logitech G500s + Logitech G510s | SteelSeries 5L mousepad| Dell P2414H | Microlab H-500 | Kingston HyperX Cloud

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

WEBLegolas

Знайома вибирає телефон ~4000грн. Прошивати і бавитись і прошивками не буде.
Як думаєте, можна рекомендувати до покупки ось ці варіанти?
http://rozetka.com.ua/ua/xiaomi_redmi_4x_332_gld_www/p16810070/
http://rozetka.com.ua/ua/xiaomi_redmi_note4_332_gld_not_www/p16937708/

Розетка пише, що міжнародна версія. Нею можна буде користуватись "з коробки" без нарікань?

Можливо запропонуєте кращі варіанти?

Mantikor

Цитата: WEBLegolas від 17 Червень 2017, 20:00:09Нею можна буде користуватись "з коробки" без нарікань?
Якщо Розетка пришле з міжнародною версією - так.
Хоча дуже рекомендована перша настройка людиною, яка трохи розбирається в MIUI. Наприклад, по дефолту менеджер безпеки не дозволяє Viber-у створювати спливаючі вікна, тому дзвінків не буде видно.

WEBLegolas

Цитата: Mantikor від 17 Червень 2017, 20:18:23
Якщо Розетка пришле з міжнародною версією - так.
Хоча дуже рекомендована перша настройка людиною, яка трохи розбирається в MIUI. Наприклад, по дефолту менеджер безпеки не дозволяє Viber-у створювати спливаючі вікна, тому дзвінків не буде видно.
А які саме налаштування спершу варто провести і де їх знайти?

Mantikor

Цитата: WEBLegolas від 17 Червень 2017, 20:21:19
А які саме налаштування спершу варто провести і де їх знайти?
Там є програма Безпека, з іконкою у вигляді щита, в ній пункт Дозволи. Вона керує дозволами для програм.
Так от програмам типу Skype, Viber, пошта, потрібно подивитись які доступи Безпека їм надала(ймовірно їх буде замало), і додати потрібні, як от дозвіл автозапуску, запуск в фоні, спливаючі вікна, коротше дивись скірншот.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

WEBLegolas

Цитата: Mantikor від 17 Червень 2017, 20:41:00
Там є програма Безпека, з іконкою у вигляді щита, в ній пункт Дозволи. Вона керує дозволами для програм.
Так от програмам типу Skype, Viber, пошта, потрібно подивитись які доступи Безпека їм надала(ймовірно їх буде замало), і додати потрібні, як от дозвіл автозапуску, запуск в фоні, спливаючі вікна, коротше дивись скірншот.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

А які порадиш альтернативи Сіомі?
Ціна може бути і до 5000грн, якщо переплата буде виправданою(для неї).

Mantikor

Цитата: WEBLegolas від 17 Червень 2017, 20:48:22А які порадиш альтернативи Сіомі?
Meizu з очевидних(M5 Note, M5, M5s). Тільки я не в курсі, можливо й там є такі самі "підводні каміння".
Або брати щось більш стандартне типу Samsung, Lenovo, LG.
А взагалі Redmi 4X i Redmi Note 4X займають перше і друге місце по популярності на Hotline, а M5 Note аж 18. ;)

WEBLegolas

Цитата: Mantikor від 17 Червень 2017, 21:01:49
Meizu з очевидних(M5 Note, M5, M5s). Тільки я не в курсі, можливо й там є такі самі "підводні каміння".
Або брати щось більш стандартне типу Samsung, Lenovo, LG.
А взагалі Redmi 4X i Redmi Note 4X займають перше і друге місце по популярності на Hotline, а M5 Note аж 18. ;)
Вимога - багато  хоча б 2gb RAM і 16RAM, а краще 32.
Бо на старому телефоні одним з основних недоліків, була нестача пам'яті для встановлення аплікацій.
Чи в нових андроїдах можна мовністю переносити аплікації на карту пам'яті?
Бо ті телефони, якими користувався останнім часом Lenovo A6000 і LG G2 переносить лише частину файлів аплікації, я так розумію кеш і інші файли, які виникають під час роботи програми. 

Mantikor

Цитата: WEBLegolas від 17 Червень 2017, 21:10:38Чи в нових андроїдах можна мовністю переносити аплікації на карту пам'яті?
Ніколи не користувався такою функцією. Але, наскільки я знаю, на карту пам'яті переносяться не всі додатки. По-друге, карта пам'яті працює повільніше ніж внутрішня пам'ять.
Якщо дівчина не грає в серйозні ігри на телефоні, то Redmi 4X чи Redmi Note 4X(залежно від розміру екрану) 3/32ГБ буде хорошим вибором. Є знайомі дівчата з телефонами Xiaomi, всі задоволені. Але перша настройка досвідченою людиною таки бажана.

WEBLegolas

Цитата: Mantikor від 17 Червень 2017, 21:35:57
Ніколи не користувався такою функцією. Але, наскільки я знаю, на карту пам'яті переносяться не всі додатки. По-друге, карта пам'яті працює повільніше ніж внутрішня пам'ять.
Якщо дівчина не грає в серйозні ігри на телефоні, то Redmi 4X чи Redmi Note 4X(залежно від розміру екрану) 3/32ГБ буде хорошим вибором. Є знайомі дівчата з телефонами Xiaomi, всі задоволені. Але перша настройка досвідченою людиною таки бажана.
Як перевірити, що версія міжнародна при отриманні телефону?
Дякую за поради :)

Mantikor

Цитата: WEBLegolas від 17 Червень 2017, 21:40:38Як перевірити, що версія міжнародна при отриманні телефону?
Тебе який телефон цікавить? Я напишу всі міжнародні версії для нього.

WEBLegolas

Цитата: Mantikor від 17 Червень 2017, 21:45:06
Тебе який телефон цікавить? Я напишу всі міжнародні версії для нього.
На ті, які я кидав посилання на розетку.  :)
Я так розумію, що версії, які є під спойлером Global на 4pda бувають тільки глобальними?
Тобто  8.2.10.0 буває тільки глобальна, чи то ще якось не так визначається?

Mantikor

#2983
Цитата: WEBLegolas від 17 Червень 2017, 21:57:20Я так розумію, що версії, які є під спойлером Global на 4pda бувають тільки глобальними?
Саме так.
В мене, наприклад, пише: MIUI Global Стабільна 8.2.4.0(MHOMIDL) - Redmi Note 3 (Snapdragon).
Для Redmi 4X остання: 8.2.10.0 (МАMMIEA)
Варто пам'ятати що в офіційних глобальних стабільних прошивках є тільки 4 блоки цифр, розділених точками, тобто якщо в телефоні пише версія 8.2.5.0.0 - це самопал.
Також є розшифрування букв:
M - версія Andriod, в даному випадку Marshmallow, є ще L - Lolipop, та N - Nugat
HO - версія телефону
MI - глобальна прошивка чи китайська, в даному випадку це глобальна, китайська позначається CN (це тобі важливо)
DL - версія прошивки

Також є команди локалізаторів, які беруть китайську прошивку, і накатують на неї укр/рос лікалізацію.
Наприклад локалізатори xiaomi.eu мають останню прошивку 8.2.16.0 MAMCNEA, як бачиш, по буквам видно що це китайська, а не глобальна. І в інформації про телефон буде писати щось типу:  MIUI Global Стабільна від xiaomi.eu 8.2.16.0(MAMCNEA)
Для Redmi Note 4 (Snapdragon) остання версія V8.2.5.0.MCFMIDL

Є ще глобальні девелоперки, це щось типу бета-версій, де тестують прошивки перед переходом їх в Global Stable вітку, там є три блоки цифр, наприклад 7.6.8, де перша цифра - рік, друга - місяць, третя - день випуску прошивки.

Зазвичай на неглобальну прошивку можна попасти після виходу телефону, коли ще нема звідки качати і ставити глобалки, і постачальники чи магазини ставлять локалізовані версії китайських прошивок. Ці два телефони, що ти вказав. вже досить давно продаються, тому, думаю все буде гаразд.

WEBLegolas

Ситуація із вибором телефону змінилась. Обов'язковою вимогою є наявні два слоти для сім карти + окремо для карти пам'яті.
Щоб могли порадити виходячи з цього?
Бюджет до 5000грн.
А то на сайтах нормальних фільтрів по цьому критерію немає, важко зорієнтуватись.

Hryak

Цитата: WEBLegolas від 19 Червень 2017, 06:34:26Ситуація із вибором телефону змінилась. Обов'язковою вимогою є наявні два слоти для сім карти + окремо для карти пам'яті.
Щоб могли порадити виходячи з цього?
http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/huawei-y6-pro-dual-grey/
Поменьше свинства - побольше свинины

WEBLegolas

Цитата: Hryak від 19 Червень 2017, 07:01:13
http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/huawei-y6-pro-dual-grey/
Дякую! Прийму до уваги
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.



@Обамыч ти оглядав Lenovo Vibe P1m?
Там є наявні два слоти для сім карти + окремо для карти пам'яті?

Обамка

Цитата: WEBLegolas від 19 Червень 2017, 06:34:26
Ситуація із вибором телефону змінилась. Обов'язковою вимогою є наявні два слоти для сім карти + окремо для карти пам'яті.
Щоб могли порадити виходячи з цього?
Бюджет до 5000грн.
А то на сайтах нормальних фільтрів по цьому критерію немає, важко зорієнтуватись.
Moto G4, правда ситуация с браком мягко говоря не очень...
Цитата: WEBLegolas від 19 Червень 2017, 07:44:52@Обамыч ти оглядав Lenovo Vibe P1m?
Там є наявні два слоти для сім карти + окремо для карти пам'яті?
йес

Берс

Цитата: WEBLegolas від 19 Червень 2017, 06:34:26Обов'язковою вимогою є наявні два слоти для сім карти + окремо для карти пам'яті.
Galaxy J5 Duos (2015 г., который 5")?
Взял своей такой - довольна. Правда, сравниваем со старыми кнопочными :).

Mantikor

Цитата: Берс від 19 Червень 2017, 22:04:40Galaxy J5 Duos (2015 г., который 5")?
Объем оперативной памяти (ОЗУ)    1,5 ГБ
Объем внутренней памяти (ПЗУ)    8 ГБ
На 2017 рік цього мало.

Берс


Mantikor

Цитата: Берс від 19 Червень 2017, 22:59:21
Мало кому? ;)
Тим, хто користується більше ніж десятком програм. В першу чергу не вистачить внутрішньої пам'яті. Я не граю в ігри на телефоні, і в мене зараз програми займають 6ГБ.
Про оперативну пам'ять все залежить від оптимізації прошивки.

Берс

Цитата: Mantikor від 19 Червень 2017, 23:03:51Тим, хто користується більше ніж десятком програм.
Ну, моя любимая, слава богу  :), не относится к этой группе, поэтому ей хватает с головой тех слабых (на 2017 год) характеристик, что есть в данной модели.

RUSL

Цитата: GA-EV3 від 10 Березень 2017, 20:03:11
Зависит от потребностей. Для моих мой телефон 2013 года достаточен и даже может быть избыточен.
А там, где он говёненький (камера) - так то от года не зависит.
Мне камера нужна , что-бы сфоткать , детальку , микросхемку , шильдик , схемку , и пр.
фотык с собой тягать не будеш , а телефн всегда в кармане .

Старая Нокия 3600 2010 года с "говённой" камерой 3.2 мегапикселя :

   




Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

dronn2010

Цитата: RUSL від 20 Червень 2017, 23:41:52Старая Нокия 3600 2010 года с "говённой" камерой 3.2 мегапикселя :
Рус, ты чё по бойлерам шастаешь???????
Appreciate life, she is one!

OzzyZig

http://itc.ua/news/v-budushhem-vyiydut-novyie-kamerofonyi-nokia-s-optikoy-zeiss/
хахахахха
надеются, что поможет.

уже есть цейс во многих телефонах, но фотки что-то совсем тугие

GA-EV3

Где-то у меня есть фото, сделанное Нокией 6500 (вроде) с карлоцейсом в комнате вечером. Я там красно-фиолетовый-в-пупырышках. Короче, у SE W810 камера получше будет.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!