Выбор и обсуждение планшетов

Автор фред, 13 Серпень 2011, 11:35:32

Попередня тема - Наступна тема

dezmond

Цитата: Scorpion2 від 19 Лютий 2012, 01:48:09ЮСБ хост должен присутствовать в любом планшете.
Згоден, але де там написано, що його нема?

Scorpion2

Цитата: dezmond від 19 Лютий 2012, 01:49:45Згоден, але де там написано, що його нема?
А где написано, что есть? :)

WEBLegolas

Цитата: Scorpion2 від 19 Лютий 2012, 01:55:12А где написано, что есть?
А які є планшети з помнорозмірним ЮЗБ ?
Крім китайських і доку до трансформера ?

Scorpion2

Цитата: WEBLegolas від 19 Лютий 2012, 16:05:11А які є планшети з помнорозмірним ЮЗБ ?
Асер, ВьюСоник, Архос, Тошиба ... Думаю если поискать ещё найдётся. :)
   Знатоки планшетов, повторю свой вопрос - может кто сталкивался с просмотром АйПиТиВи на планшете через ВайФай? Отпишитесь, пожалуйста.

WEBLegolas

Цитата: Scorpion2 від 20 Лютий 2012, 19:44:05Асер, ВьюСоник, Архос, Тошиба ... Думаю если поискать ещё найдётся.    Знатоки планшетов, повторю свой вопрос - может кто сталкивался с просмотром АйПиТиВи на планшете через ВайФай? Отпишитесь, пожалуйста
А яку модель порадиш до 3500грн ?

Scorpion2

Цитата: WEBLegolas від 20 Лютий 2012, 19:49:50А яку модель порадиш до 3500грн ?
Я очень смотел в сторону Архоса 9 серии, когда они обещали модель с 1,5Ггц процем и 250Гб винтом (за смешные деньги). Но чуда не произошло и теперь сам интересуюсь у знатоков планшетов, что брать. Единственно что понял на 100%, что с моими финансами ни на что хорошее/прогрессивное расчитывать не стоит. Всё идёт к тому, что плюну на планшет и возьму нетбук. :( Пока ещё интересуюсь просмотром АйПиТиВи на планшете(очень важно), ну и максимальное кол-во опций в сумму как у тебя.

LoRDEP


Scorpion2

#57
2 LoRDEP,
а ты не в курсе чем отличаются (XE.H60PN.006) от 002, ЕN.011 и т.д.?
З.Ы. Да и вдруг для WEBLegolas 10" многовато? А так выбор хорош, как на меня.

LoRDEP

Цитата: Scorpion2 від 20 Лютий 2012, 20:22:30а ты не в курсе чем отличаются (XE.H60PN.006) от 002, ЕN.011 и т.д.?
Не знаю  :(

WEBLegolas

Цитата: Scorpion2 від 20 Лютий 2012, 20:22:30Да и вдруг для WEBLegolas 10" многовато?
Я б хотів 7дюймів

dezmond


Scorpion2

Цитата: WEBLegolas від 20 Лютий 2012, 20:48:59Я б хотів 7дюймів
Может это подойдёт? Правда памяти встроенной мало("но зато есть слот для карт microSD") и что-то я не понял как видео соответствует характеристикам(на видео жпс есть - в хар-ах нет, и ЮСБ полноценный на видео). На всякий случай ссылка на него.
http://www.ixbt.com/portopc/acer-iconia-tab-a100.shtml

WEBLegolas

Acer Iconia Tab A100 8GB цей класний але хотів би по дешевше , думав за нук але кажуть проблематично шити на повноцінний андроїд((( може хтось шив? 

Scorpion2

2 WEBLegolas,
Вот специально для тебя планшетик. :) Пишут, что доступен будет весной и порядка 300 баксюков цена.
http://wikipad.com/news

WEBLegolas

Цитата: Scorpion2 від 21 Лютий 2012, 02:47:332 WEBLegolas,Вот специально для тебя планшетик.  Пишут, что доступен будет весной и порядка 300 баксюков цена.http://wikipad.com/news
Щось я не дуже люблю коли тільки обіцяють....а вже з наявних моделей щось є?

Scorpion2

Цитата: WEBLegolas від 21 Лютий 2012, 03:25:31вже з наявних моделей щось є?
Ну если тебя не испугает вот это (http://midshop.com.ua/?category=5&product_id=125), то к его недостаткам я бы отнёс только разрешение и поддержку карт 16 Гб. Но обрати внимание на остальные хар-ки и цену! И если у тебя первый планшет и нет возможности платить за прогресс, имхо - достойный вариант. Может и себе возьму, как навигатор в машину точно пригодится. :)

WEBLegolas

Цікаво а можна купити нук таблет в якомусь Українському інет магазині вже прошитим на повноцінний Андроїд з рутом і маркетом ?

Scorpion2

Цитата: WEBLegolas від 21 Лютий 2012, 19:06:58Цікаво а можна купити нук таблет в якомусь Українському інет магазині вже прошитим на повноцінний Андроїд з рутом і маркетом ?
Не знаю. Но если найдёшь - отпишись, тогда ценность планшета повысится в разы. Кстати на Кардачах его наверняка разлочат. Для меня минус в отсутствии камеры для скайпа, но идеала или нет или очень дорого.

WEBLegolas


Scorpion2

Цитата: WEBLegolas від 21 Лютий 2012, 19:23:39Що це таке?
Место в Киеве где продают/скупают от ворованного до лицензионного с разлочиванием и без. :) Правда я лет пять там уже не был. Глянь этот обзор если не читал там что-то про рут к нуку написанно.
http://www.ixbt.com/portopc/nook-tablet.shtml

dezmond

Цитата: WEBLegolas від 21 Лютий 2012, 19:06:58Цікаво а можна купити нук таблет в якомусь Українському інет магазині вже прошитим на повноцінний Андроїд з рутом і маркетом ?
Навіщо так заморачуватись, якщо це все легко зробити самому?
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=288343&st=440#entry11532698

WEBLegolas

Цитата: dezmond від 21 Лютий 2012, 20:06:38
Навіщо так заморачуватись, якщо це все легко зробити самому?
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=288343&st=440#entry11532698
Я вже це читав і я б не сказав що це легко і багато відгуків читав колись що не вдавалось!
Ти особисто шив це нук?

dezmond

Цитата: WEBLegolas від 21 Лютий 2012, 20:11:00читав колись що не вдавалось!
Якщо руки з правильного місця ростуть, то все вдастя ;)
Цитата: WEBLegolas від 21 Лютий 2012, 20:11:00Ти особисто шив це нук?
Всі Android пристрої мені на одне обличчя, шиються майже ідентично. 5 хв погуглити і сам зрозумієш, що нічого складного нема.

WEBLegolas

Мене попросили підібрати планшет до 4500грн
Метод використання:
1.Редагувати документи ворду щоб їх потім з планшета перенести на комп'ютер і все редагувалось/відкривалось і навпаки з компа на планшет і на планшеті редагувати іноді також таблиці екселю.
2.Тобто багато друкувати і в неті сидіти .
Вимоги щоб був нормальний дизайн і якісна збірка .
Тепер питання :
1.Чи можна до планшетів підключати повноцінні клавіатури по юзб або блутузу .
2.Чи можна підключати ЮЗБ 3G можем (типу ютел , мтс і т.п. )до планшету
І що для от таких  вимог потрібно від планшета і чи потрібні якісь кастомні пошивки щоб це все працювало ?

P.S.Розумію питань і вимог багато але мене попросили і ще вирішив з вами порадитись !На ці всі питання я на жаль відповідей не знаю.
Цей девайс буде куплятись щонайближчим часом тому чекати поки щось вийде краще немає можливості і бажання в них.

фред

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 01:44:41
Мене попросили підібрати планшет до 4500грн
Метод використання:
1.Редагувати документи ворду щоб їх потім з планшета перенести на комп'ютер і все редагувалось/відкривалось і навпаки з компа на планшет і на планшеті редагувати іноді також таблиці екселю.
2.Тобто багато друкувати і в неті сидіти .
Вимоги щоб був нормальний дизайн і якісна збірка .
Тепер питання :
1.Чи можна до планшетів підключати повноцінні клавіатури по юзб або блутузу .
2.Чи можна підключати ЮЗБ 3G можем (типу ютел , мтс і т.п. )до планшету
І що для от таких  вимог потрібно від планшета і чи потрібні якісь кастомні пошивки щоб це все працювало ?

P.S.Розумію питань і вимог багато але мене попросили і ще вирішив з вами порадитись !На ці всі питання я на жаль відповідей не знаю.
Цей девайс буде куплятись щонайближчим часом тому чекати поки щось вийде краще немає можливості і бажання в них.

1. с этим не сталкивался но думаю проблемы нет, в андроид маркете нужно поискать нужную утилитку для редактирования.
2.1. легко, через ЮСБ хаб можно подключать до 4-х устройств (мой китайский планшетник справляется с этим без проблем)
2.2. тут уже сложнее т.к. для функционирования модема нужно поставить на него драйвера, короче нужно колдовать, хотя можно купить с встроенным но не факт что он будет нормально работать в наших сетях.
по сути планшет можно рассматривать как нетбук с андроидом или виндой на борту (в том числе виндовс-мобайл или МЕ) сильной мощности вы от него не добьетесь но универсальность имеется и даже больше чем у нетбука или ноута.
¯\_(ツ)_/¯

aNGeL

Цитата2.Чи можна підключати ЮЗБ 3G можем (типу ютел , мтс і т.п. )до планшету
Скажу по своему опыту, была попытка тыкнуть USB 3G-модем в ASUS Transformer - девайс видит, инет не получает. Выход был только один - не хвалато рутовских прав. Так что не факт что из коропки будет подхватывать через USB модемы.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

WEBLegolas

Цитата: Фред від 22 Лютий 2012, 08:12:512.1. легко, через ЮСБ хаб можно подключать до 4-х устройств (мой китайский планшетник справляется с этим без проблем)
Тобто клавіатура звичайна від ПК підключається просто і без ніяких додаткових проблем ?
Цитата: aNGeL від 22 Лютий 2012, 09:50:48Скажу по своему опыту, была попытка тыкнуть USB 3G-модем в ASUS Transformer - девайс видит, инет не получает. Выход был только один - не хвалато рутовских прав. Так что не факт что из коропки будет подхватывать через USB модемы.
Тобто надіятись на то що вдасться підключити без танців з прошивкою немає ?
І можете якийсь планшет конкретно порадити до 4500грн ? Вимоги я написав.

aNGeL

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 15:12:22Тобто надіятись на то що вдасться підключити без танців з прошивкою немає ?
Надежда есть, нужно тестить. Но после перепрошивки должно 100% работать.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

WEBLegolas

Цитата: aNGeL від 22 Лютий 2012, 15:41:11Надежда есть, нужно тестить. Но после перепрошивки должно 100% работать.
Це планшет купляє дівчина, вона з таким бавитись не буде , а жалко :(
А з конкретних моделей що ?

Prol

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 01:44:41P.S.Розумію питань і вимог багато але мене попросили і ще вирішив з вами порадитись !На ці всі питання я на жаль відповідей не знаю.
Для таких вимог, імхо, краще купити нетбук.

WEBLegolas

Цитата: Prol від 22 Лютий 2012, 16:18:42Для таких вимог, імхо, краще купити нетбук.
Я теж так казав , але вона хоче планшет і все ! Якби я купляв то б думав для таких потреб і за нетбук, а вона хоче саме планшет . І я мені здається за 4500грн можна купити щось нормальне . Але що саме ?

фред

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 15:12:22
Тобто клавіатура звичайна від ПК підключається просто і без ніяких додаткових проблем ?
стандартная да, остальные незнаю  :)
я вообще думал что проблема будет с мышкой, но и с ней никаких проблем не возникло, позиционирование верно, скроллинг верен, всё нормально...
Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 15:12:22Тобто надіятись на то що вдасться підключити без танців з прошивкою немає ?
да. нужны драйвера...
Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 15:12:22
І можете якийсь планшет конкретно порадити до 4500грн ? Вимоги я написав.
http://hotline.ua/computer-planshety/impression-impad-2410/
¯\_(ツ)_/¯

WEBLegolas

А на іПелі ворд і ехель піде ?

фред

¯\_(ツ)_/¯


фред

¯\_(ツ)_/¯

WEBLegolas

Цитата: Фред від 22 Лютий 2012, 19:42:41но возможно есть аналоги...
Тобто з їхнього маркета можна якусь спец прогу скачати для ворматів які будуть редагуватись у ворді і  іекселі ?

aNGeL

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 18:49:26
А на іПелі ворд і ехель піде ?
Сейчас нет. Мягкотелые пока жмуться портировать оффис.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

фред

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 19:54:51
Тобто з їхнього маркета можна якусь спец прогу скачати для ворматів які будуть редагуватись у ворді і  іекселі ?
это у Богданова спроси, но он тут не бывает...
¯\_(ツ)_/¯

WEBLegolas

Цитата: aNGeL від 22 Лютий 2012, 19:56:07Сейчас нет. Мягкотелые пока жмуться портировать оффис.
Тобто якщо потрібно редагувати такі формати то тільки НЕ планшет від яблучних ?

Обамка

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 19:54:51
Тобто з їхнього маркета можна якусь спец прогу скачати для ворматів які будуть редагуватись у ворді і  іекселі ?
Да, есть пакет iWork от Apple, который включает в себя программы Pages(аналог Word), Numbers(Excel), Keynote(Power Point). Стоит он 30 долларов, либо по 10 долларов за каждую программу, если покупать по отдельности. Они совместимы с документами Office.
Цитата: aNGeL від 22 Лютий 2012, 19:56:07Мягкотелые пока жмуться портировать оффис.
В сети гуляет скрин MS Office для iPad, но правда это или нет, пока нет точной инфы.

Prol

Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 16:36:58Я теж так казав , але вона хоче планшет і все !
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

А звідки вона взяла, що це можна робити на планшеті? Якби створювати та редагувати тексти лише на планшеті, то це одна справа і цілком реальна, а якщо треба синхронізовувати з десктопом, це виглядає значно складніше.
Цитата: WEBLegolas від 22 Лютий 2012, 15:12:22обто клавіатура звичайна від ПК підключається просто
Не уявляю як це планшет+клавіатура+миша може бути зручнішим у роботі, ніж нетбук+миша. Ти у неї спитай як вона собі уявляє роботу з текстовим редактором у ворді. Може передумає  ;)

фред

Цитата: Prol від 23 Лютий 2012, 08:35:09
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

А звідки вона взяла, що це можна робити на планшеті? Якби створювати та редагувати тексти лише на планшеті, то це одна справа і цілком реальна, а якщо треба синхронізовувати з десктопом, це виглядає значно складніше. Не уявляю як це планшет+клавіатура+миша може бути зручнішим у роботі, ніж нетбук+миша. Ти у неї спитай як вона собі уявляє роботу з текстовим редактором у ворді. Може передумає  ;)
кхм...
http://www.dostupnaya.com/product/kozhanyj-chehol-s-klaviaturoj-dlja-zenithink-zt-180/
а планшеты по ТТХ сейчас ничем не отличаются от нетбуков, разве-что экран тач вот и всё...
так-что планшеты даже выигрывают...
¯\_(ツ)_/¯

WEBLegolas

Цитата: Prol від 23 Лютий 2012, 08:35:09а якщо треба синхронізовувати з десктопом, це виглядає значно складніше.
А в чому буде проблема?
Цитата: Prol від 23 Лютий 2012, 08:35:09миша
Миша не потрібна .
Я б також для таких задач наполягав на нетбуці як щоб бюджет був би скромніший ,а при ціні 4500я думаю щось хороше можна підібрати)
А гугл докс буде на планшеті працювати і синхронізуватись з компом ?
А що до конкретних моделей ?

Prol

Цитата: Фред від 23 Лютий 2012, 08:37:33кхм...http://www.dostupnaya.com/product/kozhanyj-chehol-s-klaviaturoj-dlja-zenithink-zt-180/
Читаємо : "Кожаный чехол с клавиатурой для Zenithink ZT-180*" *-Це такий китайський планшет з "мощным процессором Zenithink ZT-108".
Цитата: Фред від 23 Лютий 2012, 08:37:33так-что планшеты даже выигрывают...
Для створення та редагування текстів планшет не може бути кращим за нетбук. Просто мені здається, що дівчинці захотілося модний девайсік, от вона і видумує.
Цитата: WEBLegolas від 24 Лютий 2012, 02:50:44а при ціні 4500я думаю щось хороше можна підібрати)
Отож.
Цитата: WEBLegolas від 24 Лютий 2012, 02:50:44А гугл докс буде на планшеті працювати і синхронізуватись з компом ?
Думаю, ще єдиний вихід.

фред

Цитата: Prol від 24 Лютий 2012, 08:45:31
Читаємо : "Кожаный чехол с клавиатурой для Zenithink ZT-180*" *-Це такий китайський планшет з "мощным процессором Zenithink ZT-108".
ну да, я знаю, у меня такой планшет на столе лежит...
но это не отменяет функциональность чехла, которая делает планшет похожим на нетбук легким движением руки...
Цитата: Prol від 24 Лютий 2012, 08:45:31Для створення та редагування текстів планшет не може бути кращим за нетбук.
ты сравнивал? или это лишь твоё мнение?
¯\_(ツ)_/¯

Scorpion2

2 WEBLegolas,
обрати внимание, что подключать клавиатуру придётся через ЮСБ, который зачастую единственный в планшете. У тебя будет торчать из планшета микроЮСБ-ЮСБ(чаше всего), а из него хаб ежели понадобиться подключить ещё что-либо.

WEBLegolas

Все народ .
Дякую всім за поради але вона купила Яблучний планшет ,другої версії.
Не знаю чи це правильний вибір ,але те має що має.

Обамка

Цитата: WEBLegolas від 24 Лютий 2012, 23:54:32Дякую всім за поради але вона купила Яблучний планшет ,другої версії.
Не знаю чи це правильний вибір ,але те має що має.
Ну так и неплохо. С толковым чехлом или Smart Cover можно неплохо редактировать текст, благо экранная клавиатура очень удобна, как для планшета.

WEBLegolas

Цитата: Bogdanov від 24 Лютий 2012, 23:58:16Ну так и неплохо. С толковым чехлом или Smart Cover можно неплохо редактировать текст, благо экранная клавиатура очень удобна, как для планшета.
Скільки обійдеться цей чехол і де краще купити?
І які програми маст хев ? В їх закупляти ?