[Опрос] На сколько разделов разбит ваш жёсткий диск?

Автор Hryak, 27 Червень 2009, 16:30:10

Попередня тема - Наступна тема

На сколько разделов вы делите жёсткий диск?

2
101 (46.8%)
3
79 (36.6%)
4
28 (13%)
5 и более
13 (6%)
Не разбиваю
23 (10.6%)
Что такое разделы?
0 (0%)

Всього голосів: 216

IIvan

в мене з 1500гб вільно 20 - так шо то прольот
а шо хіба як менший розділ то дефрагм. плавніше проходить? ну само собою шо файлів менше буде але чи головки не бутуть як віники літати?

GA-EV3

Цитата: IIvan від 03 Січень 2011, 15:10:44в мене з 1500гб вільно 20 - так шо то прольота шо хіба як менший розділ то дефрагм. плавніше проходить? ну само собою шо файлів менше буде але чи головки не бутуть як віники літати?
- невже все таке безцінне, що нічого не можна витерти?
Проконсультуйтесь у misha2 - він в нас по HDD гуру!
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

IIvan


- невже все таке безцінне, що нічого не можна витерти?




як повітря)

GA-EV3

Цитата: IIvan від 03 Січень 2011, 15:36:55як повітря)
- а трошки хоч на комп з зовнішнього перемістити, то потрошку на компи друзів (так мені тут колись радили), та DVD прикупити?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Volan

Цитата: IIvan від 03 Січень 2011, 14:06:45
та але як він починає скрипіти головками ( він ж ті всі файли місцями переставляє шоб один файл розміщувався кластер за кластером) і головки літають з одного кінця в інший а + ше не дуже швидкий усб((((
я тут прогою користувався шоб 2 однакові файли знаходити і один з них видаляти то він як шукав то я чув як головки шуршали а мене то напрягає((
Так а смысл тогда тебе дефрагментировать внешний хард? Он же не используется, как системный? Для сменных носителей я не вижу смысл в такой операции, так как я все равно удалю те файлы с него через день-другой... И скопирую новые

GA-EV3

Цитата: Mr_Volan від 03 Січень 2011, 16:50:16Так а смысл тогда тебе дефрагментировать внешний хард? Он же не используется, как системный? Для сменных носителей я не вижу смысл в такой операции, так как я все равно удалю те файлы с него через день-другой... И скопирую новые
- а чисто для теории, для опыта. И автора очень тревожат звуки.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Spy

Винт на 320Гб- разбит на 2 раздела.
1й под ОС и программы
2й для всего остального

IIvan

ну я просто думав шо так оптимальніше буде - тай якшо один файл буде вкупі то знову ж  таки головки бігати зайвий раз не будуть, менше зношування та й доступ швидший мав би бути.
Нарахунок звуків то я ніби розумію шо то норм бо слухаю як внутрішній тоже шурхотить но якось страшно і все((

sddd

Цитата: IIvan від 03 Січень 2011, 17:25:54таки головки бігати зайвий раз не будуть, менше зношування
а при дефрагментации головки не бегают? :)

поставил Мандриву - добавилось 2 раздела)
1. 70 Гб - система.
2. 130 Гб. игры.
3. ~400 Гб. помойка.
4. 40 Гб. Мандрива
5. 2 Гб. своп.
- Идите к чертовой матери со своим "студебекером"!

IIvan

так і я за то тому питаю чи то так у всіх
а так то раз побігали а далі спокійне зчитування

Volan

Цитата: IIvan від 03 Січень 2011, 17:39:55так і я за то тому питаю чи то так у всіх
ну конечно же у всех! ;D
(есстессно у той половины, которая пользуется ХДД)
Цитата: IIvan від 03 Січень 2011, 17:39:55а так то раз побігали а далі спокійне зчитування
но это же съёмный диск. ты упорядочил файлы, затратил уйму времени для дефрагментации файлов, но завтра сходил к другу, удалил пару-тройку файлов, скопирил новые, и вот твой баланс нарушен. и все труды на смарку. так что забей, и включи громче музыку, чтобы не слышать шуршание винта ;)

Harricein

3 жестких 320гб ,500гб и 1тб разбит только 320 и то на 2 раздела (один системный).В современных ПК вижу смысл в разбивки только для сохранения информации  :)  :P 
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

GA-EV3

Цитата: Harricein від 16 Січень 2011, 19:57:28В современных ПК вижу смысл в разбивки только для сохранения информации
- да, да, товарищи - разбивайте! Намаялся я инфу востанавливать :'(! Зато спецом 8) стал в этом деле ;D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Harricein

Цитата: GA-EV3 від 16 Січень 2011, 20:15:31
- да, да, товарищи - разбивайте! Намаялся я инфу востанавливать :'(! Зато спецом 8) стал в этом деле ;D

Хочешь скажу способ 100% данных + ускорение системы? RAID-массив поставил и 0 проблем.  8)
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

GA-EV3

Цитата: Harricein від 16 Січень 2011, 20:44:15Хочешь скажу способ 100% данных + ускорение системы? RAID-массив поставил и 0 проблем.
- О! Интересно! А какой из Рейдов? Я в этом не  8), знаю, что одни ускоряют, другие повышают надёжность хранения...
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Drizid

Жесткий диск объемом 50Гб:
C (System) - 50Gb
D (Media) - 364Gb
E (Root) - 50Gb

aNGeL

#116
Цитата: GA-EV3 від 16 Січень 2011, 22:35:21
- О! Интересно! А какой из Рейдов? Я в этом не  8), знаю, что одни ускоряют, другие повышают надёжность хранения...

Это RAID 0+1

Прекращаем оффтоп
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

SilverK

Ділю на 2 розділа Для харда з 250 Гб пам'яті більше не потрібно ;) 30 на Вінду і проги, а інша на ігри, файли (які потрібні і при "вильоті" вінди можуть втратитися), фільми на ін.  :)

IIvan

маю хдд на 2тб і думаю як розбити - напевно на 1тб і 1тб
але хочу почути думку інших (завтра вже розбиваю, або ше сьогодні)

підкажіть зразу прогу для розбиття (якшо ше +ссилку то взагалі супер буде :D)

Volan

Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:31:25
маю хдд на 2тб і думаю як розбити - напевно на 1тб і 1тб
але хочу почути думку інших (завтра вже розбиваю, або ше сьогодні)

підкажіть зразу прогу для розбиття (якшо ше +ссилку то взагалі супер буде :D)
а для каких целей винт? (ОСь, хранилище)?
есть стандартная винды (ПКМ по Мой ПК - Управление - управление дисками)

IIvan

для зберігання всякого+ хотілось би якоюсь нормальною (провіреною!! кимось) прогою

GA-EV3

Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:31:25
маю хдд на 2тб і думаю як розбити - напевно на 1тб і 1тб
але хочу почути думку інших (завтра вже розбиваю, або ше сьогодні)
підкажіть зразу прогу для розбиття (якшо ше +ссилку то взагалі супер буде :D)
-
Цитата: GA-EV3 від 16 Січень 2011, 20:15:31
- да, да, товарищи - разбивайте! Намаялся я инфу востанавливать :'(! Зато спецом 8) стал в этом деле ;D
- лутше бей на больше разделов - пропажа меньшего не так болезнена, как большого. А из прог - EASEUS Partition Manager Home Edition- она бесплатна:http://www.dpk.com.ua/blogs/23884. Из платных:Paragon Partiton Manager , Acronis Disk Director - сам пользуюсь, но ссылку не дам :-X - увидит Торквемада - пойдём на костёр! :o
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Volan

Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:42:21для зберігання всякого
тогда самый лучший вариант будет просто отформатировать винт, и не разбивать его вообще :)
Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:42:21хотілось би якоюсь нормальною (провіреною!! кимось) прогою
Цитата: Mr_Volan від 22 Січень 2011, 20:38:45(ПКМ по Мой ПК - Управление - управление дисками)
проверенная многократно. никаких проблем небыло и нет.
если не разберешься, пиши или в тему, или ЛС - помогу подробнее, где и чё нажимать

IIvan

але хдд зовнішній так шо на багато ділити тоже думаю не варто?

Volan

Цитата: GA-EV3 від 22 Січень 2011, 20:46:44- лутше бей на больше разделов - пропажа меньшего не так болезнена, как большого
если будет что то с винтом, то не важно, сколько на нём было разделов ;D полетит всё
Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:49:12але хдд зовнішній так шо на багато ділити тоже думаю не варто?
тем более. моё ИМХО - просто форматирование

GA-EV3

Цитата: Mr_Volan від 22 Січень 2011, 20:51:44если будет что то с винтом, то не важно, сколько на нём было разделов  полетит всё
- тут таки - да ;D
Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:49:12але хдд зовнішній так шо на багато ділити тоже думаю не варто?
- ну а для удобства, и для выше сказаного? Ну это дело вкуса :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

IIvan

чому хочу на 2:
бо маю 1 на 1.5тб і як захожу в нього то він считує всю загальну інфу (розміри файлів, мініярлики картинок і всякого такого), тобто робить багато непотрібного->знову ж таки головки бігають даром.
Коли розібю хоть на 2 част то на одній будуть наприклад фільмові файли чи тп а на другій шось інше-> працюю з одним розділом, інший ніби як пасивний-> менше дурної роботи.
Але то я тільки так думаю, хзз як насправді. ???

Volan

Цитата: GA-EV3 від 22 Січень 2011, 20:58:29- ну а для удобства, и для выше сказаного? Ну это дело вкуса
мне проще папку создать, нежели понаразбивать дисков, а потом когда свободное просторанство заканчивается, искать с четырех разделов, в которых осталось по 20 Гб, куда же всё таки сохранить БД диск размером в 50 Гб.... А если ЖД просто форматнут, память свободная распределяется динамически между папками ;)
ка та так ;D

IIvan

типа то як шо "память свободная распределяется динамически между папками"
якшо форматнути то він чистий буде ???

DMX

Да? Mr_Volan, а якщо потрібна інфа яку видаляти не дуже хочеться + коли перестановлюєш ОС і хоч форматнути вінчак не дуж є часу гратися з бекапами. :P
А так форматнув діск С: і все решта збереглось. Чим погано?
Position Of Power

Volan

Цитата: Віталік DMX від 22 Січень 2011, 21:06:45Да? Mr_Volan, а якщо потрібна інфа яку видаляти не дуже хочеться + коли перестановлюєш ОС і хоч форматнути вінчак не дуж є часу гратися з бекапами.
учимся внимательно читать:
Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 20:42:21для зберігання всякого
;)

Harricein

Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

IIvan

Цитата: Harricein від 22 Січень 2011, 21:13:24"память свободная распределяется динамически между папками"

Я просто не поняв шо означає "память свободная распределяется динамически между папками" Якими ж папками якшо хдд відформатований, чистий?

Volan

Цитата: IIvan від 22 Січень 2011, 21:06:20
типа то як шо "память свободная распределяется динамически между папками"
якшо форматнути то він чистий буде ???
имеется ввиду, потом, после форматирования, ты создашь несколько папок, например №1, №2, №3.... то их размер будет ограничен лишь свободным местом накопителя, а не свободным местом раздела ;)

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

IIvan

Цитата: Hryak від 22 Січень 2011, 21:25:22
Задолбали флудить! Куда модеры смотрят? >:(

створювати нову тему на 10 постів і закривати її вже до завтра?

Harricein

В любом случае на 2 раздела системный и все остальное.
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

Harricein

Цитата: Mr_Volan від 22 Січень 2011, 21:18:56
имеется ввиду, потом, после форматирования, ты создашь несколько папок, например №1, №2, №3.... то их размер будет ограничен лишь свободным местом накопителя, а не свободным местом раздела ;)
Кошмар и это надо объяснять.Как я уже говорил смысл есть разбивать только на 2 раздела.
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

Volan

Цитата: Harricein від 22 Січень 2011, 22:06:11В любом случае на 2 раздела системный и все остальное.
ребята, читайте посты! ;)
ему внешний хард для ФАЙЛОВ нужен, при чем тут ОСь? :P

Harricein

Цитата: Mr_Volan від 22 Січень 2011, 22:08:46
ребята, читайте посты! ;)
ему внешний хард для ФАЙЛОВ нужен, при чем тут ОСь? :P
еСата + 1Тб =внешний жесткий.
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

IIvan

Цитата: Harricein від 22 Січень 2011, 22:15:06
еСата + 1Тб =внешний жесткий.
зовсім інша тема - я вирішив зовнішній і все.

H@RD

100Гб разбит на 3 раздела Система, Работа, Медиа.
Pentium M 760 2Ghz/1ГБ/int./100GB

OzzyZig

#142
На обоих компах по два раздела. На обоих С и Д диски, где на первом игры и система, а на втором мультимедиа различная.
Два винта: 500 и 1000 Гб.  Размер иногда на разделах меняется в зависимости от надобности на том или ином, увеличения/уменьшения гигабайт.

thrustmaster

на 3 розділа:

С (System): на цьому розділі тільки ОС і проги - 30Гб
D (Media): тут ігри, фільми і мої документи - 195Гб
E (Install): на цьому мультики сестри молодшої, мамині документи, інсталятори, картинки на роб. стіл і музика))) цей розділ найбільший - 241Гб

nickk

С - 60 (система)
D - 195 (инсталяторы, игры, фотки и пр.)
Е - 211 (в основном фильмы и прочее видео)

Drizid


lam-vit@ukr.net

1 терабайт = 4 локальних=системний,програми,музика\фильми,игри :)
Elesar

Xoxol34

C: вин7-225Гб
D:торренты-150Гб
E:медиаконтент-155Гб
F:софт-140Гб
G:ХР-30Гб

Hit_man

Люблю для системы отделять 20-60Гб, всё остальное пополам.
Сейчас 120Гб дедуля-Seagate барракуда разбит на раздел 20 Гб под систему, и оставшееся пространство, а 640 WD пополам. И это замечательно, мне нравится.
На буке винт разбит тоже на два 60Гб/100Гб

Гордон

3
С- Вин7
D- игры
G- зарезер. системой(и никак не убрать, >:(, если кто умеет- в личку)
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti