Мод Бп

Автор wchipw, 10 Липень 2009, 00:13:43

Попередня тема - Наступна тема

wchipw

Со скуки решил замодить Бп. Сначало вырезал отверстие для кулера, поставил гриль (фото прелагается), закрыл орг стеклом заднюю панель чтоб не было кругооборота воздуха. Собираюсь вырезать стенку Бп поставить оргстекло, восстановить подсветку, покрасить в чёрный так же собераюсь зделать обмотку 
http://s56.radikal.ru/i151/0907/05/8c6a1f761d42.jpg
http://s44.radikal.ru/i103/0907/d4/0b306b682e6d.jpg
Обмотка будет выглядить премерно так
http://s48.radikal.ru/i119/0907/52/a4da0d1586c2.jpg

DyrenDos99

Нормально тільки якби світився!!! А так то непогано! :) :) :)

Tranceliker

Еее.. раджу робити фотки на столі, паркеті чи лінолеумі, бо вигляд шерсті і волосся на коврі викликає естетичну відразу..
А ідея взагалі непогана.. Я б ще гумову прокладку по всьому периметру кришки одягнув, для запобігання витікання нагрітого повітря назад в корпус:)
Господь не помиляється

wchipw

Цитата: Tranceliker від 10 Липень 2009, 09:05:24
Еее.. раджу робити фотки на столі, паркеті чи лінолеумі, бо вигляд шерсті і волосся на коврі викликає естетичну відразу..
А ідея взагалі непогана.. Я б ще гумову прокладку по всьому периметру кришки одягнув, для запобігання витікання нагрітого повітря назад в корпус:)
По поводу шерсти ты прав ет учту а по поводу того что прокладу то не не буду.. все места в которых протикает возбух будет ставитца отг стекло

Tranceliker

А старий вентилятор лишаєш, чи так і буде отвір?
Господь не помиляється

wchipw

Цитата: Tranceliker від 12 Липень 2009, 10:13:48
А старий вентилятор лишаєш, чи так і буде отвір?
Будет просто отверстие чтоб не было лишнего звука

Yarik93

Цитата: wchipw від 12 Липень 2009, 14:46:59
Будет просто отверстие чтоб не было лишнего звука
Взагалі то задумка нормальна, но хочеться поскоріше побачики кінцевий результат! ;) а поповоду отвора під вентилятор, то можна було б вирізати все зайве по периметру, вставити оргстікло, а в нього уже вмудрувати  всі конектори\кнопки, прорізати не великі отвори для вентиляції, так як у тебе головний вентилятор зверху, а отвори для вентиляції збоку проводів, то смисл місця під вінтель, якого немає ???, а як там буде оргстікло і в середині підсвітка, то світло буде виходити заді сис.блока і давати більше ефекту ;) - просто кинув свою ідею, а ти вже, як автор проекту роби що задумав! ;) Удачі в роботі! ;) :)
П.С. а чим вирізав отвір під вінтель?

Baks

нормально молодец 8)

wchipw

#8
Цитата: Yarik93 від 12 Липень 2009, 20:45:55
Взагалі то задумка нормальна, но хочеться поскоріше побачики кінцевий результат! ;) а поповоду отвора під вентилятор, то можна було б вирізати все зайве по периметру, вставити оргстікло, а в нього уже вмудрувати  всі конектори\кнопки, прорізати не великі отвори для вентиляції, так як у тебе головний вентилятор зверху, а отвори для вентиляції збоку проводів, то смисл місця під вінтель, якого немає ???, а як там буде оргстікло і в середині підсвітка, то світло буде виходити заді сис.блока і давати більше ефекту ;) - просто кинув свою ідею, а ти вже, як автор проекту роби що задумав! ;) Удачі в роботі! ;) :)
П.С. а чим вирізав отвір під вінтель?
Конечный результат будет не скоро =( к сожалению так как я НАКОНЕЦТО устроился на работу и времени в обрез стала та и в лень иногда =) Можно было бы но смысла нет всё равно этот БП не на долго он слабенький = ( а еслили вырезать нутро то ет долго, идея не плохая а вырезать сетку то не хочу так задумано что оно черес сетку свитило
начал делать обмотку зделл сколько материалов хватило
З.Ы. Дремелем

[вложение удалено администратором]

Yarik93

Цитата: wchipw від 13 Липень 2009, 03:09:55
Конечный результат будет не скоро =( к сожалению так как я НАКОНЕЦТО устроился на работу и времени в обрез стала та и в лень иногда =) Можно было бы но смысла нет всё равно этот БП не на долго он слабенький = ( а еслили вырезать нутро то ет долго, идея не плохая а вырезать сетку то не хочу так задумано что оно черес сетку свитило
начал делать обмотку зделл сколько материалов хватило
З.Ы. Дремелем
оууу....... "лень" - це погана штука! поганий моддер той, в кого нема витримки!!!  :) вже як почав то закінчи роботу, хоча б для того щоб радувало око! ;)