Шукаю драйвер до Intel Pentium E5400

Автор AngryMan, 14 Січень 2011, 14:16:07

Попередня тема - Наступна тема

AngryMan

Half Life 2: Episode 2. Майже всі налаштування графіки на максимумі (поле "Многоядерный рендеринг (?) неактивне"). 1 палаючий андед (той що із хедкрабами на спині), водичка хлюпає під ногами, 2-а джерела світла - мій ліхтар і якась лампа на землі і, блін, 20 і менше FPS.
Раніше в мене був AMD 3200+ & 1GB DDR400 & NVIDIA 9600 GT, а зараз вище згаданий проц і 1Гб ДДР 2 800 Mhz; і різниця між тим, що було тоді і зараз не дуже помітна (звісно, при 10 ботах і більше  на карті різниця відчутна), але все одно в деяких місцях воно майже однаково.
Киньтесь посиланням на завантаження драйверів до цього пристрою (якщо такі десь є).
Це я все до того, що мене не влаштовує те як Half Life 2 працює на моєму відносно новому PC (motherboard: G31M-ES2L, CPU:Intel E5400, RAM: KINGMAX DDRII 800Mhz); і мені здалося, що, можливо встановлення драйверу до ЦП могло б допомогти (хибна думка, оскільки такого мабуть не існує на офіційному сайті Intel).

vetos

Тема с таким названием вскоре может оказаться на помойке... Придумай более разумное название теме, пока модераторы не увидели...
Цитата: AngryMan від 14 Січень 2011, 14:16:07Киньтесь посиланням на завантаження драйверів до цього пристрою (якщо такі десь є).
-А о чем речь вообще? О материнской плате? А где модель чипсета и название производителя?  ???

k1T4eR

AngryMan, можешь объяснить ещё раз, но нормально. А то из прочитанного я ничего не понял.

thrustmaster


Garfield

Переименуй тему, дабы она отражала суть вопроса. Остальных попрошу не флудить.


k1T4eR

Драйвера на ЦП не существует.  ;D
Скорее всего на видеокарту драйвер не поставлен/настроен.
Или же не поставил на МП.

То есть ты заменял конфу, ОС та же?

AngryMan

ЦитатаИли же не поставил на МП.

То есть ты заменял конфу, ОС та же?
Так.

k1T4eR

Цитата: AngryMan від 14 Січень 2011, 18:46:01
Так.

Снеси старые драйвера, потом с ОФф сайта скачай новые, поставь.
Если не поможет, пере устанавливай ОС.

AngryMan

Під "ОС та же" я мав на увазі Windows XP SP 3, а не ту саму ОС яка залишилася від старого обладнання.
Прикро http://www.freakygaming.com/pc/action/half-life_2:_episode_two/system_requirements.html

AngryMan