Ликбез по E8400

Автор FakeMaker, 07 Січень 2009, 23:30:39

Попередня тема - Наступна тема

FakeMaker

Хочу взять такой и поставить на него кулер ASUS Silent Knight II, потому что красивый :)

1. Насколько важна разница в степпинге С0 или Е0 в вопросе производительности

2. Какую видеокарту он загрузит по макс :) в современных продуктах геймерской ориентации (ориентируясь на разгон до 4ггц и максимальное качество видео при FullHD разрешении).

3. Критично ли обратить внимание на более эффективные кулера в этом ценовом сегменте?

4. Потенциальная стабильность функционирования в таком разгоне 24\7 (ночной трекер =))
и дневной гейминг

ostman

#1
1. в E0 ефективніші енергозберігаючі технології, як правило більший оверклочерський потенціал і менше тепловиділеня і пару нових інструкцій
2. 4870х2, хоча в FullHD процесор вже не грає таку важливу роль, там відеокарту і так давить розширеня, тому повна загрузка процесорам не така важлива як в розширенях поменше
3. асус звичайно красивий, але зогляду на чисту ефективність я б вибрав щось з цього
4. а чому він повинен бути не стабільним? якщо грамотно розігнати то він зможе працювати і цілодобово, головне не ставити занадто високу напругу на процесорі і забезпечити нормальне охолодженя.

FakeMaker

по п.1 мене цікавить критичність :) наскільки це важливо.. технічні специфікації я почитав :)

ostman

Цитата: FakeMaker від 07 Січень 2009, 23:49:40
по п.1 мене цікавить критичність :) наскільки це важливо.. технічні специфікації я почитав :)
я ж казав, як правило процесори на степінгу Е0 краще розганяються, але це не означає що купивши Е8400 Е0 степінга в тебе буде гарантовані 4.5 Ггц, оверклокінг завжди лотерея, якщо ти про зміну вже купленого Е8400 С0 на Е0, то це безглуздо відавати знову 200у.е. за можливий приріст в 100-400Мгц

Edd.Dragon

FakeMaker
Название темы не годится. Переименуй например на "Несколько вопросов по Intel Core2Duo E8400"

P.S.: Кулер можешь взять http://hotline.ua/tx/noctua_nh-u12p