Выбор процессора и материнки

Автор Fantom, 27 Січень 2013, 14:22:49

Попередня тема - Наступна тема

Fantom

Я хочу купить процессор и материнку. Прочитал эту статью - http://itc.ua/articles/pk-mesyatsa-yanvar-2013/. Обратил внимание, что цена оптимальной конфигурации Intel почти такая как прогресивная на AMD. Это нормально? И какое влияние дают возможности Turbo boost и Hyper treading на показатели производительности в играх? И ещё - в AMD FX-8320 восемь ядер. Насколько я понимаю, все ядра могут использовать только программы вроде 3D Max, а в остальное время они будут простаивать?

LoRDEP

Цитата: Fantom від 27 Січень 2013, 14:22:49Это нормально?
Абсолютно  :)
Цитата: Fantom від 27 Січень 2013, 14:22:49И какое влияние дают возможности Turbo boost и Hyper treading на показатели производительности в играх?
Turbo boost - позитивне.
Hyper treading - позитивне, інколи негативне( в майбутньому, теоретично, лише позитивне). 
Цитата: Fantom від 27 Січень 2013, 14:22:49И ещё - в AMD FX-8320 восемь ядер. Насколько я понимаю, все ядра могут использовать только программы вроде 3D Max, а в остальное время они будут простаивать?
Не тільки але на даний час в більшості випадків - так.

SilverK

Ну, якщо ти перечитав дану статтю і навів ціновий діапазон оптимального ПК, значить в тебе є 2000-2500 грн для покупки даних 2 деталей. Так?
http://hotline.ua/computer-processory/intel-core-i5-3470-bx80637i53470/
http://hotline.ua/computer-materinskie-platy/asrock-b75-pro3-m/
Ці ЦП та МП приживуться разом і будуть відмінно функціонувати.
8 ядер від АМД, так як ти сказав, будуть задіяні лише при трудомісткій роботі, а в іграх вони будуть ні до чого + 4 ядра від Інтел краще "дружать" з іграми.
Turbo Boost
Hyper Threading
В наведеному мною процесорі є лише технологія Турбо Буст. Якщо будуть задіяні всі ядра, то частота підніметься на 100 МГц, а якщо лише одне, то на 400 або 500 МГц (точно не пам'ятаю).

Рекомендую брати Інтел, якщо ж тільки основні задачі, для яких використовується ПК - це робота з мультимедіа файлами. ;)

Fantom

Цитата: LoRDEP від 27 Січень 2013, 15:24:04
Turbo boost - позитивне.
Hyper treading - позитивне, інколи негативне( в майбутньому, теоретично, лише позитивне).

Дякую за відповіді, але тут я більше мав на увазі наскільки серйозний\відчутний цей ефект.

Цитата: Катарина Сергій від 27 Січень 2013, 15:35:46
Ну, якщо ти перечитав дану статтю і навів ціновий діапазон оптимального ПК, значить в тебе є 2000-2500 грн для покупки даних 2 деталей. Так?

Правильно) І я вважаю, що така сума підходить, щоб не переплачувати за максимальну потужність, але й щоб ці компоненти не занадто швидко застаріли.
І дякую за пораду.

SilverK

Цитата: Fantom від 30 Січень 2013, 22:33:05Дякую за відповіді, але тут я більше мав на увазі наскільки серйозний\відчутний цей ефект.
У процесорах і5 технології Hyper treading немає, а Turbo boost піднімає частоту процесора на 100-400 МГц в залежності від навантаження, а приріст хоч невеликий, але є.
Цитата: Fantom від 30 Січень 2013, 22:33:05І я вважаю, що така сума підходить, щоб не переплачувати за максимальну потужність, але й щоб ці компоненти не занадто швидко застаріли.
Повністю згідний. Сам купив собі і5 3450 і думаю, що його мені на років 5 вистачить точно, бо до цього часу сидів на динозаврі і міг би не переходити, якби жаба не задавила :)