13.3-дюймовий ультрабук до 12 500 грн

Автор Alexander_juice, 31 Грудень 2013, 15:34:34

Попередня тема - Наступна тема

Alexander_juice

Доброго часу суток!
Допоможіть, будь ласка, обрати 13.3-дюймовий ультрабук ціною до 12 500 грн. Раніше задумувався над моделлю Asus Zenbook UX32VD, який здається мені ідеальним, якби не те, що йому уже 1,5 року і фактично ультрабук знятий з виробництва, + процесор минулого покоління (Ivy Bridge). Зараз в основному задумуюсь над:
1. Asus Zenbook UX302 (не можу знайти конфігурацію з дискретною графікою =( )
2. Sony Vaio Pro 13
3. Lenovo Yoga 2
4. Apple MacBook Pro 13 with Retina (якщо можливо знайти за вищевказану ціну)
Основна вимога - універсальність (час автономної роботи, швидкодія, стандатна робота(офіс,веб-серф) + ігри хоча б на середніх налаштуваннях).
Буду дуже вдячний за допомогу!

Sanьka

Цитата: Alexander_juice від 31 Грудень 2013, 15:34:341. Asus Zenbook UX302 (не можу знайти конфігурацію з дискретною графікою =( )
Я за эту модель, можно и с слабенькой дискреткой.
Цитата: Alexander_juice від 31 Грудень 2013, 15:34:344. Apple MacBook Pro 13 with Retina
А это тут причем? он на иОС, если надо иОС бери, не надо он не вариант вообще.
Главный эксперт во всем!!!

Alexander_juice

Останній варіант тепер точно відпадає, офіційна ціна на Макбук Про 13 - $1800+

Sanьka

Цитата: Alexander_juice від 31 Грудень 2013, 17:34:18, офіційна ціна на Макбук Про 13 - $1800+
мак он всегда такой мак  :-X
Бери новый зенбук, я бы себе брал именно его. (я тоже предпочитаю 13" бизнес класс).
Главный эксперт во всем!!!

Alexander_juice

Чомусь поки що немає конфігурації з дискретною картою, на глянцевий екран з відбитками пальців прийдеться закривати очі =(

LoRDEP

Такий варіант влаштовує ?
Ноутбук Asus ZenBook UX302LA (UX302LA-C4009H) Blue
Подробнее: http://rozetka.com.ua/asus_ux302la_c4009h/p396484/

major2

ЦитатаЧомусь поки що немає конфігурації з дискретною картою
зачем она тебе на таком ноуте? для 13" достаточно HD4400

Alexander_juice

Цитата: LoRDEP від 01 Січень 2014, 17:15:59
Такий варіант влаштовує ?
Ноутбук Asus ZenBook UX302LA (UX302LA-C4009H) Blue
Подробнее: http://rozetka.com.ua/asus_ux302la_c4009h/p396484/
Дякую, думаю, це один з найкращих варіантів =]

Alexander_juice

Цитата: major2 від 01 Січень 2014, 18:36:33
зачем она тебе на таком ноуте? для 13" достаточно HD4400
Ігри на мінімалках, або середніх настройках інколи пограти, мене це розслабляє, може з відео, фотошопом колись прийдеться побавитись... Це дорога річ, купую не на один рік, тому думаю про майбутнє, так як можливості апгрейду в цьому тоненькому диві фактично немає. Якщо зараз вже є Айріс 5100, то через рік моя інтегрована графіка буде відстійна, я вже мовчу про 3-4 роки...
Це вічна проблема ІТ світу, ти купуєш дорогу річ, здавалося б саму круту, але через пів року з`являється щось нове, ще краще (хоча не завжди). За цим ніколи не встигнеш, якщо ти не  син депутата =(

major2

для игр собери системник за 500$,будет в разы быстрее и удобнее

noodles

Что-то не сходится.

Говоришь это:
Цитата: Alexander_juice від 02 Січень 2014, 11:35:46
Це дорога річ, купую не на один рік, тому думаю про майбутнє, так як можливості апгрейду в цьому тоненькому диві фактично немає.

при этом правильно заметив следующее:
Цитата: Alexander_juice від 02 Січень 2014, 11:35:46
Це вічна проблема ІТ світу, ти купуєш дорогу річ, здавалося б саму круту, але через пів року з`являється щось нове, ще краще (хоча не завжди). За цим ніколи не встигнеш, якщо ти не  син депутата =(

какая проблема ИТ? такое впечатление, что ты сам создаешь себе такую проблему при этом зная про неё заранее  :-\
Если б думал про будущее - то купил бы себе топовый системник (осталось бы ещё на планшет для действительно мобильности так сказать, и то если он реально нужен), через полтора года бы спихнул часть железа которое теряет актуальность, докинул бы денег немного и опять у тебя топовое железо.. по крайней мере я бы так и делал  :)
Крепче за шофёрку держись баран!

major2

+1000
или уж если хочется ноут ,то закажи что то подобное http://xtreme-tech.com.ua/sager.html а для трамвая нексус 7 возьми

Alexander_juice

Ви мене трошки неправильно зрозуміли. Просто за такі гроші хотілося б взяти модифікацію UX302LG (немає в наявності на укр. ринку), а не UX302LA. І питання "навіщо" в даному випадку недоречне, це простий людський принцип - "якщо є краще (в ту саму ціну) - треба брати краще". А різниця між Nvidia GeForce 730m 2 gb(UX302LG) і HD Graphics 4400 (UX302LA) в 17-мм ультрабуці мені здається не потребує коментарів. Мені не потрібна ігрова машина, для цього ж є Х-бокс... 
Цитата: Alexander_juice від 31 Грудень 2013, 15:34:34
+ ігри хоча б на середніх налаштуваннях).
Модифікація з дискретною графікою виглядає куди більш універсальною
Цитата: Alexander_juice від 31 Грудень 2013, 15:34:34
Основна вимога - універсальність
Ну і буквально тільки що знайшов в І-неті відео, де німецькі "народні умільці" апгрейдять даний зенбук - ОЗУ - 10 гб, замість HDD - SSD. Таким чином, він перетворюється на монстра в тілі янголятка. Для мене, це ідеальний ноутбук - поєднання маленьких розмірів(17 мм), ідеального дизайну(кленково-подібний корпус), автономності(низьковольтний Хасвелл) і продуктивності(Нвідія)!

Rentaka

#13
Цитата: Alexander_juice від 02 Січень 2014, 17:13:30
Для мене, це ідеальний ноутбук - поєднання маленьких розмірів(17 мм), ідеального дизайну(кленково-подібний корпус), автономності(низьковольтний Хасвелл) і продуктивності(Нвідія)!

У вас здравые требования, отлично вписывающиеся в указанный бюджет, но добавлю в бочку мёда ложку реализма. Пропущен важный критерий качества ноутбука как изделия, который сложно замерить в цифрах, но при солидном бюджете покупки о цифрах вы забудете почти сразу после покупки (любой из вариантов спокойно потянет большинство современных задач, кроме тяжелых игр и прожорливого профессионального софта), а вот потребительские свойства сразу выйдут на первый план. Я имел знакомство с большей частью описанных претендентов и вынужден констатировать, что Macbook Pro Retina 13" (начиная с такой конфигурации) даст всем по качеству материалов и сборки 100 очков вперёд. Конечно, он на 10% не вписывается в описанный вами бюджет, но эти 10% того стоят. Из значимых недостатков можно отметить только нагрев металлического корпуса при хорошей нагрузке. раз и два
В остальном - никаких нареканий. и новая макось заряжена на долгое хранение овощей оптимизированна на более длительное время автономки. Новая интеловская графика вполне заменит средненькую карту от нвидиа.

В качестве альтернативы приглядитесь к DELL XPS 12 или 13 - среди виндовых ноутов достойнейший экземпляр. UX серия Асуса хороша, но по прошлой модели имеет ряд нареканий, таких как зазоры и люфт тыц, хронические косяки с SSD тыц или шумное охлаждение тыц.
Прежде, чем брать эту новинку, я бы сперва пособирал отзывы.

Alexander_juice

Я дивився багато оглядів нового Зенбука і про люфти там нічого не зазначили =*( Якщо не помиляюсь, то в DELL XPS - процессори і графіка минулого покоління, а ще я не впевнений в практичності екрану, який перекручується. Вагаюся між мак про і новим зенбуком(питання ще й в ОС, мені краще було б Він8.1 і ціна на найдешевшу конфігурацію мака про - більша, а в ній навіть не ретіна, здається)... Слушне зауваження, хороша підказка і порада, дуже дякую.

Alexander_juice

#15
Купив на Розетці Zenbook UX302LA в максимальній конфігурації. Користуюсь 2 тижні - натішитись не можу, абсолютно не шкодую про свій вибір і раджу Вам купувати, кому дозволяє совість і гаманець звичайно. Передача кольорів на екрані просто казка, кути огляду відповідно теж, сенсор - на 5, звук від Бенг енд Олуфсен - чистий, грає якісно, гучності достатньо. На і7 процесорі з 8гб ОЗУ все літає, вмикається за декілька секунд, про вихід з режиму сну взагалі мовчу. Найнижча оцінка Віндовс - 5.9 (графіка здається). Можу відмітити прорив в автономності - тримає в економ режимі 9 і більше год, якщо постаратися (зокрема в мене виходило) - можна вижати ще більше. З вай фаєм залежно від яркості екрану думаю 6-7 год точно протягне. Дизайн ультрабука відразу притягує увагу, стильний алюмінієвий корпус нагрівається і шумить вкрай рідко, кришка з горілою просто ляля, якби ще не відбитки пальців, але на це можна закрити очі. Логотип Асус на кришці приємно підсвічується, клавіатура теж. Якихось конкретних мінусів не бачу взагалі, якщо лише придертись - можна відмітити відбитки пальців на кришці - ну тут вже вибачайте. Спробуйте це диво, і стереотип що Apple робить найкращі ноутбуки у Вас зникне миттєво!

Alexander_juice

Маю одне лише запитання, якщо встановлювати програми з магазину, куди вони зберігаються і як їх повністю видалити?