Бесславные ублюдки / Inglourious Basterds [2009]

Автор S!N, 10 Грудень 2009, 17:18:16

Попередня тема - Наступна тема

Оцените фильм

Шедевр
Отлично
Хорошо
Средне
Плохо
Ужасно
Не смотрел/не буду смотреть

PenSpinner

Цитата: Andrii від 04 Січень 2010, 17:59:45
І трохи не правдивий
Хаха, цей фільм не претендує на правдивість :D ;D :D ;D
Almost dying changes nothing. Dying changes everything. (c) Gregory House

The total intelligence of a planet is a constant. The population is increasing exponentially...(с)

Andrii

Цитата: PenSpinner від 09 Січень 2010, 14:37:07
Хаха, цей фільм не претендує на правдивість :D ;D :D ;D
Ну слухай. В спойлері я трохи ппояснив свою думку. ;)

PenSpinner

я зрозумів. я ж і кажу, що не треба іти на фільм в очікуванні історично правдивого фільма про війну, там майже все неправдиве. так само можна казати, що фільми про вторгнення інопланетян погані бо неправдиві, і діти після них будуть казати, що американці врятували землю. нісенітниця
Almost dying changes nothing. Dying changes everything. (c) Gregory House

The total intelligence of a planet is a constant. The population is increasing exponentially...(с)

Andrii

Цитата: PenSpinner від 09 Січень 2010, 15:04:37
я зрозумів. я ж і кажу, що не треба іти на фільм в очікуванні історично правдивого фільма про війну, там майже все неправдиве. так само можна казати, що фільми про вторгнення інопланетян погані бо неправдиві, і діти після них будуть казати, що американці врятували землю. нісенітниця
ну якби ще гітлер врятувався - то куди не йшло, а так спаплюжити історію... :P

PenSpinner

читай пост вище, там наче все сказано...
це право Тарантіно - змінювати історію як заманеться, це його фільм
Almost dying changes nothing. Dying changes everything. (c) Gregory House

The total intelligence of a planet is a constant. The population is increasing exponentially...(с)

pohgejib

і правда. є таке поняття як "авторське кіно".
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Ivanko1

Цитата: pohgejib від 09 Січень 2010, 15:57:34і правда. є таке поняття як "авторське кіно".
И именно тем оно и отличается от попсы ценится. :)

chorik

Оцінка :Хороший бредок! Фильм затягнутий, та й з історією щось в них не в порядку. Гітлера пристрелили в Парижі в кінотеатрі, комедія!Скоро точно дойде до того, що америкоси зіграли основну роль у війні, а ми так, відкрили другий фронт. Жах

LoRDEP

Хорошо
Фільм затягнутий. 90хв. для нього було б більш ніж достатньо  ;)

dobriyvecher

Мда, все так серьезно шло по сюжету, но конец все испоганил, Тарантино таки попалился и добавил бреда, особенно с расстрелом Гитлера, мда, а вообще фильм из разряда - на любителя.

Гордон

Да... Я аж дёрнулся от неожиданной сцены, где его из МР-40 изрешитили! Мечта недовольный америкосов!
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

S!N

Цитата: Гордон від 29 Січень 2010, 10:42:12
Да... Я аж дёрнулся от неожиданной сцены, где его из МР-40 изрешитили! Мечта недовольный америкосов!
да там так палевно, сразу видно что кукла
High tech. Low life.

Spy

Хорошо, немного не понравились образы актеров и некоторые моменты, Операция "Валькирия" например, лучше

Гордон

Цитата: Spy від 25 Вересень 2010, 09:39:44
Хорошо, немного не понравились образы актеров и некоторые моменты, Операция "Валькирия" например, лучше
Фильмы Квентина на любителя. Мне еще нр-ся тем, что он женские ноги и каблуки кр. планом всегда показывает.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti