Питання до ігрових колекціонерів.

Автор RIPLEY, 31 Січень 2010, 19:26:03

Попередня тема - Наступна тема

RIPLEY

В далекому 1995 році мені до рук попав журнал "Nintendo Power USA" - офіційне іллюстроване видання японської компанії Нінтендо в США. В журналі був конверт по якому можна було відіслати лист до редакції "Nintendo of America". Я вирішив їм написати і розповісти, що в далекій Україні також знають і грають в ігри від Нінтендо. Про те, що в той час у нас всі ігрові системи були китайськими підробками на NES і жовті картріджі - теж вироби китайського ігропрому я тоді ще не розумів. На якусь відповіть на мій лист я чесно навіть не розраховував. Але яке ж було моє здивування, коли через 2 місяці мені листоноша приносить величезний конверт, де на зворотній адресі виднілись три заповітні букви - U.S.A. Лист був від редакції журналу Nintendo Power. В листі йшлося, про те, що редакція була неймовірно здивована, що в тоді, ще нікому не відомій, молодій державі Україна, знають і люблять продукцію Нінтендо. Вони були настільки розчулені, що вислали мені як подарунок Плакат з гри Donkey Kong Country, яка в 1995 році була хітом на платформі Super Nintendo. Але плакат був не простий - на плакаті поставили свої афтографи усі розробники гри Donkey Kong (компанія Rare) , а також головний редактор Nintendo of America - Jacki Elutris.

Мене цікавить таке, яка на сьогоднішній день може бути колекційна вартість цього плакату? Чи можна його розмістити на eBay і з якої стартової ціни розпочати?  Як відомо, для компанії Rare серія про Данкі Конга була однією із найуспішніших і думаю мають бути люди зацікавлені в такого типу ігрових раритетів.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

an_v

RIPLEY,не знаю сколько он стоит,но такую вещь я бы не продавал. ;)

фред

выложи на аукцион, и посмотришь сколько коллекционеров будет за него бороться, вот и увидишь настоящую ценность этого плаката...
¯\_(ツ)_/¯

RIPLEY

#3
Цитата: an_v від 31 Січень 2010, 19:31:40
RIPLEY,не знаю сколько он стоит,но такую вещь я бы не продавал. ;)

Мені теж трохи прикро розлучатись з таким колекційним плакатом, але раптом він зараз коштує великі гроші  :) ...я захланний

Пробую зареєструватись на eBay (http://global.ebay.com/)- видає, що з нашого регіону реєстрація неможлива?! Що за гон???
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

AdWeb

забей и зарегистрируйся просто на www.ebay.com, проблема в том что транзакции зачисления средств для Украины и стран СНГ не производятся PAYPALом, который является платежной системой на ебее...насчет др способов оплаты не знаю
PSP1008
PS3 (CECHG08) 40Gb upgrade 160Gb

RIPLEY

#5
AdWeb, дякую за роз'яснення. Але чомусь перехотілось зв'язуватись із закордонними аукціонами (забагато геморою). Спочатку попробую зацікавити колекціонерів в свому регіоні. Вже подав оголошення додекількох рекламних газет в мому місті та розмістив в неті на локальному порталі свого провайдера та на сайтах з оголошеннями.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

AdWeb

из наших отечественных аукционов пожалуй могу посоветовать www.aukro.ua если не придераться к интерфейсу слишком то норм, торговля довольно таки активная как по мне, сам переодически чтот там продаю)
PSP1008
PS3 (CECHG08) 40Gb upgrade 160Gb

RIPLEY

#7


Дивився на закордонні фанатські колекційні ресурси, то там за такі штуки в залежності від популярності людей, що дали автограф дають від 150 до 4000 умовних. 
Навіть незнаю на скільки мій плакат потягне... Плюс ще маю збережений лист, де вказано, про аутентичність цих афтографів.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV