Запис звуку і одночасний його вивід на колонки

Автор Andrii, 05 Лютий 2010, 17:13:18

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Записую звук на ноуті з мікрофона через стандартну Віндовську прогу "Звукозапись". При запису звуку, вихід не відбувається зразу на колонки, тобто записую, а те що говрять не чути на колонках. Як це можна зробити??

vetos

Цитата: Andrii від 05 Лютий 2010, 17:13:18
Записую звук на ноуті з мікрофона через стандартну Віндовську прогу "Звукозапись". При запису звуку, вихід не відбувається зразу на колонки, тобто записую, а те що говрять не чути на колонках. Як це можна зробити??
Блин, ну ты даешь! Ищи подобные настройки в Микшере Widows или в микшере панели управления своей звуковухи...  :D Там просто нужно поставить галочку на параметре воспроизведение при записи. Короче, найдешь.

Edd.Dragon

Цитата: Andrii від 05 Лютий 2010, 17:13:18
Записую звук на ноуті з мікрофона через стандартну Віндовську прогу "Звукозапись". При запису звуку, вихід не відбувається зразу на колонки, тобто записую, а те що говрять не чути на колонках. Як це можна зробити??
Если не хочешь эхо в твоей записи, то на колонки как раз и не следует ничего выводить. В наушники разве что.

Цитата: vetos від 05 Лютий 2010, 17:46:58галочку на параметре воспроизведение при записи. Короче, найдешь.
Ну м например у меня там ничего такого нет. И не видел никогда такой галочки.


Andrii

Цитата: vetos від 05 Лютий 2010, 17:46:58
Блин, ну ты даешь! Ищи подобные настройки в Микшере Widows или в микшере панели управления своей звуковухи...  :D Там просто нужно поставить галочку на параметре воспроизведение при записи. Короче, найдешь.

Шукав, не найшов. А де знаходиться сам ярлик "Звукозаписи"?? В Пускові його нема, походу випадково видалив :(

Добавлено: 05 Лютий 2010, 18:24:47

Цитата: Edd.Dragon від 05 Лютий 2010, 18:12:49
Если не хочешь эхо в твоей записи, то на колонки как раз и не следует ничего выводить. В наушники разве что.

Мені треба записувати ТІЛЬКИ з мікрофона, і виводити на колонки. Взагалі це мені на вечір в школу, тому всі повинні чути, що говорять :-)

vetos

#4
Цитата: Edd.Dragon від 05 Лютий 2010, 18:12:49Ну м например у меня там ничего такого нет. И не видел никогда такой галочки.
Не знаю у кого там как... зависит от драйверов к звуковой карте.
Микшер --> Воспроизведение --> Микрофон.
[

У меня это выглядит так:


Nikolai

Цитата: Andrii від 05 Лютий 2010, 18:23:37
Шукав, не найшов.
Залежить від звуковухи та драйвера.
Цитата: Andrii від 05 Лютий 2010, 18:23:37
А де знаходиться сам ярлик "Звукозаписи"?? В Пускові його нема, походу випадково видалив :(
У Control Panel.
Цитата: Andrii від 05 Лютий 2010, 18:23:37
Мені треба записувати ТІЛЬКИ з мікрофона, і виводити на колонки.
Звук з колонок буде повторно записуватись через мікрофон (звідти й ехо), і ти з цим нічого не вдієш, якщо тільки не поставиш колонки далеко від мікрофона.
If you do what you have always done, you'll get what you have always got

Edd.Dragon

#6
Цитата: vetos від 05 Лютий 2010, 20:02:32Не знаю у кого там как... зависит от драйверов к звуковой карте.
Это ты имел ввиду? (см. вложения)



Добавлено: Sat Feb  6 00:53:22 2010

Цитата: Andrii від 05 Лютий 2010, 18:23:37Мені треба записувати ТІЛЬКИ з мікрофона, і виводити на колонки. Взагалі це мені на вечір в школу, тому всі повинні чути, що говорять :-)
Ну и объясни, зачем тогда ЗАПИСЫВАТЬ?  ???
Люди будут слушать риалтайм или запись?

Тебе надо в настройках громкости воспроизведения включить отключеный по дефолту микрофон и просто в него говорить. Ничего не записывая.


[вложение удалено администратором]

Nikolai

If you do what you have always done, you'll get what you have always got

Andrii


Ось скрін мого. Внизу написано Conexant HD Audio. Чому мені необхідно записувати і щоб всі чули? Ми хочемо зробити щось схоже на це відео

Marex

Тепер зайди в параметри і у властивостях постав галочку на відображення мікрофона, якщо такий пункт є, або на то гніздо звукової, в яке він в тебе підключений. Появиться в мікшері, там і розберешся, виключений він повністю чи просто скручений
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

Andrii

Я, мабуть, туплю. Ось заскрінив налаштування, які тільки зміг найти. Що там регулювати я не знаю!! Хоча, коли робив перевірку роботи аудіопристрія (у вінді така функція є), то був один крок, в якому потрібно було говорити і слухати те, що кажеш одночасно (і відповідно було ехо), а як зробити запис і одночасний вивід на колонки - я не знаю :(






Edd.Dragon


Andrii

Цитата: Edd.Dragon від 09 Лютий 2010, 20:52:44
Обидно ))
А других аудиокарт нету? ))


Тіли цей output i input. Аудіокарт більше нема :), у мене ноутбук, якщо допоможе, то ось цей. То ніяк не можна зробити???

Nikolai

Цитата: Andrii від 09 Лютий 2010, 21:11:08
То ніяк не можна зробити???
Я ж говорю, не на всем оборудовании можно делать такие трюки. У тебя очевидно нет.
If you do what you have always done, you'll get what you have always got

Andrii

Ладно, я якось на вечорі придумав - найшов на компі перевірку системи звуку, там була опція говрити і слухати себе, підключив мікрофон - звук був як із бункера і із запізненням.

Тепер наступне питання: в школі є "узелок" (не знаю як він по документації називається), до него підключаються мікрофони, колонки. Питання, чи можна якось з нього зняти звук на ноут. Якщо необхідна назва чи фото - можу зробити.