Гаррі Поттер та смертельні реліквії / Harry Potter and Deathly Hallows 3D Part 1

Автор dezmond, 11 Вересень 2010, 22:57:54

Попередня тема - Наступна тема

Як вам фільм?

Шедевр
2 (8.3%)
Відмінно
2 (8.3%)
Добре
4 (16.7%)
Середняк
4 (16.7%)
Погано
1 (4.2%)
Жахливо
2 (8.3%)
Не дивився / Не буду дивитись
9 (37.5%)

Всього голосів: 22

dezmond

Перша половина екранізації останнього тому всесвітньовідомої саги про хлопчика-мага Гаррі Поттера. Хлопчик вже давно перетворився на парубка, та разом з його зростанням міцніє і сила Темного Лорда Волдеморта, і тепер Гаррі та його друзям доведеться готуватися до останньої рішучої битви, живими з якої вийдуть далеко не всі. Першим кроком до перемоги над супротивником для Гаррі має стати віднайдення всіх смертельних реліквій - горокраксів, в яких Волдеморт заховав копії своєї душі, аби відродитися після можливої смерті.

Режисер: Девід Єтс
Сценарій: Стів Кловес
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Вотсон, Гелена Бонем Картер, Том Фелтон, Ральф Файнс, Алан Рікман, Тімоті Сполл, Джон Гарт, Білл Най, Джеймі Кемпбелл Бовер
Виробництво студії: Heyday Films, Warner Bros. Pictures (Великобританія, США)
Прем'єра в світі: 17.11.2010
Прем'єра в Україні: 18.11.2010
Кінопрокатник в Україні: Кіноманія

N17


Ivanko1


Spy

Менше ніж інші фільми Так, як і всі фільми, сильно не чекаю,  ні книга, ні фльм про Поттера особливо не цікавлять, просто хочется подивитись чим там все закінчится...
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

dezmond

А Гаріка, то в ЗД не буде.
З.І. додайте функцію змінити голос ;)

thrustmaster

проголосував "відмінно" бо фільм і справді, як на мене, дуже класний...друга частина ще крутіша має бути...не даремно 30 грн викинув на кінотеатр :) тепер залишається дочекатись хорошу якість і скачати і дочекатись другої частини...

Sanьka

Сегодня смотрел в кинотеатре, девушка просила. Какой то он не очень, такое ощущение что еще 20 серий выйдет.
Главный эксперт во всем!!!

Rossoneri

Я ,как человек прочитавший все сем книг о Гарри Поттере могу сказать что фильм весомо не отличается от книги, именно этим он переигрывает две предыдущие части. Фильм как и книга сделаны на отлично!

Potter

Хороший фильм, хотя местами, как это модно нынче говорить, не хаватает мотивации героям. Фаанм смотреть обязательно ,ен фанам крайне желательно, хотя бы из-за фишечек магических всяких

Donblas

Потного Гарри не буду смотреть под страхом расстрела.

garri-potter