(Опитування) Як ви дбаєте про свій організм?

Автор pohgejib, 21 Січень 2011, 12:57:00

Попередня тема - Наступна тема

Що ви робите або намагаєтесь робити щоб бути здоровим тілом та духом?

Займаюся спортом професійно
Займаюсь спортом на любительському рівні впершу чергу для себе
Займаюсь спортом на любительському рівні щоб мати привабливий вигляд (стероїди, анаболіки і тд))
Не п'ю
Не курю
Займаюся ментальним розвитком (читання книжок, часте ненавязливе спілкування з іншими)
Намагаюся все сприймати із позитивом
Люблю більше дбати про інших ніж про себе (приносити користь, безкорисливо допомагати)
Часто усміхаюся
Часто усміхаюся без причини

pohgejib

Серед варіантів тільки основні пункти, це не означає що не можна дописувати у відповідях щось інше :)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

S!N

Тыцнул "Не п'ю , Не курю"
Я думаю под пунктом "Не пью" имеется ввиду разумное потребление алкоголя, а не 100% отказ от него.
High tech. Low life.

pohgejib

взагаліто 100%, або принамні відказ від всього окрім якісного вина
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Dintex

Цитата: pohgejib від 21 Січень 2011, 16:09:46
взагаліто 100%, або принамні відказ від всього окрім якісного вина
Вот как мне не нравится такое предвзятое мнение начет хорошего вина... Надеюсь ты вкурсе, что и качественное живое пиво тоже пользу принесет?     Исследовано учеными уже давно. Конечно, тут нужно понимать что не литрами и каждый день. Но тоже самое и относится к вину. Так что :-[
///M

pohgejib

будь-яке пиво зашлаковує нирки і печінку. от тільки живе порівно із звичайним хімікатом має в складі невідфільтровані амінокислоти, вітаміни і тд які можуть дійсно принести якусь користь. але ж хто в нас пє живе пиво. 3-5%?
питання конкретне. "робите або намагаєтесь робити". робите це повний відказ. намагаєтесь робити - це зробити дуже важкий для себе виняток заради чогось/когось.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Mils

٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

k1T4eR

Не п'ю, Не курю, Люблю більше дбати про інших ніж про себе (приносити користь, безкорисливо допомагати)

GA-EV3

Люблю більше дбати про інших ніж про себе (приносити користь, безкорисливо допомагати)
Часто усміхаюся - когда переходил на страницу, думал отвечу: "Ничего" - нету такого, но в том, что ответил тоже есть большая( не мне решать) доля истины.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Sanьka

1. Займаюсь спортом на любительському рівні впершу чергу для себе
2. Не п'ю
3. Не курю
Вот так  ;)
Главный эксперт во всем!!!

Daimos

Намагаюся все сприймати із позитивом :)
и не уверен, что профессиональный спорт способствует улучшению здоровья(учитывая нынешний уровень фармакологии, травмы и т.д.), где-то слышал - физкультура - хорошо, спорт - плохо, профессиональный спорт - очень плохо.   

Vladis

i5-2500 3.3GHz | RAM  DDR3 2x4096MB 1333mhz 1х8192MB 1333mhz | Gigabyte 1060 3GB | HD  300GB+2TB | SSD 250GB | Бп 650w

pelik911™

Курю, пью, неравномерно питаюсь, сплю то днём, то ночью, то 12, то 2 часа. Заброшенные походы в спортзал частично окупаются дальними забегами, физо, тренировками по волне на работе. Иногда даже слишком

Salax

Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Hit_man

Страшно даже подумать, как я дбаю про свой организм.

Salax

Цитата: Hit_man від 29 Січень 2011, 17:33:18
Страшно даже подумать, как я дбаю про свой организм.
и как же это страшно?
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Hit_man

Цитата: Salax від 29 Січень 2011, 17:35:00
и как же это страшно?
Совершенно никак( Постоянно снафф-алкоголь, никакого режима сна, раньше 4 часов ночи спать не ложусь и.т.п. Спорт вообще забросил.

Salax

Цитата: Hit_man від 29 Січень 2011, 17:37:02
Совершенно никак( Постоянно снафф-алкоголь, никакого режима сна, раньше 4 часов ночи спать не ложусь и.т.п. Спорт вообще забросил.
у... как все запущенно.
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Hit_man

Цитата: Salax від 29 Січень 2011, 17:39:37
у... как все запущенно.
Та да надо бы начать. Единственное что более-менее способствует-это весьма длинные прогулки с фотоаппаратом. До 20км в основном, если верить gps.

Salax

Цитата: Hit_man від 29 Січень 2011, 17:48:42
Та да надо бы начать. Единственное что более-менее способствует-это весьма длинные прогулки с фотоаппаратом. До 20км в основном, если верить gps.
фига се!! 20 км. прошагать... а сорри, это для меня просто много я же не так передвигаюсь. :)
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

sddd

Цитата: Hit_man від 29 Січень 2011, 17:37:02Совершенно никак( Постоянно снафф-алкоголь, никакого режима сна, раньше 4 часов ночи спать не ложусь и.т.п. Спорт вообще забросил.
мне б тоже такой вариант подошел. но такого нету :(
- Идите к чертовой матери со своим "студебекером"!

Salax

Цитата: sddd від 29 Січень 2011, 21:13:08
мне б тоже такой вариант подошел. но такого нету :(
ты хочешь добровльно запороть свой организм?
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Hit_man

Цитата: Salax від 29 Січень 2011, 20:49:32
фига се!! 20 км. прошагать... а сорри, это для меня просто много я же не так передвигаюсь. :)
Я просто за фотографией не замечаю как они пролетают) Потом, смотрю в gps удивляюсь  :)

Salax

я максимум могу пройти без остановки 2-3 км. потом рука устает (хожу с тростью)
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Hit_man

Цитата: Salax від 29 Січень 2011, 21:45:59
я максимум могу пройти без остановки 2-3 км. потом рука устает (хожу с тростью)
ИМХО всё равно главное не в расстоянии, а в открытом пространстве.

Salax

а ну тогда я чемпион по открытому пространству, я эти 2 три колиметра преодолевая на краю города пока добираюсь к другу. :D кругом поля...
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Hit_man

Цитата: Salax від 29 Січень 2011, 22:03:25
а ну тогда я чемпион по открытому пространству, я эти 2 три колиметра преодолевая на краю города пока добираюсь к другу. :D кругом поля...
:)
http://www.flickr.com/photos/dead_soul/5251517069/

Salax

Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

Обамка

Не курю, бросил ради своего здоровья. Пью в меру. Три раза в неделю занимаюсь физкультурой со штангой для развития тела.

Salax

Цитата: Bogdanov від 29 Січень 2011, 22:21:44
Не курю, бросил ради своего здоровья. Пью в меру. Три раза в неделю занимаюсь физкультурой со штангой для развития тела.
:o да ты крут! 8)
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

sddd

Цитата: Salax від 29 Січень 2011, 21:26:22ты хочешь добровльно запороть свой организм?
а ты хочешь прожить 200 лет? :)
- Идите к чертовой матери со своим "студебекером"!

Salax

Цитата: sddd від 29 Січень 2011, 22:37:32
а ты хочешь прожить 200 лет? :)
уже чисто физиологически не выйдет! ;D :D
Больше всего люди интересуются тем, что их совершенно не касается.
ШОУ Джордж Бернард

pohgejib

якщо зараз шануватися то потім менше витрат буде. не за горами штучне вирощення органів. так по дискавері казали)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Hit_man


AngryMan

Час від часу їм полівітамінні комплекси, кальцій, калію аспаркам  і заливаюся "Настойка насіння лимонника", або кофеїн бензонат натрію для різноманіття,  регулярно п'ю каркаде; і від нестачі грошей жру вівсяні пластівці, всілякі каші, яйця варені і вермішель. До речі, что знає якусь пристойну вермішель з хорошим смаком?

pelik911™

Цитата: AngryMan від 30 Січень 2011, 02:43:20До речі, что знає якусь пристойну вермішель з хорошим смаком?
"Доширак"?

thrustmaster

не п'ю, не курю і їм багато яблук і моркви, такі вкусні)))

pohgejib

Цитата: AngryMan від 30 Січень 2011, 02:43:20і від нестачі грошей жру вівсяні пластівці, всілякі каші, яйця варені і вермішель
радять їсти не більше 2х жовтків на тиждень (бо холестерин), а вівсяні пластівці (геркулес) це одна з найкорисніших штук впринципі)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

GA-EV3

Цитата: pohgejib від 30 Січень 2011, 11:30:09бо холестерин)
- холестерин - попередник статевих гормонів в нашому організмі!!! Хоча, звісно, й тут треба без фанатизму.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

pohgejib

#38
до речі:
До факторів, що підвищують рівень «поганого» холестерину, відносяться паління, надлишкова вага або ожиріння, переїдання, гіподинамія або недостатня фізична активність, неправильне харчування з високим вмістом холестерину і насичених тваринних жирів в їжі (зокрема, жирне м'ясо, сало), високим вмістом в їжі вуглеводів (особливо легкозасвоюваній, типу солодощів та кондитерських виробів), недостатнім вмістом клітковини і пектинів, ліпотропної факторів, полі ненасичених жирних кислот, мікроелементів і вітамінів, зловживання алкогольними напоями, а також деякі ендокринні порушення – цукровий діабет, гіперсекреції інсуліну, гіперсекреції гормонів кори надниркових залоз, недостатність гормонів щитовидної залози, статевих гормонів.
До факторів, що знижують рівень «поганого» холестерину, відносяться фізкультура, спорт і взагалі регулярна фізична активність, відмова від паління і вживання надмірної кількості алкоголю, їжа, що містить мало насичених тваринних жирів і вуглеводів легкозасвоюваній і багата клітковиною, полі ненасиченими жирними кислотами, ліпотропної факторами ( метіонін, холін, лецитин), вітамінами та мікроелементами.

багато пектинів міститься в яблуках, персиках, їх соці. також дуже корисний томатний сік
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Обамка

Цитата: AngryMan від 30 Січень 2011, 02:43:20До речі, что знає якусь пристойну вермішель з хорошим смаком?
Макароны из твердых сортов пшеницы достаточно полезны, но и не самые дешевые.

H@RD

Не п'ю
Не курю это наверное самый большой вклад.
Pentium M 760 2Ghz/1ГБ/int./100GB

iStanislav123

1.Займаюсь спортом на любительському рівні впершу чергу для себе
2. Не п'ю (И НЕ БУДУ)
3. Не курю (И НЕ БУДУ) (Вот только иногда винчик попиваю)
4.Часто усміхаюся
i5 2500K 3.3 GHz | MSI Z68 G43-A | Palit GTX560ti 2GB + GTX 650ti 2GB | Kingston 4gb 1333MHz x3 | HDD: Samsung 1TB 7200 + WD 1TB 5600 (Внешний) | FSP 750W | Zalman Z9 | Internet: 10MBIt's | Zalman ZM-K400G| Logitech G100S| Logitech G500 | Marshall Majors | Meizu mx3

Sanьka

Регулярно займаюсь коханням до знемоги  ;D
Главный эксперт во всем!!!

Hit_man

Цитата: Sanyka від 21 Травень 2011, 21:16:27
Регулярно займаюсь коханням до знемоги  ;D
Всё правильно делаешь :)