Обрання кращої ігрової рецензії в ДПК 12/2007 <BETA>

Автор LoRDEP, 11 Грудень 2007, 19:04:18

Попередня тема - Наступна тема

Краща рецензія в ДПК 12/2007 є

Меч предназначения "Ведьмак" - Олег Данилов
Как на поле Куликовом... "ХІІІ век. Слава или смерть" - Олег Данилов
Красота требует жертв "Crysis" - Максим Капинус
Боевые машины "Gears of War" - Сергей Светличный
Иди и стреляй "Call of Duty 4:Modern Warfare" - Янош Грищенко
Тупик "Need for Speed ProStreet" - Янош Грищенко
Семь Кругов ада Клайва Баркера "Clive Barker's Jericho" - Сергей Светличный
Укротитель времени "TimeShift" - Сергей Светличный
Третья мировая "Empire Earth III" - Евгений Неверов
Праздник футбола "Pro Evolution Soccer 2008" - Максим Капинус
How do you do, Mr. Robot? "Он - робот" - Олег Данилов
Я гуляю с доберманом... "Глюк'Oza: Зубастая ферма" - Олег Данилов

LoRDEP

Виникла ідея створення опитування щодо обрання кращого рецензента ігор на сторінках ДПК. Опитування пропоную проводити в темі що присвячена свіжому номерові(після появи наступного номера ДПК опитування закінчується). В кінці року редактор який отримав найбільше голосів ортимує звання - "Кращий ігровий рецензент ... року"  (або іншим цінний подарунок :) ) . Як вам така ідея? Ваші коментарі і пропозиції.   

P.S. Пам'ятаємо ми обираємо кращу рецензію а не гру.

R@MS

Кхм, а где собственно опрос? Где голосовать?
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

LoRDEP

Цитата: RAMS від 11 Грудень 2007, 21:03:49
Кхм, а где собственно опрос? Где голосовать?
Я ж написав що це лише ідея. І хочу дізнатися у користувачі чи потрібно створення такого опитування. Крім того таке опитування повинен створити той хто створює тему для обговорення свіжого номеру ДПК.

fin

Что мешает самому сделать такой опрос?

R@MS

Цитата: fin від 12 Грудень 2007, 01:34:27
Что мешает самому сделать такой опрос?
Именно, кроме того создавать подобную тему, касающуюся только игровой части журнала в разделе посвящённую обсуждению всего номера не стоит.
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

LoRDEP

Цитата: RAMS від 12 Грудень 2007, 10:02:09
Именно, кроме того создавать подобную тему, касающуюся только игровой части журнала в разделе посвящённую обсуждению всего номера не стоит.
Тобто краще створювати таку тему в "Оффтопі" ?

R@MS

На твоём месте я бы просто прикрутил Опрос к этой теме. Пока она не заполнилась оффтопом
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

LoRDEP

Цитата: RAMS від 12 Грудень 2007, 19:15:56
На твоём месте я бы просто прикрутил Опрос к этой теме. Пока она не заполнилась оффтопом
Це опитування потрібно проводити коли з'явиться ДПК 1/2008 і так до 12/2008 включно.

Potter

Цитата: LoRDEP від 12 Грудень 2007, 19:54:29
Це опитування потрібно проводити коли з'явиться ДПК 1/2008 і так до 12/2008 включно.
Чому? Опитування можна додати й зараз. Ще й неординарна рецензія у ДПК№12 2007.
Опитування у будь-якому разі не офіційне.
Що заважає переглянути журнали за минулий рік(або пригадати!)
Додавай, будемо обирати! :)

giena

Цитата: LoRDEP від 12 Грудень 2007, 19:54:29
Це опитування потрібно проводити коли з'явиться ДПК 1/2008 і так до 12/2008 включно.
Чому саме так?  ???
Можна зробити опитування прямо зараз(тільки треба врахувати всіх рецензентів)...
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

LoRDEP

#10
Чому <BETA> ? Щоб представити на розсуд форумчан приблизний вигляд опитування, який можна створити для кожного наступного номера ДПК в 2008 році.

R@MS

Стоп, таким образом мы будем выбирать не рецензента а рецензию. Товарищ вы определитесь.
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

LoRDEP

#12
Цитата: RAMS від 12 Грудень 2007, 21:41:55
Стоп, таким образом мы будем выбирать не рецензента а рецензию. Товарищ вы определитесь.
А ти як хотів ??? Поясни. Ми обираємо рецензію а через неї і рецензента. І так напротязі 2008 року а в кінці підсумки

Potter

Цитата: LoRDEP від 12 Грудень 2007, 21:43:49
А ти як хотів ??? Поясни. 
Запропоноване тобою опитування дозволяє виявити кращу статтю рецензію. А мова йшла про кращого автора.
Цитата: RAMS від 12 Грудень 2007, 21:41:55
Товарищ вы определитесь.
Згоден

LoRDEP

Цитата: POTTER від 12 Грудень 2007, 21:48:05
Запропоноване тобою опитування дозволяє виявити кращу статтю рецензію. А мова йшла про кращого автора.
Ви незрозуміли. Зараз ми обираємо рецензію потім опитування закривається(але це опитування я неможу закрить). В наступному номері ми обираємо нову рецензію але ж за нею стоїть автор тобто автоматично ми обираємо і автора.

R@MS

Я думал будет список фамилий, а так вероятность получить победу выше у Danko так как у него 4 рецензии а у Maxudа - две.
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

LoRDEP

#16
Цитата: RAMS від 12 Грудень 2007, 21:55:01
Я думал будет список фамилий, а так вероятность получить победу выше у Danko так как у него 4 рецензии а у Maxudа - две.
В цьому номері ДПК так а в іншому може бути навпаки. А як ти хотів створити опитування. Лише додавши прізвища а як же самі рецензії ???
P.S. "Підкиньте" ідеї як можна реалізувать цей задум. Чи можливо будемо обирати лише кращу рецензію в конкретному номері ДПК ?

RomanGemini

Как на счет того, чтобы выбирать в течении года лучшую рецензию в каждом номере, а в конце года провести конкурс, в котором будут принимать участие 12 рецензий? Там пределится лучшая рецензия года, а автор этой рецензии, следовательно, станет победителем.

TAMERLAN

Цитата: RomanGemini від 13 Грудень 2007, 20:26:46
Как на счет того, чтобы выбирать в течении года лучшую рецензию в каждом номере, а в конце года провести конкурс, в котором будут принимать участие 12 рецензий? Там пределится лучшая рецензия года, а автор этой рецензии, следовательно, станет победителем.
Отличная мысль ;)

LoRDEP

Цитата: RomanGemini від 13 Грудень 2007, 20:26:46
Как на счет того, чтобы выбирать в течении года лучшую рецензию в каждом номере, а в конце года провести конкурс, в котором будут принимать участие 12 рецензий? Там пределится лучшая рецензия года, а автор этой рецензии, следовательно, станет победителем.
Варіант, а якщо 12 рецензій будуть від одного автора :).

RomanGemini


LoRDEP

#21
Цитата: RomanGemini від 13 Грудень 2007, 21:23:26
Выберем лучшую рецензию этого автора. :)
Якщо більше ідей не буде (до 01.01.2008), зупинимось на цій  ;)

Potter

Появились сомнения... А получится ли объективное голосование? Ведь на рецензию непосредственно влияет игра, статья об слабой  и/или не интересной(кому-либо) игре заведомо проигрывает.

Danko

ИМХО, господа, вы голосуете не за рецензию, а за саму игру. И, вообще, мне эта идея не очень нравится.

Potter

Цитата: Danko від 15 Грудень 2007, 13:36:16
ИМХО, господа, вы голосуете не за рецензию, а за саму игру.
я тоже так считаю
Цитата: Danko від 15 Грудень 2007, 13:36:16
И, вообще, мне эта идея не очень нравится.
ИМХО, идея нормальная, но как сделать, чтоб голосовали за рецензию, а не за игру ???