Ніяк не можу відкрити MP4-файли у VirtualDub

Автор Pazan, 13 Березень 2013, 10:02:28

Попередня тема - Наступна тема

Pazan

Вітаю,
є в мене кілька відеофайлів у форматі МР4. Спробував відкрити їх у VirtualDubMod -- він не розуміє цей формат. Закинув плагін QuickTime в plugins32. Результату немає. Це якось вирішується?

Mantikor

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 10:02:28
Вітаю,
є в мене кілька відеофайлів у форматі МР4. Спробував відкрити їх у VirtualDubMod -- він не розуміє цей формат. Закинув плагін QuickTime в plugins32. Результату немає. Це якось вирішується?
Робили все по інструкції?

Prol

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 10:02:28Спробував відкрити їх у VirtualDubMod
Це принципово, саме VirtualDubMod?

Pazan

Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 10:48:09
Робили все по інструкції?
саме ця інструкція і є в мене. у переліку форматів немає *.MOV, *MP4

Pazan

Цитата: Prol від 13 Березень 2013, 11:20:32
Це принципово, саме VirtualDubMod?
дуже до нього звик і для деяких операцій з відео, ІМНО, кращого немає

max.sim

#5
Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 10:02:28
Закинув плагін QuickTime в plugins32. Результату немає. Це якось вирішується?
Я не совсем понял, при чём тут вообще QuickTime к MP4?
MP4 - это контейнер, а уж каким кодеком сжато видео - дело того, кто сжимал. Нужно сначала узнать, какой кодек нужен для распаковки, а уж потом что-то делать. Узнать можно либо в том же MediaCoder, например, или вроде как MediaInfo, есть такая маленькая прога.

Edd.Dragon

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 12:44:51
дуже до нього звик і для деяких операцій з відео, ІМНО, кращого немає
Ну так пересобери видео в другой контейнер. Что там он понимает? Матроску вроде ж понимает? mkvtoolnix-ом - минута дела.


Pazan

Цитата: max.sim від 13 Березень 2013, 13:05:46
Я не совсем понял, при чём тут вообще QuickTime к MP4?
ну, не знаю, просто тут http://forum.rcdesign.ru/blogs/1195/blog9559.html так написано --
ЦитатаСкачиваем плагин VirtualDub для открытия файлов Quicktime

Mantikor

Зайдемо з іншого боку, що тобі потрібно зробити з відео?

Edd.Dragon

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 13:22:30
ну, не знаю, просто тут http://forum.rcdesign.ru/blogs/1195/blog9559.html так написано --
Ну во-первых, это для обычного dub-а, мало ли, вдруг с mod-ом не работает этот плагин.
Во-вторых, у меня dub падает после попытки открыть файл, скачанного с ютуба. А вот что ты имел ввиду под "Результату немає"?


Pazan

Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 13:26:00
Зайдемо з іншого боку, що тобі потрібно зробити з відео?
видалити певні фрагменти, "кропувати" розмір кадру і перевести в AVI xVid'ом

Edd.Dragon


Mantikor

Лучше всего VirtualDub использовать для редактирования видео в контейнере avi(divx/xvid). А mp4 - MKVToolNix или что-то другое.

Pazan

Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 14:12:19
Лучше всего VirtualDub использовать для редактирования видео в контейнере avi(divx/xvid). А mp4 - MKVToolNix или что-то другое.
З AVI так і роблю.
Попробував підкинути VirtualDubMod'у файл mkv, створений MKVToolNix'ом із MP4 в контейнері - не відкриває, бо не знає відеодекомпресор, кричить -- дайте VfW

Mantikor

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 16:01:31Попробував підкинути VirtualDubMod'у файл mkv, створений MKVToolNix'ом із MP4 в контейнері - не відкриває, бо не знає відеодекомпресор, кричить -- дайте VfW
По моєму кращим виходом буде перекодувати файл в avi з xvid-ом, а тоді вже редагувати в VirtualDub.
Ще краже було б відкрити MP4 в Vegas Pro, але там потрібні деякі навички, бо програма з першого разу може здатись запутаною.

Prol

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 13:36:30видалити певні фрагменти, "кропувати" розмір кадру і перевести в AVI xVid'ом
Спробуй xvid4psp
Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 16:01:31бо не знає відеодекомпресор, кричить -- дайте VfW
Так який кодек використовувався у mov? Якщо avc, качати тут.
Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 16:10:13По моєму кращим виходом буде перекодувати файл в avi з xvid-ом, а тоді вже редагувати в VirtualDub.
Дуже затратно для якості. Це ж два рази кодувати. Спочатку треба провести всі маніпуляції з файлом, а потім конвертувати.

nickk

Рекомендую SolveigMM Video Splitter. Работает с МР4 и MKV также прекрасно и легко, как ВиртуалДаб с AVI

Mantikor

Цитата: Prol від 13 Березень 2013, 16:28:57Дуже затратно для якості. Це ж два рази кодувати. Спочатку треба провести всі маніпуляції з файлом, а потім конвертувати.
Та ні. Втрата якості буде лише одна, при конвертації з mp4 в avi(з кропом), але конвертувати все рівно прийдеться в любому випадку. А обрізати непотрібні фрагменти VirtualDub вміє без втрати якості.

Pazan

Цитата: nickk від 13 Березень 2013, 16:39:08
Рекомендую SolveigMM Video Splitter. Работает с МР4 и MKV также прекрасно и легко, как ВиртуалДаб с AVI
але чогось в мене зберігає відкритий МР4 тільки в МР4...

Pazan

Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 16:10:13
відкрити MP4 в Vegas Pro, але там потрібні деякі навички, бо програма з першого разу може здатись запутаною.
фУ Вегасі працюю час від часу. для цих операцій не годиться -- затяжкий.

Нарешті відкрив МР4 у VirtualDub через AviSynth.

Mantikor

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 17:54:55затяжкий
І що це б мало означати? Т иот на відкриття файлу в VirtualDub потратив пів дня, за цей час в вегасі вже було б все закінчено.
Крім розміру самої програми різниці взагалі не бачу.

nickk

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 17:52:51
але чогось в мене зберігає відкритий МР4 тільки в МР4...
Так я его использую как раз если нужно МР4 обрезать без перекодирования и пересжатий.

Pazan

Цитата: nickk від 13 Березень 2013, 18:43:02
Так я его использую как раз если нужно МР4 обрезать без перекодирования и пересжатий.
Я писав, що потрібно в AVI перегнати результат

Pazan

Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 18:06:11
І що це б мало означати? Т иот на відкриття файлу в VirtualDub потратив пів дня, за цей час в вегасі вже було б все закінчено.
Крім розміру самої програми різниці взагалі не бачу.
Для мене різниця в кількості операцій. В дабі зробив те, що треба і параметри обробки скинув у файл. А тоді вже "на автоматі" -- відкрив МР4, застосував параметри обробки, натиснув F7 або поставив в чергу, а тоді "оптом" опрацював потрібні файли.
У Вегасі мені навряд чи так вдасться це зробити  :-X Тому й хотів напряму відкривати у Дабі файли "без збочень"

Mantikor

Цитата: Pazan від 13 Березень 2013, 20:54:05Для мене різниця в кількості операцій. В дабі зробив те, що треба і параметри обробки скинув у файл. А тоді вже "на автоматі"
В вегасі аналогічно з проектом.

Pazan

Цитата: Mantikor від 13 Березень 2013, 21:07:15
В вегасі аналогічно з проектом.
ні-ні, у Вегасі не хочу займатись (Про монстра-Прем'єру взагалі мовчу) порізкою файлів. VD -- зручніший, простіший, портабельніший.