Выбор аксессуаров для мобильных: чехлы, пленки, гаджеты

Автор sergiy19, 04 Липень 2014, 11:18:42

Попередня тема - Наступна тема

GA-EV3

Дорогі друзі, а скажіть, чи доцільно зараз "одягати" телефон? В якому стані в цьому плані ваші телефони?

В мене телефон був вдягнений у чохол-бампер: доволі жорсткий чорний, в колір телефону, NILLKIN
Але тоді в мене були мотиви: телефон був новий, дорогий, в руці слизький. Тепер в мене "новий" телефон старий, дешевий, але такий самий слизький.
То я собі і гадаю: чи варто купляти той бампер, а якщо варто, то чи не досить тепер якогось дешевого легкого силікону? Чи може ось такого потовще? Чи взагалі взяти "шкіряний"?
Як бачите я свідомо вибрав самі дешеві варіанти, бо впродажу є бампери і по 180 грн.

Що стосується захисних плівок\скла: в комплекті NILLKIN йшла і захисна плівка, проте я її не використовував:
Цитата: GA-EV3 від 22 Вересень 2019, 20:56:26У меня такое няшное стекло, что марать его плёнкой нет желания
Цитата: GA-EV3 від 22 Вересень 2019, 22:53:40У меня такое няшное стекло, что марать его стеклом нет желания


Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Бери будь-який чохол з аліекспресу, чи якщо влом чекати то в нас. Коли перший чохол в мене розвалився, я взяв просто силіконовий і нормально. Але в мене телефони не падають на землю.
Стосовно захисту на екран - залежно як ти його носиш. Якщо в кишені нічого такого не буває, і не кидаєш на землю - можна й обійтись без.
Зараз вирізають в магазинах силіконові плівки під будь-який екран, прямо на місці. Від подряпин захистить.

Vlad1

Этот кирпичь позиционирует как противоударный +стекло Gorilla Glass 5
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 08 Листопад 2021, 18:10:24Бери будь-який чохол
Навіщо?
Цитата: Mantikor від 08 Листопад 2021, 18:10:24Якщо в кишені нічого такого не буває,
Не буває.
Цитата: Mantikor від 08 Листопад 2021, 18:10:24і не кидаєш на землю
Не землю не кидаю, а асфальт з щебеню - кидав пару раз, але:
Цитата: Vlad1 від 08 Листопад 2021, 18:18:09Этот кирпичь позиционирует как противоударный +стекло Gorilla Glass 5
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

RUSL

Цитата: Mantikor від 08 Листопад 2021, 18:10:24Але в мене телефони не падають на землю.

у меня на землю тоже не падают .
на бетон , на асфальт , на ступеньки ,
а на землю никогда .

WEBLegolas

Цитата: GA-EV3 від 08 Листопад 2021, 17:59:51
Дорогі друзі, а скажіть, чи доцільно зараз "одягати" телефон? В якому стані в цьому плані ваші телефони?

В мене телефон був вдягнений у чохол-бампер: доволі жорсткий чорний, в колір телефону, NILLKIN
Але тоді в мене були мотиви: телефон був новий, дорогий, в руці слизький. Тепер в мене "новий" телефон старий, дешевий, але такий самий слизький.
То я собі і гадаю: чи варто купляти той бампер, а якщо варто, то чи не досить тепер якогось дешевого легкого силікону? Чи може ось такого потовще? Чи взагалі взяти "шкіряний"?
Як бачите я свідомо вибрав самі дешеві варіанти, бо впродажу є бампери і по 180 грн.

Що стосується захисних плівок\скла: в комплекті NILLKIN йшла і захисна плівка, проте я її не використовував:
Якщо він слизький і не надто зручно лежить в руці, то варто.
Останній телефон ношу в чохлі.
Минулий носив в чохлі поки чохол не тріснув, потім без чохла.

Але в мене ще ні разу не розбився екран на телефоні, чи в чохлі, чи без.

Як мінімум чохол + скло збереже телефон від дрібних пошкоджень. А від сильних - не певен що допоможе.

GA-EV3

Цитата: WEBLegolas від 08 Листопад 2021, 22:15:10Якщо він слизький і не надто зручно лежить в руці, то варто.
Та я ото і думаю: слизький, чи треба просто звикнути?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Обамка

Цитата: GA-EV3 від 08 Листопад 2021, 17:59:51Дорогі друзі, а скажіть, чи доцільно зараз "одягати" телефон? В якому стані в цьому плані ваші телефони?
Пользуюсь смартфоном аккуратно, поэтому когда он без чехла - почти никогда не падает. Падает только если на него нацеплять все подряд. Но я еще редко использую чехлы потому что мне нравятся материалы корпуса моего смартфона. А со стеклом вообще экспериментировал один раз в жизни.

aNGeL

Я ради интереса купил себе бамбер из натуральной кожи - прикольная штука
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Обамка

Цитата: aNGeL від 09 Листопад 2021, 09:02:55
Я ради интереса купил себе бамбер из натуральной кожи - прикольная штука
я бы тоже такой купил, но меня жаба давит за 2500 грн это покупать, а хороших сторонних я не нашел

finalplayer

Цитата: GA-EV3 від 08 Листопад 2021, 17:59:51Дорогі друзі, а скажіть, чи доцільно зараз "одягати" телефон?
да, один раз упадёт - будет коцка или вообще оба стекла потрескаются. Но я не навязываю. По поводу качества чехла - качественный приятнее держать, лучше выглядит, дольше служит.
Вот я взял этот https://top-best.ua/product/84192, а мог взять этот https://top-best.ua/chekhol-bamper-dlya-sony-xperia-10-iii-ipaky-carbon-fiber-black-chernyy.html. Спиген прям хорош, Ипаки я тоже щупал, но для прошлого смарта. Он хуже, хотя тоже хорош. Сидит хорошо, прослужил года три-четыре. Лучше же без чехла, компактнее, удобнее, но жалко. Стекло не признаю в принципе.

GA-EV3

Цитата: finalplayer від 09 Листопад 2021, 10:57:34без чехла, компактнее, удобнее, но жалко.
Вот и мне так. Мало того, что телефон стал больше, так ещё и бампер одевать - карманов не напасёшься. Я ж меломан, как мне летом в футболке и шортах музыку слушать?  :(
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Но сегодня много ходил по улице, много звонил - скользкий зараза, чувствую нервно-мышечное напряжение, когда в руках телефон.  :(
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: finalplayer від 09 Листопад 2021, 10:57:34да, один раз упадёт - будет коцка или вообще оба стекла потрескаются.
как вы умудряетесь стекла бить?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer

Цитата: aNGeL від 09 Листопад 2021, 15:17:38
как вы умудряетесь стекла бить?
не, я не роняю смарт, я только видел жуткие фото в инете. Как-то редми 4 про упал на кафель, подпрыгнул и ещё раз упал. Две несущественные вмятины получил в металле, стекло выжило.

RUSL

#65
Цитата: finalplayer від 09 Листопад 2021, 15:22:54я только видел жуткие фото в инете. Как-то редми 4 про упал на кафель, подпрыгнул и ещё раз упал. Две несущественные вмятины получил в металле, стекло выжило.

У меня  редми 4 падал на кафель и не раз , и поxеру .


Хороший чехол - залог успеха .

 




GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

RUSL

Цитата: GA-EV3 від 09 Листопад 2021, 19:05:21
И как результат: +50% к толщине телефона :(

Я доволен , его удобно держать в руке и он не выскальзывает как мерзкая скользкая рыба .

GA-EV3

Мне "книжки" неудобны. Как я буду одной рукой доставать телефон, открывать его, разблокировать? - Это у меня такая манера смотреть, что я там слушаю в Spotify или плеере, я ж работать люблю под музыку)))

Я вот сейчас заказал себе:
https://top-best.ua/cover-bue/chehol-bamper-anomaly-leather-fit-series-dlya-sony-xperia-xa2-plus-gray-seryy.html
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Я сегодня достал телефон из бампера. Капец какой он тоненький и легкий. Поношу пока так.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

RUSL

Цитата: aNGeL від 09 Листопад 2021, 22:41:40Я сегодня достал телефон из бампера.

Капец какой он тоненький и легкий.
И скользкий блин , так и норовит выскользнуть и е&ануться об асфальт .

l1nk

Либо юзать трубку "голышом", либо таки раскошелиться на норм чехол (типа уже упомянутого спигена).
Цитата: RUSL від 10 Листопад 2021, 00:11:31И скользкий блин , так и норовит выскользнуть и е&ануться об асфальт
Уронить можно в любом случае, и не факт, что кейс как-то поможет, как и стекло.
If I had a second chance, I'd make amends
Only to find myself losing in the end

RUSL

Цитата: l1nk від 10 Листопад 2021, 16:44:42Уронить можно в любом случае, и не факт, что кейс как-то поможет, как и стекло.

Я уже писал

на бетон , на асфальт , на ступеньки ,

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror