The Hobbit: The Desolation of Smaug / Хоббіт: Пустка Смога

Автор dezmond, 19 Червень 2013, 21:33:41

Попередня тема - Наступна тема

dezmond


Торін та компанія дістаються до Лейк-таун, і для хоббіта Більбо Беггінса настає час виконати свої зобов'язання перед гномами. Група повинна пробратися до Самотньої Гори, де Беггінс повинен відшукати Потайні Двері, які ведуть до скарбів, захоплених драконом Смогом. Якщо Більбо і гноми зможуть заволодіти скарбами, чи зможуть вони їх зберегти? І чи дізнаються вони, що ж сталося з чарівником Гендальфом?

Жанр: пригоди, фентезі
Країна: США, Новая Зеландія
Режисер: Пітер Джексон
Актори: Мартін Фріман, Ієн МакКеллен, Бенедикт Камбербетч, Люк Еванс, Еванджелін Ліллі, Орландо Блум, Річард Армітедж, Кейт Бланшетт, Лі Пейс, та інші.





Mantikor

Цитата: dezmond від 19 Червень 2013, 21:33:41що ж сталося з чарівником Гендальфом?
А що з ним сталося? В кінці першої частини він з ними був.(я книжку не читав)

Prol

П.Джексон свою планку не опускає, фільм цікавий. Мені сподобався більше, ніж перша частина. Бій під час спуску по річці - просто шедевр!  ;D
Першим фейсом, що ми бачимо у фільмі, є фізіономія режисера :D
Мене здивувало, що вартові лісових ельфів геть нікчемні бійці. Хоча, здавалося б, це мають бути елітні воїни - гвардія. А виявляється, по суті, вони там "для понту".
Цитата: Mantikor від 19 Червень 2013, 22:56:06А що з ним сталося?
Треба дивитися 2гу частину ;)


Mantikor

Цитата: Prol від 03 Січень 2014, 10:57:26Треба дивитися 2гу частину
Та я дивився. Нічого страшного, до Володаря перстнів дожити повинен :D
Мене все більше починає бісити ігнорування законів фізики(для гномів). Таке враження що їхня ЦА 12-18років.

Vladis

Цитата: Mantikor від 03 Січень 2014, 11:28:47
Таке враження що їхня ЦА 12-18років.
А ты в фильме рекикрови видел? А отрубленные конечности тоннами в каждой битве? Всё ж подшито под рейтинги 12+(ну или сколько там).
i5-2500 3.3GHz | RAM  DDR3 2x4096MB 1333mhz 1х8192MB 1333mhz | Gigabyte 1060 3GB | HD  300GB+2TB | SSD 250GB | Бп 650w

Prol

Цитата: Mantikor від 03 Січень 2014, 11:28:47Нічого страшного, до Володаря перстнів дожити повинен
Мабуть, знову буде метелик та орли  ;D
Цитата: Mantikor від 03 Січень 2014, 11:28:47Мене все більше починає бісити ігнорування законів фізики(для гномів).
А для ельфів ні?  :D

Mantikor