[Опрос] Каким антивирусом вы пользуетесь?

Автор Артемий, 04 Січень 2008, 19:16:21

Попередня тема - Наступна тема

Выберите свой антивирус!

 Avast
127 (25.1%)
 AVG
17 (3.4%)
 Avira
80 (15.8%)
 AVZ
3 (0.6%)
 Bit Defender
0 (0%)
 ClamAv
3 (0.6%)
 Comodo
11 (2.2%)
 Dr. web
47 (9.3%)
 Eset Nod32
123 (24.4%)
Kaspersky (Kav/Kis)
106 (21%)
 Norton
15 (3%)
 Outpost Security Suite
9 (1.8%)
 Panda
2 (0.4%)
 PC-CILIN
0 (0%)
 UNA
0 (0%)
Другой
27 (5.3%)
Нет антивируса...
20 (4%)

Всього голосів: 505

Mils

Цитата: Аллейзор від 25 Січень 2008, 17:26:36
У меня Вебер от ДПК с ключем на месяц, вроде нормально пока.
Это типа Dr. web?
٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

naa1

Был Касперский6,теперь Аваст-полет нормальный.

klim

Кто видел смерть, тот знает нас.
Мы называемся спецназ.

Static-X

пользуюсь Symantec AntiVirus, в списке такого не видел, вариант другой брать не охота, если автор смилуется и внесет его в список, то проголосую.
Intel Core i5 2500K---ASUS SABERTOOTH P67 (REV 3.0)---Corsair H60 watercool---Corsair Vengeance 2x4Gb 1600MHz 1.5v---4xHDD total >2Tb---1xSDD Samsung Evo 120Gb---Gigabyte GeForce GT 1030 2GB  ---Thermaltake Smart SE 630W

βεερ_βooρ

Цитата: Static-X від 28 Січень 2008, 14:44:17
пользуюсь Symantec AntiVirus, в списке такого не видел,
Учим матчасть, а конкретнее - как называется компания продающая антивирус им. товарища Нортона. Подсказка - первая буква S
Цитата: Static-X від 28 Січень 2008, 14:44:17
если автор смилуется и внесет его в список, то проголосую.
Сделайте одолжение.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

Static-X

Цитата: beep_boop від 28 Січень 2008, 14:53:10
Учим матчасть, а конкретнее - как называется компания продающая антивирус им. товарища Нортона. Подсказка - первая буква SСделайте одолжение.
Лан давай без намеков на мат часть, сегодня просто выспался, и вот сам написал Symantec и думаю что всеравно не то, в чем-то тут подвох.
Intel Core i5 2500K---ASUS SABERTOOTH P67 (REV 3.0)---Corsair H60 watercool---Corsair Vengeance 2x4Gb 1600MHz 1.5v---4xHDD total >2Tb---1xSDD Samsung Evo 120Gb---Gigabyte GeForce GT 1030 2GB  ---Thermaltake Smart SE 630W

Kostello

Цитата: Static-X від 28 Січень 2008, 17:39:28
Лан давай без намеков на мат часть, сегодня просто выспался, и вот сам написал Symantec и думаю что всеравно не то, в чем-то тут подвох.

Нет тут подвоха - Symantec производит Norton Antivirus, вот и всё.

Dronic

Kaspersky (Kav/Kis) - ги....ось це я використовую.. ;)
The purpose of music - to touch the hurt!

Static-X

Цитата: Kostello від 29 Січень 2008, 01:40:52
Нет тут подвоха - Symantec производит Norton Antivirus, вот и всё.
Имею ввиду подвох с моей стороны, что написал Symantec, чувствовал что неправильно пишу, так и получилось.
Intel Core i5 2500K---ASUS SABERTOOTH P67 (REV 3.0)---Corsair H60 watercool---Corsair Vengeance 2x4Gb 1600MHz 1.5v---4xHDD total >2Tb---1xSDD Samsung Evo 120Gb---Gigabyte GeForce GT 1030 2GB  ---Thermaltake Smart SE 630W

βεερ_βooρ

Цитата: Static-X від 29 Січень 2008, 19:21:59
Имею ввиду подвох с моей стороны, что написал Symantec, чувствовал что неправильно пишу, так и получилось.
Это одно и то же.

ЗЫ Надо подправить голосование  Symantec Antivirus и Norton Antivirus  - одно и то же. Господа модераторы?
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

FalseMan


IK91

ESET Smart Security 3.0.563.0 как говориться нарадоваться немогу , антивирус просто супер да еще в виде бонуса к етому прекрасному анттивирусу идёт antispam,firewall . Так что всем советую етот отличнейший антивирус  ;)
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Anton T.


Артемий

Цитата: AntonT від 02 Лютий 2008, 15:45:19
Kaspersky 7 и вернулся 6
А почему, если не секрет? С новой версии на старую... ???

Anton T.

Цитата: Артемий від 03 Лютий 2008, 03:57:16
А почему, если не секрет? С новой версии на старую... ???
Жрет систему и каспер 7 проверяют, что некоторые сайты заблокированы(например, http://dpk.com.ua/forums/index.php) :(. Удалил 7 и установил 6.

Ayak

Пользуюсь антивирусом Касперского для Windows Workstations 5.0.712.Пока очень доволен :)

AlexXxander

Avast! Home Edition полностью устраивает.
Удобный, быстрый, не грузит систему и т.д.

Fims

Изначально сижу на Касперском, потом решил попробовать Аваст. Посидел я на нем посидел месяца так 2, а потом заметил что что то не так ;) и снова перешел на Каспера, который нашел парочку вирусов после Аваста. Вот и продолжаю пользоваться Каспером хоть он и пригружает систему, но для себя я сделал вывод что он лучше Аваста (с другими антивирусниками не сравнивал (лениво :D))
AC/DC forever...

Shtbik

Использую Avira AntiVir, т.к. признан лучшим бесплатным.

В Домашнем ПК-2007 есть обзор бесплатных антивирусов - почитайте и все поймете.

Kostello

Цитата: Shtbik від 04 Лютий 2008, 09:25:30
Использую Avira AntiVir, т.к. признан лучшим бесплатным.

В Домашнем ПК-2007 есть обзор бесплатных антивирусов - почитайте и все поймете.

Та информация уже давно устарела. Надо смотреть на новые результаты leak-тестов от VB.

А после Avira у меня NOD32 кучу вирусов нашёл.

toxi

Только Касперский Антивирус + Agnitum Outpost Firewall Pro

Артемий

Цитата: toxi від 05 Лютий 2008, 04:23:30
Только Касперский Антивирус + Agnitum Outpost Firewall Pro
Так поставь лучше KIS, там и антивирус и файрволл вместе ;)

Garfield

Раньше пользовался Kaspersky KAV, но после того, как стал покупать ДПК с диском , пользуюсь Dr. Web-ом. :)

fed

Перешел на Аваст Каспер сильно загружал систему!!! >:(

Klenner

#74
 Использую Outpost SeCurity Suite (в голосовании ошибка в названии). Судя по результатам только я один :)

Артемий

#75
Цитата: Klenner від 09 Лютий 2008, 14:34:44
Использую Outpost SeCurity Suite (в голосовании ошибка в названии). Судя по результатам только я один :)
И как впечатления, не сильно грузит систему?
P.S. исправил.

Klenner

#76
Цитата: Артемий від 09 Лютий 2008, 17:36:04
И как впечатления, не сильно грузит систему?
Как по мне неплохо: один из лучших существующих брандмауэров(если не самый лучший) + неплохой антивирус(на тестировании VB получил оценку 100). Пока вирусов не заметно :)

А насчет нагрузки на систему: по сравнениию с обычным Outpost Firewall Pro использование оперативной памяти увеличилось мегабайт на 20( точно не говорю, потому что не замерял :))
А если  в общем, OSS работе  за компьютером совершенно не мешает( Pentium D 3.2 ГГц, 2 ГБ оперативы).

GoOki

Лично Я использую Avira AntiVir PersonalEdition Premium
Aвтор блaгодaрит aлфaвит зa любезно предоставленные буквы.

Корсар II

Я користуюся Dr. Web він в мене багато черв'яків і троянів вилічив. Одним словом він класний.  8 :)

Артемий

Я недавно поставил Eset Smart Security, пока нормально, главное достоинство по-сравнению с каспером, это по-моему меньшая требовательность к ресурсам :)
Да и в общем неплохо. ;)

PIWER

Пользуюсь avast! 4 Home Edition. Из всех тех, которые я перепробовал, он мне нравится больше всего. Плюс ко всему еще и бесплатный.
Жизнь - сложная штука.

Дядя ВасЯ

// OS - Microsoft Windows Vista SP1/MSI K8TNeo2 V.2.0/ Video -  Radeon X800/ Processor - ADM Athlon 3500/ RAM - 2000/ Monitor - Samsung 173P 17" //

DadDy_DRG


Yurass

NOD32 2.7.
Что бы на него не говорили - один из лучших антивирей. Тем более пользоваться им можно вполне легально, доставая акционные 3-месячные ключи

Kostello

Цитата: Yurass від 23 Лютий 2008, 20:39:02
NOD32 2.7.
... Тем более пользоваться им можно вполне легально, доставая акционные 3-месячные ключи

Так, тут подетальніше...

Артемий

Я недавно попробовал перейти на Nod32, удалил касперского, компьютер вроде  даже стал быстрее работать :), но...по прошествии недели заметил "тормознутость" компьютера, поставил обратно KIS7, он нашёл 900! вирусов! :o :o :o >:( А нод тупо завершал работу постоянно.

Kostello


Артемий


fed

Цитата: Kostello від 23 Лютий 2008, 22:49:44
Де ти стільки підхопив?
Это цветочки по сравнению с моей первой проверкой ПК на вирусы 2500 и я не шучу!Так что 900Это мало еще.

Tarnum

KAV6.Вполне удовлетворяет,жаль только руткиты не ловит.

an_v

https://wei-mao.com.ua/ - інтернет-магазин азійських продуктів

Bismark

Сьогодні на роботі був проведений цікавий експеримент :)

На компі завелися віруси і треба було іх видалити. На компі був встановлений НОД32, але з дуже давніми базами + повне сканування давно не проводили...
Після оновлення вірусних баз, при проведенні сканування НОД знайшов усі віруси і видалив їх, але... Як потім виявилося, він видалив їх лише частково, тобто десь у системі тіло віруса залишилося.
Було вирішено поставити Аваст з останніми базами та просканувати систему ще до завантаження. При такому скануванні Аваст знайшов 2 віруса, які, як виявилося "ховалися" у папках Temp, та System Volume Information.
Повинен сказати, що обидва антивіруси були запущені одночасно, і обидва разом працювали як резиденти :) Як не дивно, зовсім ніякого конфлікту не було, і працювали вони дуже тихо і спокійно :)
Але продовжимо історію...
Після "попереднього" сканування Авастом було запущене сканування вже в завантаженій системі, при чому НОД залишався активним у якості резидента.
Почалося сканування... Через деякий час при скануванні Авастом зявилося червоне вікно... НОДа, яки рапортував про знайдений вірус!
Одразу виникло два здивування:
1. чому знайшовся вірус, коли Аваст повинен був його видалити при "попередньому" скануванні?
2. чому вірус знайшов саме НОД, коли сканування проводив Аваст?

Результат: в кінці сканування Аваст радісно повідомив, що не було знайдено жодного вірусу, в той час коли НОД за це сканування спіймав десь 3-4 віруси...

От вам і дилема: який антивірус кращий?

Mils

Вот какие непредсказуемые ситуации бывают при одновременной работе нескольких антивирусов.
٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

Артемий

#93
Цитата: Bismark від 07 Березень 2008, 23:23:04
Сьогодні на роботі був проведений цікавий експеримент :)

На компі завелися віруси і треба було іх видалити. На компі був встановлений НОД32, але з дуже давніми базами + повне сканування давно не проводили...
Після оновлення вірусних баз, при проведенні сканування НОД знайшов усі віруси і видалив їх, але... Як потім виявилося, він видалив їх лише частково, тобто десь у системі тіло віруса залишилося.
Було вирішено поставити Аваст з останніми базами та просканувати систему ще до завантаження. При такому скануванні Аваст знайшов 2 віруса, які, як виявилося "ховалися" у папках Temp, та System Volume Information.
Повинен сказати, що обидва антивіруси були запущені одночасно, і обидва разом працювали як резиденти :) Як не дивно, зовсім ніякого конфлікту не було, і працювали вони дуже тихо і спокійно :)
Але продовжимо історію...
Після "попереднього" сканування Авастом було запущене сканування вже в завантаженій системі, при чому НОД залишався активним у якості резидента.
Почалося сканування... Через деякий час при скануванні Авастом зявилося червоне вікно... НОДа, яки рапортував про знайдений вірус!
Одразу виникло два здивування:
1. чому знайшовся вірус, коли Аваст повинен був його видалити при "попередньому" скануванні?
2. чому вірус знайшов саме НОД, коли сканування проводив Аваст?

Результат: в кінці сканування Аваст радісно повідомив, що не було знайдено жодного вірусу, в той час коли НОД за це сканування спіймав десь 3-4 віруси...

От вам і дилема: який антивірус кращий?
Да, у меня такое тоже было, просто антивирус проверяет файлы, которые используются в данный момент, а Avast когда проверял, затронул этот файл, и Нод "объявил о обнаружении вируса" :)

Bismark

Цитата: Артемий від 08 Березень 2008, 00:57:52
Да, у меня такое тоже было, просто антивирус проверяет файлы, которые используются в данный момент, а Avast когда проверял, затронул этот файл, и Нод "объявил о обнаружении вируса" :)
НОД виявився більш швидким :)

Kostello


Silent-Fighter

Avira Antivir как для меня лучший  :D ни ещё NOD32
В моей смерти прошу винить мою жизнь...

Potter

[quote authior= Bismark]Почалося сканування... Через деякий час при скануванні Авастом зявилося червоне вікно... НОДа, яки рапортував про знайдений вірус![/quote]
А можливо, НОД "знайшов" Аваст?! :)

GWP

#98
Касперский 7.01.325. Поки що влаштовує, хоча трохи навантажує при включенні ПК - довго перевіряє Критические области та Об'єкти автозапуску.
   А слабо жити без вірусів! Навіщо їх створюють - це ж проблема як для їх творців так і для користувачів. Це прибутки для структур, що створюють антивірусні програми і витрачені нами гроші!  Невідомо чи повністю і якісно виліковуються абсолютно всі заражені машини, програми.
Віруси - це біда чи благо?
Віруси - це ЗЛО!!!
Наші висловлювання, погляди і дії - є дзеркальним відображенням стану суспільства !!!

Bismark

Цитата: POTTER від 08 Березень 2008, 10:10:31
А можливо, НОД "знайшов" Аваст?! :)
Забув сказати головне - вірус, якйи виявляв НОД під час сканування Авасту був банальним autorun.inf, який не дозволяв нормально відкривати диски і при спробі зробити це запускав своє тіло.

От мені цікаво, а чому Аваст не знайшов тіло цього віруса при скануванні системи до завантаженні Вінди?
І в той же час, коли я сканував систему НОДом він бачив цей вірус, але чомусь видалити не міг і переміщував файли в карантин, але вірус все одно постійно відновлювався. А при скануванні з Авастом від спокійно видалив цей вірус...

От я й думаю - може собі теж поставити Аваст на додачу до НОДа? Разом вони дуже непогано працюють :)