Автор Тема: Розширення Wi-Fi мережі за допомогою винесення однієї з антен  (Прочитано 1075 раз)

Оффлайн Alex_Fenty

• Посетитель
  • **
Всім привіт !)
Хочу трішки розширити домашню Wi-Fi мережу. Живу в приватному будинку, маю досить велике подвір'я, яке хотілося б покрити Wi-Fi мережею. Зараз ситуація така, роутер Tp-link TL-WR1043ND встановлений в самій крайній точці будинку зі сторони сусідів, (варіант перенесення роутера відпадає, його я навіть не розглядаю) в будинку сигнал чудовий, а от на вулиці, 5 метрів відійшов і смартфон вже втрачає сигнал. 
У мене зявилась ідея, на місце однієї з антен роутера під'єднати кабель (подовжувач) і винести одну з антен на дах будинку, кабелю знадобиться десь 3 - 4 метри, на даху якраз є невелика мачта на верхівці якої висить встановлена провайдером NanoStation M2. От я і думаю внизу біля основи мачти повішати якусь всенаправлену антенку, щоб покривала територію в радусі 50 - 80 метрів. От цікаво чи вийде щось з того ?
Підкажіть чи буде така схема хоч теоретично працювати, яку антену краще взяти для зовнішнього монтажу, з яким коефіцієнтом підсилення, який потрібно кабель, і чи не буде затухання сигналу в кабелі занадто сильним..?
Швидкості на вулиці 10 Мбіт мені вистачить )
Що скажете, варто взагалі пробувати ?
Ось знайшов таку антенку, що скажете ?))
« Последнее редактирование: 28 Сентября 2014, 16:38:20 от Alex_Fenty »

Форум журнала "Домашний ПК"

Оффлайн Mantikor

• Ветеран
  • \m/
Що скажете, варто взагалі пробувати ?
Ось знайшов таку антенку, що скажете ?))
За таку ціну - однозначно варто пробувати. Тільки дивіться щоб 3,1м вистачило. Антена повинна підійти.

Оффлайн Alex_Fenty

• Посетитель
  • **
Завтра все точно переміряю скільки там кабелю потрібно, надіюсь 3.1 вистачить, а то дійсно враховуючи ціну спробувати варто. От тільки чи 5 дБ вистачить ?

Оффлайн aNGeL

• Ветеран
  • ЗаБияКо
От тільки чи 5 дБ вистачить ?
А вот этого может и не хватить, учитывая что там у тебя всенаправленная антенна. Но в теории метров 15-20 окружность должна нормально захватывать. Но сразу предупрежу - используй качественные компоненты для выноса антенны -  плюс заземли сам роутер ибо поговорит в грозу все к чертям!
[CCCР]: MC-1, Тетрарх, ЛТП, Т-127, СУ-76И, Валентайн II, Матильда IV, Черчилль III,  ИС-7, ИС-4, Объект 268, Объект 261
[Германия]: Maus [США]: T1E6, T7 Combat Car [Британия]: Light Mk. VIC [Китай]: Type59 [Япония]: Type 97 Te-Ke

Форум журнала "Домашний ПК"