Розширення Wi-Fi мережі за допомогою винесення однієї з антен

Автор Alex_Fenty, 28 Вересень 2014, 16:36:07

Попередня тема - Наступна тема

Alex_Fenty

Всім привіт !)
Хочу трішки розширити домашню Wi-Fi мережу. Живу в приватному будинку, маю досить велике подвір'я, яке хотілося б покрити Wi-Fi мережею. Зараз ситуація така, роутер Tp-link TL-WR1043ND встановлений в самій крайній точці будинку зі сторони сусідів, (варіант перенесення роутера відпадає, його я навіть не розглядаю) в будинку сигнал чудовий, а от на вулиці, 5 метрів відійшов і смартфон вже втрачає сигнал. 
У мене зявилась ідея, на місце однієї з антен роутера під'єднати кабель (подовжувач) і винести одну з антен на дах будинку, кабелю знадобиться десь 3 - 4 метри, на даху якраз є невелика мачта на верхівці якої висить встановлена провайдером NanoStation M2. От я і думаю внизу біля основи мачти повішати якусь всенаправлену антенку, щоб покривала територію в радусі 50 - 80 метрів. От цікаво чи вийде щось з того ?
Підкажіть чи буде така схема хоч теоретично працювати, яку антену краще взяти для зовнішнього монтажу, з яким коефіцієнтом підсилення, який потрібно кабель, і чи не буде затухання сигналу в кабелі занадто сильним..?
Швидкості на вулиці 10 Мбіт мені вистачить )
Що скажете, варто взагалі пробувати ?
Ось знайшов таку антенку, що скажете ?))

Mantikor

Цитата: Alex_Fenty від 28 Вересень 2014, 16:36:07Що скажете, варто взагалі пробувати ?
Ось знайшов таку антенку, що скажете ?))
За таку ціну - однозначно варто пробувати. Тільки дивіться щоб 3,1м вистачило. Антена повинна підійти.

Alex_Fenty

Завтра все точно переміряю скільки там кабелю потрібно, надіюсь 3.1 вистачить, а то дійсно враховуючи ціну спробувати варто. От тільки чи 5 дБ вистачить ?

aNGeL

Цитата: Alex_Fenty від 28 Вересень 2014, 19:13:53От тільки чи 5 дБ вистачить ?
А вот этого может и не хватить, учитывая что там у тебя всенаправленная антенна. Но в теории метров 15-20 окружность должна нормально захватывать. Но сразу предупрежу - используй качественные компоненты для выноса антенны -  плюс заземли сам роутер ибо поговорит в грозу все к чертям!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror