Яка частота на GTX970 без Gaming App

Автор RIPLEY, 31 Травень 2015, 20:08:09

Попередня тема - Наступна тема

RIPLEY

Хочу запитати у щасливих власників GTX 970 Gaming 4G на яких частотах працює відеокарта (base/boost), якщо не втановлювати програмку від MSI - Gaming App?

Я не прихильник встановлювати всякі мусорні проги від вендорів, які висять в оперативці і займають лишні ресурси ПК. Мене цікавить чи буде дана відяха працювати без цієї софтини в максисмальному режимі 1,140/1,279/7000 MHz?
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Volan

в мене хоч і не 970, але цю програму ставив. займає декілька Мб ОЗУ
максимальні частоти бере карта й без неї, а ось мінімальні без ПО не ставить.
все стосується 760

Edd.Dragon

Цитата: RIPLEY від 31 Травень 2015, 20:08:09
Хочу запитати у щасливих власників GTX 970 Gaming 4G на яких частотах працює відеокарта (base/boost), якщо не втановлювати програмку від MSI - Gaming App?

Я не прихильник встановлювати всякі мусорні проги від вендорів, які висять в оперативці і займають лишні ресурси ПК. Мене цікавить чи буде дана відяха працювати без цієї софтини в максисмальному режимі 1,140/1,279/7000 MHz?
Ну тебе чтобы такую карту проконтролировать в играх (да и эконом режим на десктопе), нужен хотя бы MSI Afterburner.
Опять же, если не устраивает алгоритм раскрутки вентилятора (а летом он вполне может не устраивать), нужен хотя бы MSI Afterburner.
А если нужно больше разной инфы, то еще и HWiNFO.

Остальное, конечно, больше места занимает, чем пользы приносит.


P.S.: Ну и собственно вопрос бы про частоты не возник, т.к. ты бы уже все сам проверил и увидел, где когда и какие ))

RIPLEY

#3
Цитата: Volan від 31 Травень 2015, 20:29:31
максимальні частоти бере карта й без неї

Як це розуміти?
Якщо я просто поставлю драйвер Forceware то в дефолті в 3D у мене будуть 1140 (boost 1279)?

Цитата: Edd.Dragon від 31 Травень 2015, 20:37:13
P.S.: Ну и собственно вопрос бы про частоты не возник, т.к. ты бы уже все сам проверил и увидел, где когда и какие ))

Поки що такою картою не володію. Придивляюсь до покупки. Але незрозумілими виявились дві речі:
1. Ідіотська система визначення частот через Gaming App. Мені потрібно щоб без всяких утіліт на дефолтних налаштуваннях драйвера відяха брала свої розігнанні частоти 1140/1279.
2. Зупинка вентеля на всій серії Maxwell. Більш дибільного інженерного рішення Нвідія просто немогла придумати. Мало того, що гріються всі силові елементи відеоплати, аж поки чіп не прогріється до овер 60 С, так ще й через відеокарту загальна температура в системному блоці зростає. На одному з форумів чел писав, що після придбання даного адаптера проц почав грітись в навантаженні з 53 С до 65-67 С. Все через те, що від відяхи тепло не виходить з корпусу, та ще й вона сама прогріває повітря в середині через "безмовний" вентилятор. Ставити Афтербарнер - це вже менінгіт і додаткові дії від користувача.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Edd.Dragon

#4
Цитата: RIPLEY від 31 Травень 2015, 22:03:53Ставити Афтербарнер - це вже менінгіт і додаткові дії від користувача.
Тогда горячие топы не для тебя. Забудь.

Работу таких монстров надо мониторить. Тем более, летом.

И если бы вопрос был только в температуре. Но нет. Знать соотношение CPU/GPU нагрузки тоже не менее важно. Без всех этих циферок у тебя будут тонны вопросов постоянно возникать. ПОтому как на топах тоже ведь не все, не всегда и не при любых настройках летает. Возникают вопросы. Инструменты, отвечающие на эти вопросы отсутсвуют (т.к. ты их по какой-то причине ненавидишь). И что дальше? Опять дискомфорт, поиск ответов наощупь.

Более того, на кой черт тебе именно разогнанная версия? Нет разгона - нет описанной проблемы.

Упрости себе задачу и будущую жизнь ))

Ну или другими словами - у тебя нет психологии "полу-экстремала", не насилуй себя продуктами для "полу-экстремалов" ))
Лучшеищи карту, дефолтная работа СО которой тебя устроит из коробки. Иначе тебе не обойтись без Афтербурнера или подобной приблуды.

Mantikor

Цитата: RIPLEY від 31 Травень 2015, 22:03:53Мені потрібно щоб без всяких утіліт на дефолтних налаштуваннях драйвера відяха брала свої розігнанні частоти 1140/1279.
Я майже впевнений, що без всяких прог, відеокарта буде працювати тільки на частотах, які вказані на упаковці відеокарти.(можеш фотографії в мережі пошукати)
А Gaming App просто розганяє відеокарту в певних безпечних межах. Це дає MSI велику кількість користувачів, які нічого не розуміючи в розгоні, будуть ставити програму для невеликого бусту відеокарти.

RIPLEY

#6
Щойно знайшов здається відповідь на своє питання. На сайті http://www.3dnews.ru/908786 а також http://www.overclockers.ua/video/msi-gtx970-gaming-4g/all/ пишуть, що по замовчуванню стоять підвищені частоти, а Gaming App потрібнен щоб знизити частоти. Значить з цим все гуд.

З вентельом будем боротись через Afterburner. Задам в профілі щоб при старті системи вентилятор крутився на 30% (~1000 об/хв). а далі по висхідній з підйомом температури.

Нерадує тільки одне - ціни на цей кусок текстоліту. На Хотлайні середня ціна - 470$.  :o   Наші бариги що вже зовсім еб...сь??
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Volan

Цитата: RIPLEY від 31 Травень 2015, 22:42:52по замовчуванню стоять підвищені частоти, а Gaming App потрібнен щоб знизити частоти
а прочитати мої слова? :-[

Edd.Dragon

Цитата: RIPLEY від 31 Травень 2015, 22:42:52Наші бариги що вже зовсім еб...сь??
Твой выбор почти в самом низу списка! Одна из самых дорогих 970-ых. Даже Асус курит в сторонке  ;D
Но это по средней цене.
http://hotline.ua/computer/videokarty/101911/

В BigBit она, к примеру, 9200, но не понятно, это финальная цена или ориентировочная, т.к. "под заказ".


А на NewEgg почти все в пределах от $330 до $350 и парочка по $360.