Viva la Corsica!

Автор Edd.Dragon, 10 Червень 2015, 15:04:13

Попередня тема - Наступна тема

Edd.Dragon

Я по ней в NFS Porsche ездил! :)

Это вам не рашка с ямами и колдобинами!

А еще там пропал самолет с 6 человеками на борту. В 2009 году. Никто не знает, нашелся ли?

Корсиканцы - мы с вами!

graved1gger

поддерживаю! там все круто!
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

rayven

Не нашли тот самолет  :(
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

graved1gger

я считаю что корсика должна получит нещависимость от франции! они ее давно хотели! а также остро стоит и языковой вопрос
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon


graved1gger

все очень и очень серьезно!!
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

[Raymond]

Вот вам ещё серьезности
Цитата:  А.С. РоманюкФранція. Найбільше політичних проблем пов'язано з островом Корсика, який є одним з 26 регіонів Франції. На ньому проживає 275 тис. мешканців, які поряд з офіційною французькою використовують корсиканську мову ( вважають, що вона більше подібна до італійської). За даними на 1982 р. 96 % мешканців острова ідентифікували себе як корсиканці, 86 % регулярно використовують/говорять корсиканською мовою, вважаючи її рідною/першою мовою [79].

Конституційна Рада Франції 09.05.91 р. відмовилась визнати корсиканський народ відмінним від французького. Корсика на підставі закону від 02.03.82 р. має статус подібний до статусу заморської території. Асамблея є представницьким органом, обирається на 6 років. З 1991 р. Асамблея Корсики  має право висувати свої пропозиції стосовно законів та інших нормативних актів, які стосуються економічного, соціального та культурного розвитку острова. Виконавча влада належить Виконавчій раді, яку обирає  Асамблея і несе перед нею відповідальність. Контролює діяльність місцевої влади здійснює префект і регіональна рахункова палата. Сепаратизм на Корсиці має глибокі історичні традиції.

Головна сепаратистська організація – Корсиканський Фронт національного визволення – FLNC ("Front de Liberation Nationale de la Corse"), який було створено у 1976 р. У своїй діяльності активно використовував збройні напади, вибухи, вбивства та інші терористичні методи. Політичним відповідником є об'єднання "Cuncolta".  До радикальних сепаратистських організацій також належить  "Армія Корсики" ("Armata Corsa"). Сепаратистські організації виступають за проголошення Корсики незалежною державою як проміжний етап за широку автономію. Як проміжний етап досягнення повної незалежності вони вимагають широкої автономії Корсики в межах Франції.

Інші регіональні партії виступають за визнання корсиканців окремим народом і широку автономію острова в межах Франції. Французький уряд виступає проти надання незалежності та відновлення широкої автономії для острова.Водночас уряд постійно ініціює певні поступки. Найбільш значним був референдум 06.06.2006 р. щодо об'єднання двох існуючих на острові департаментів в один, зміну виборчої системи з мажоритарної на пропорційну та впровадження низки заходів щодо розширення автономії. Сепаратистські структури виступили проти референдуму, оскільки він не передбачав надання повної незалежності. Аналітики зазначали, що сепаратистам було невигідно переходити в площину "відкритої" політичної боротьби/ конкуренції, тому що під час виборів до Асамблеї острова сепаратистські політичні організації жодного разу не отримали більшості. Проти проголосувало 50,98 % громадян, які проживають на острові. Однією з причин провалу референдуму було небажання громадян змінювати існуючу ситуацію, оскільки острів отримує з Парижу значні фінансові дотації.

У випадку Корсики існують відмінності в позиції корсиканців та решти французів з широкого кола питань, існують партії, які формально представляють одну з сторін і загальнонаціональні партії з протилежного боку, проте рівень ідентифікації населення з таким розломом, відповідно рівень підтримки сепаратистських партій  незначний.

Edd.Dragon


graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

GA-EV3

Разве и там водятся снегири?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!