Чи боїтеся ви свинячого грипу?

Автор Tranceliker, 07 Серпень 2009, 10:09:26

Попередня тема - Наступна тема

Чи боїтеся ви свинячого грипу?

Ні, не боюсь, в мене імунітет
Так, боюсь захворіти сам
Так, боюся за близьких
Так, боюся за близьких і за себе
Мені все-одно, життя й так паскудне

Tranceliker

Привіт усім.. Сьогодні зранку слухав новини і одна просто завела мене в транс.. У Великобританії за тиждень захворіло на свинячий грип 30.000чоловік, що в порівнянні з попереднім тижнем становить 300%.
Мені це не подобається і чесно кажучи, я переживаю за рідних і близьких мені людей..
Хотілося б знати вашу думку..
Господь не помиляється

pelik911™

ЦитатаЧи боїтеся ви свинячого грипу?
Да, боюсь. А ещё боюсь СПИДа, туберкулёза и целой кучи другой гадости.
Цитата: Tranceliker від 07 Серпень 2009, 11:09:26У Великобританії за тиждень захворіло на свинячий грип 30.000чоловік, що в порівнянні з попереднім тижнем становить 300%.
Так это в Великобритании. До нас им далеко.

Tranceliker

 :) Ти ж знаєш, що цей вірус передається повтряно-капельним шляхом? Тобто ти їхатимеш в тролейбусі чи метро і турист з Європи може спокійно заразити цілий вагон пасажирів, ті пийдуть додому і роздадуть подарунки від зайчика своїм рідним... Страшна ситуація..
Господь не помиляється

немой

с свиньями не общаюсь, грипп мне не страшен.

pelik911™

Цитата: Tranceliker від 07 Серпень 2009, 10:20:18
:) Ти ж знаєш, що цей вірус передається повтряно-капельним шляхом? Тобто ти їхатимеш в тролейбусі чи метро і турист з Європи може спокійно заразити цілий вагон пасажирів, ті пийдуть додому і роздадуть подарунки від зайчика своїм рідним... Страшна ситуація..
Сейчас ужесточили контроль на авиалиниях. Задерживают целые рейсы, потому что кто-то чихнул или почувствовал себя нехорошо. За ситуацией смотрят соответствующие структуры. Что ж мы можем поделать?
Цитата: немой від 07 Серпень 2009, 11:37:25с свиньями не общаюсь, грипп мне не страшен.
Не факт, что те, с кем общаешься ты, со свиньями тоже не общается.

ezheniko

А чё его бояться то, если я его и в глаза не видел, так по телеку страшные истории из заморских стран передают...
Зроби менi хiп-хоп... i... Все буде джаз...

Tranceliker

Знаєте, якщо у Великобританію грип пройшов, то в нашу бананову країну йому потрапити набагато легше
Господь не помиляється

pelik911™

Цитата: Tranceliker від 07 Серпень 2009, 11:35:49
Знаєте, якщо у Великобританію грип пройшов, то в нашу бананову країну йому потрапити набагато легше
Это ещё почему вдруг?

BigShark

Цитата: Tranceliker від 07 Серпень 2009, 11:35:49
Знаєте, якщо у Великобританію грип пройшов, то в нашу бананову країну йому потрапити набагато легше
Цитата: ρelik911™ від 07 Серпень 2009, 11:53:43
Это ещё почему вдруг?
Скоро и у нас начнется :%)
http://reporter.zp.ua/2009/08/06/v-zaporozhe-pridet-svinoi-gripp-ministr-zdravookhraneniya

Tranceliker

Згадаємоо курячий.. Україну він не обійшов..
І як би не говорили нам, що всі заходи безпеки діють, я не повірю і не вірю. В нас безглузде вище керівництво, до того ж за людей вони думають в останню чергу. А від цього недугу вмерти можна максимум за неділю.. Вакцини в бета-версії, та й ті китайські..
Ну і щодо походження... грипу.. Думаю він штучний...
Господь не помиляється

S!N

не боюсь абсолютно, где Англия и где мы, лол
High tech. Low life.

Tranceliker

Цитата: S!N від 07 Серпень 2009, 12:37:54
не боюсь абсолютно, где Англия и где мы, лол

Тю.. У великобританії говорили так само: де Мексика, де ми.. ЛОЛ 8)
Господь не помиляється

S!N

Просто если боятся всего страшного, что происходит повсюду в мире, то можно стать шизофреником.
High tech. Low life.

Суря

Угроза вполне серьезная, и ее стоит боятся. Как вариант спасения изолироваться от общества у ехать в мало населенный участок земли. (например к бабушке, собирать грибы  :))
Мысль должна опережать действие...

Tranceliker

Вибач, в нас так багато подібних хвороб, від яких нема ліків?
Ти хоч розумієш, що вона поширюється практично в геометричній прогресії? І ліків від неї в простого українця нема..
Я не лякаю нікого, просто кажу правду.. Можливо, хтось і не знає, що воно таке і відноситься лише до свиней.. Але це не так.
Господь не помиляється

Factiosus

Я никакого грипа не боюсь-ни свинячего,ни котячего и т.д.У меня иммунитет-я же родился в СССР,а теперь живу вообще непонятно где.Никакая болезнь не пристанет
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

AlexX008600

#16
Нет не боюсь, потому, что думаю это бред всё. Сначала был птичий ( только в Америке почему то его не было) сейчас вот свиной придумали, дальше придумают какой нибуть коровий... бред одним словом. Это всё придумали фармацевтические компании, чтобы деньжат во время кризиса по лёгкому срубить. От обычного гриппа умирают в тысячи раз больше и ничего паники не наблюдается.

Vlad61

Свинной грипп-ничто в сравнении начавшейся эпидемией легочной формы чумы в Китае. Вот если эта зараза попадет в Европу, тогда мы все узнаем- что  чувствовали наши предки с 14 по 17 века. И если уж свинной грипп начал своё победное шествие-то как бы мы не повторили историю из недавнего прошлого( знаменитая "испанка" это то-же грипп). И если ВОЗ объявил пандемию, то бояться -есть чего, и уж точно у бабушки в селе не спрячешься.

Annihilator

Мені все-одно, життя й так паскудне

МакКлейн

Цитата: Annihilator від 07 Серпень 2009, 14:55:47
Мені все-одно, життя й так паскудне
Аналогично... :P
Как там Задорнов сказал: какой грипп, у нас из водопровода уже 10 лет холерная палочка струится... :)
Мурлык-урлык... | Intel Core i5-3570K@4.4GHz| Noctua NH-U9B | MSI Z77A-GD65 | Inno3D GTX670 4Gb | Hynix 16 GB 1866 | WD 640GB + 1.5TB + Samsung 250GB + 1TB + 2TB + Seagate 3TB| Xigmatek Elysium | Aerocool Strike-X 600W+Chieftec GPS-350EB-101A | Samsung 2494LWx2

Potter

А вот инфошоке по ICTV трындят, что H1N1 прячется в чипсах, а точнее в ГМО картошке :)

United

Да, боюсь за близких и за себя. В мире ещё много всяких болячек, которых стоит бояться :(. В Китае целый городок с почти десятитысячным населением закрыли на карантин из-за эпидемии лёгочной чумы, переносчиками которой являются крысы. Если уж чума возвращается, ещё и в новой форме, в которой человек умирает в течении дня, если ему вовремя не помочь, то что говорить о свином гриппе...
Мир, труд, май!

RaveGenerator

#22
Нет варианта: не боюсь, ибо знаю что это. Испанка больше не пройдёт!
Rave - это не музыка. Rave - это движение.
Вообще то музыка Рейв есть, игралась в Манчестере в 1988-ом году, но любителям электроники слушать её не советую.

DMX

Цитата: Tranceliker від 07 Серпень 2009, 10:20:18
:) Ти ж знаєш, що цей вірус передається повтряно-капельним шляхом? Тобто ти їхатимеш в тролейбусі чи метро і турист з Європи може спокійно заразити цілий вагон пасажирів, ті пийдуть додому і роздадуть подарунки від зайчика своїм рідним... Страшна ситуація..

Жах...боюся за близьких і за себе!
Position Of Power

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Tranceliker

Господь не помиляється

Vjatkin


BigShark

Как там в трейлере одного фильма...

"Опаснее самого вируса его носители"

Надеюсь, у нас так не будет, хотя было бы весело :D :%)

Tranceliker

Чесно кажучи, мене трошки тривожить відношення більшості опитуваних до цього недугу.. Правда,и наш народ завжди був легковажним (чи то лінивим розумом?) і на всі проблеми відмахувався.. Чи не тому чорнобиль бахнув, дороги погані, зарплати мізерні, а культура відсутня?
Господь не помиляється

BigShark

Как там СиН писал
Цитата: S!N від 07 Серпень 2009, 12:43:35
Просто если боятся всего страшного, что происходит повсюду в мире, то можно стать шизофреником.

Tranceliker, боятся не нужно, пока этого еще рядом нет, а вот опасаться - в принципе да, и даже очень. Ну и потихоньку подготавливаться :%)

*идет в сарай за бензопилой*

DMX

Цитата: Tranceliker від 09 Серпень 2009, 11:06:15
Чесно кажучи, мене трошки тривожить відношення більшості опитуваних до цього недугу.. Правда,и наш народ завжди був легковажним (чи то лінивим розумом?) і на всі проблеми відмахувався.. Чи не тому чорнобиль бахнув, дороги погані, зарплати мізерні, а культура відсутня?
Молот! Ударив по самому тімячку! :D +1 лови!
Position Of Power

Tranceliker

Ну от... Він вже в нас.. В кого які міркування з цього приводу? Змінили свою думку?
Господь не помиляється

N17


julian

виправ помилку в першому варіанті  - правильно  імунітет
jul!@n

an_v

Больше боюсь за близких чем за себя.Не хотелось бы конечно откинуть ласты в 15 лет,ну а что делать?Надеюсь что после смерти есть что то...:)

Tranceliker

Зараз така паніка... В мене просять привезти з Києва хоч якісь медикаменти... А їх в Києві вже нема.. Чекаємо допомоги з-за кордону... Жаль, що на цьому спекулюють...підіймаючи в ціні ходові препарати\маски\марлі...  Господь їм суддя...
Господь не помиляється

Factiosus

Цитата: Tranceliker від 30 Жовтень 2009, 21:06:15
Чекаємо допомоги з-за кордону...
Всё это мы уже проходили-"заграница нам поможет.." :-X
На себя надеятся надо
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Tranceliker

Ну, вибачте, в домашніх умовах я не вмію робити таблетки... :) А щодо пов*язок... Я їм не йму віри.. Тут треба щось радикальніше.. Добре, що вірус через нет не передається... :)
Господь не помиляється

LoRDEP

Цитата: Неофит від 30 Жовтень 2009, 21:34:37
Всё это мы уже проходили-"заграница нам поможет.." :-X
На себя надеятся надо
Підтримую! Нам вже допомога з закордону у вигляді A/H1N1 вже надійшла.

Armatura

Мені все-одно, життя й так паскудне

Tokar91

Ні, не боюсь, в мене імунітет
Жизнь одна и стараюсь прожить с полной отдачей. Судьбу не обмануть.

Lich777

Боюсь очень за близких ну и немного за себя!!!!!!!!

Доктор

Мені все-одно, життя й так паскудне. А тем более негативные эмоции только ухудшают иммунитет, так что боятся - неправильно :)

finalplayer

Как один товарищ сказал ранее, нужно уехать к бабушке собирать грибы, а потом вернуться в город...., а там одни зомби!

XPOHUK

Опрос suxx :P. Мой вариант - переболею и приобрету иммунитет ;).

Bismark

Обрав останній пункт... Щоправда, цей пункт мені підходить тільки якщо питання стосується мене. А взагалі я б мабуть обрав третій пункт...

PS а от щодо пов'язок та респіраторів можу сказати лише одне - це панацея та порожня паніка. Інколи мені аж смісшно, коли на вулицях бачу стільки "хірургів" :D

Tranceliker

Я без посмішки вже не можу їздити в громадському транспорті..
Ось що знайомий переслав.. ;D

[вложение удалено администратором]
Господь не помиляється

meΛkuu

Життя не паскудне, але мені все одно