Мод корпуса Yarik93'a.

Автор Yarik93, 10 Грудень 2009, 11:39:25

Попередня тема - Наступна тема

Як Вам мій мод?

Відмінно!
Нормально.
Так собі...
Погано.
ГаФно!

Yarik93

Відповідь в голосуванні обгрунтуйте. :)
Давно хотів вже замодити свій корпус, але завжди чогось бракувало для початку. То часу, то не міг знайти оргскло, фантазії...... З кінця прошлого тижня я розпочав свій модінг, так як знайшов все необхідне для нього.
Для цього було викорастано корпус фірми "Logic Concept". До цього я його вже трохи розмалював маркером (спочатку бокову стінку, а потім передню панель) :

Мод корпуса проходив в декілька етапів:
1. Установка 120 мм вентилятора з синьою підсвіткою і неонової лампи, також синьої.
Для початку треба було трохи переробити передню панель:
для цього передню панель я зняв з корпуса, розібрав її на частини і почав її готувати для вирізання місць під вентилятор, для цього використовував зубопротезотехнічку машинку (Увага! під час користування подібними приладами, завжди одягайде захистні окуляри :D)

Розмітивши по розмірах місця, я вирізав зайві частини, обробив вирізану область спочатку напильником, а потів наждачним папером для ідеального вигляду. Потім підготував сітку для закривання вентилятора (вона була узяти із старої колонки "маяк")

Порізавши її по потрібних розмірах, та вигнувши її для надання їй форми  установив її в панельку

Далі деяка переробка шассі корпуса. Для цього з корпуса було винято всі комплектуючі, які чекали свого повернення в корпус на столі. З самого ж шассі спереді потрібно було вирізати отвір для вентелятора. Вирізав тим же "дремелем".

Після вирізанння, корпус протер від пилу і опилків і почав установляти в нього вентилято. Для зменшення вібрації під час роботи, під нього я підклав резинові прокладки. Потім після цього почав зберати компа, гарно укладуючи всю проводку для культурного вигляду. В корпус установив неонку:

Перший етап завершився! Запустив свій ПК,  вигляд такий:


Yarik93

#1
Другим етапом було:
2. Вирізання бокового вікна.
Під час переробки вирішив, що в корпусі не хватає вентелятора на видув. Купив ще один і установив його.

Далі почав вирізати в боковій кришці вікно. Вирізав його...... ножницями по металу, благо німці їх уміють робити, так що в роцесі я отримав добре вирізане вікно. Яке пізніше обшліфував "дремелем", використовуючи спеціальний круг (їх пішло два), обшліфував, останні штрихи доробив трикутним напильником, відполірував кришку. Контури вирізу обвів чорним маркером для підкреслення рамки.

Купив оргскло в захистній плівці розміром 35*55см, вирізав його по розміру. Для приклеювання оргскла до кришки використовував "жидкие гвозди"

Прижавши оргскло стопкою книжок, залишив його засихати, тим часом пішов грати Colin McRae - DiRT 2 ;) Загравшись, згадав про вікно, яке вже давно приклеїлось.

Процес доходить до завершиння, залишилось поставити все не своє місце! ось і кінець останнього етапу! :) До:

Після:

Матеріали та інструменти:
викрутки, пласкогупці, кусачки, напильники, "дремель" і набір дисків, ізолента, маркер, клей "жидкие гвозди", ножниці звичайні і по металу, наждачний папір, всякі інші інструменти.
Всім дякую за увагу! :)
П.С. ось ще декілька фоток з різних ракурсів. :)

[вложение удалено администратором]

Klaxonn

#2
Отлично. Стильненько и со вкусом. Молодчина

Armani

Мне тоже очень понравился этот мод. Хочу себе тоже зделать прозрачную боковую панель и немного аэрографии.
MY PC---|Core i5|Scythe Kabuto SCKBT-1000|ASUS P7P55D|Kingston 4 GB DDR3 1600 MHz|Radeon HD5850 1 GB|WD WD1001FALS 1 TB + внешний 1 ТВ|Creative X-Fi Surround 5.1|LG GH-22NS40|AVerMedia TV Satellite Trinity|Chieftec Aegis CX-05B+SeaSonic SS-650HT|

Yarik93

Дякую. ;) Так як я на цьому не ставлю крапку, хочу спитати, що ще можна до корпуса добавити? в кого є якісь ідеї? буду вдячний за всі пропозиції. ;)
Етап №3 попереду! правда зараз часу немає..... це буде пізніше.... :)

Klaxonn

Цитата: Yarik93 від 11 Грудень 2009, 20:28:05
Дякую. ;) Так як я на цьому не ставлю крапку, хочу спитати, що ще можна до корпуса добавити? в кого є якісь ідеї? буду вдячний за всі пропозиції. ;)
Етап №3 попереду! правда зараз часу немає..... це буде пізніше.... :)
Графического декора на боковухе не хватает

Yarik93

Цитата: Klaxonn від 11 Грудень 2009, 20:30:48
Графического декора на боковухе не хватает
візьму на замітку! ;) :)

Klaxonn

Цитата: Yarik93 від 11 Грудень 2009, 21:34:17
візьму на замітку! ;) :)
в стиле хай тек. Или с заклепками :-[

silver6

Цитата: Yarik93 від 10 Грудень 2009, 11:39:25неонової лампи
а к чему они запитуются(подключаются),и цена если не секрет!кстати мод клевый! ;)
Athlon 5600+(3GHz)/Asus 8800Gs/Gigabyte GA-MA69VM-S2/DDR II-800 Samsung 4x1Gb/Chieftec 450W

Klaxonn

Цитата: silver6 від 12 Грудень 2009, 22:53:49а к чему они запитуются(подключаются)
К молексу
Цитата: silver6 від 12 Грудень 2009, 22:53:49и цена если не секрет!
~60 грн

silver6

#10
Цитата: Klaxonn від 12 Грудень 2009, 22:58:26К молексу
ого я чесно говоря в этом ноль-что это такое!просто вот решил себе системник немного осветлить-кулер на выдув уже поставил,завтра скорее всего вырежу боковуху!
извиняюсь уже разобрался-просто не знал чтоон так называется!
Athlon 5600+(3GHz)/Asus 8800Gs/Gigabyte GA-MA69VM-S2/DDR II-800 Samsung 4x1Gb/Chieftec 450W

фред

Цитата: Yarik93 від 11 Грудень 2009, 20:28:05що ще можна до корпуса добавити?
вентиляторы на верх, на выдув! :)
и стилизовать это как воздухозаборник (на капоте или на крыше у машин) или ещё как-то...
¯\_(ツ)_/¯

PC_Boy

Отлично проделанная работа!
Самое главное что сделано все своими руками, и для себя!
Запомни, то что сделано своими руками ценится очень и очень дорого, и неважно что скажут на это окружающие ;)

Yarik93

Цитата: Klaxonn від 11 Грудень 2009, 20:30:48
Графического декора на боковухе не хватает
підкиньте якусь ідею для графічного декору корпуса, який буде гармонувати з проробленою роботою, не складний малюнок, бажано, щоб наносити через трафаретку! розгляну всі пропозиції і ідеї. Підшукую гармонійний варіант. Може хтось шось бачив десь, давайте лінк. Малюнок на бокову і верхню стінку, буде чорного кольору. ;)

Hit_man

#14
Цитата: Yarik93 від 13 Січень 2010, 20:55:35
підкиньте якусь ідею для графічного декору корпуса, який буде гармонувати з проробленою роботою, не складний малюнок, бажано, щоб наносити через трафаретку! розгляну всі пропозиції і ідеї. Підшукую гармонійний варіант. Може хтось шось бачив десь, давайте лінк. Малюнок на бокову і верхню стінку, буде чорного кольору. ;)
Сделать бы его целиком чёрным, и белыми с металликом и стилизацией под 3Д линиями на навести что-то внеземное. Будет такой себе инопланетный считака)

Yarik93

Цитата: Hit_man від 13 Січень 2010, 21:11:28
Сделать бы его целиком чёрным, и белыми с металликом и стилизацией под 3Д линиями на навести что-то внеземное. Будет такой себе инопланетный считака)
перефарбовувати його я не планую, так як якість фарби на ньому досить не погана, а підкреслити вигляд чорним малюнком - хочу. :)

Yarik93

#16
Цитата: Yarik93 від 11 Грудень 2009, 20:28:05
Етап №3 попереду! правда зараз часу немає..... це буде пізніше.... :)
ну як і казав 3 етап буде, і я його розпочав, першим шо я зроби, то це пофарбував шасі корпуса в чорний матовий колір фарбою ДекоЛак, фарба на фото ше не до кінця всохрась, фарбування відбувалось етапами, по одній стороні за етап, фарбував в під"їзді на сходах і заносив зразу в тепле примішення, деякі сторони фарбував в два слоя, на фарбування корпуса пішов день і балон фарби ;)

ше з оргскла зробив шось подібне на воздухозборнік, який приклеїться на вікно корпуса біля відеокарти для кращої вентиляції.

Підкиньте якийсь малюнок у вигляді шестеронки або якогось механізма, який можна нанести через трафаретку на верхню і бокову кришку корпуса, і мені потрібно якусь назву для корпуса, шо можна придумати бо нічого в голову не лізе, шось на технічну тему. :) поступово буду викладати фото, ше планую зробити реобас. Є в когось якісь ідеї шо можна добавити?
П.С. зібрав корпус, зараз має такий вигляд без кришки, я її трохи переробляю.

Klaxonn

Цитата: Yarik93 від 22 Лютий 2010, 17:05:09ше з оргскла зробив шось подібне на воздухозборнік, який приклеїться на вікно корпуса біля відеокарти для кращої вентиляції.
Оу, суперски. Кульно сделал 8)

Гена Букин

Круто сделал:)Молодца!Респект и уважуха!)

Yarik93

Цитата: Klaxonn від 22 Лютий 2010, 20:17:42
Оу, суперски. Кульно сделал 8)
Цитата: Гена Букин від 22 Лютий 2010, 20:28:08
Круто сделал:)Молодца!Респект и уважуха!)
Дякую, ше є більший воздухозборнік, який піде на верх корпуса, завтра пофарбую і залию фотку ;) Нагріваючи оргскло з нього можна багато чого зробити ;) на пофарбуванні шасі корбуса мій модінг не завершився, ше буде трохи доробок зовні. :)Впродовж тижня думаю дороблю.
П.С. Якшо вважаєте пророблену ручну роботу гідну плюса, підкиньте в профіль. :%)Дякую :)

Yarik93

Цитата: Yarik93 від 22 Лютий 2010, 21:11:59
ше є більший воздухозборнік, який піде на верх корпуса, завтра пофарбую і залию фотку ;)

ось і він, після фарбування вніс до хати, я його ше пару раз профарбую для кращого вигляду ;)

Yarik93

зібрав до купи корпус з доробками, чогось грандіозного в ньому не добавилось і не змінилось, часу мало шоб робити шось більше... Пофарбував шасі в чорний матовий колір, зробив реобас на чотири канала і установив його (про те як я його робив можна прочитати тут ) добавилось два саморобних "воздухозборніки" збоку і зверху і чорна накладка на якій як буде час зроблю якусь ембрему чи малюнок\вертикальний надпис, скоріше всього куплю наклейку :-\. Боковий воздухозборнік закриває отвір у вікні, який слугує додатковою вентиляцією для відеокарти, верхній просто накладка для візуального вигляду, оба закріпленні на "жидкі гвозді".
ось фотки доробленого корпусу. Як вам його незначні зміни?


П.С. добавте мій мод в тему "Моддинг ДПК-шников!", дякую на перед! :)

Yarik93

Цитата: Yarik93 від 02 Березень 2010, 17:23:48
П.С. добавте мій мод в тему "Моддинг ДПК-шников!", дякую на перед! :)
ρelik911™, дякую за те шо поміг, тепер мій мод в темі "Моддинг ДПК-шников!", там Ви можете проголосувати за мій модінг, якшо Вам він сподобався, і за інші моди учасників форума :)

Yarik93

#23
Давно не фанатію моддінгом, але вирішив поділитись новим проектом.
Виникла необхідність зібрати більш-менш продуктивний ПК, ціни зараз на залізо і так космос, тому на корпусі вирішив зекономити. Запакував нову комплектушку в свій старий "проект", який пилився років 4 без діла, і зрозумів, шо вигляд у нього бідово-колхозний)) Було прийнято рішення при мінімальних затратах привести його вигляд в порядок, зробити шось просте і оригінальне. Політ фантазії в фш і набір стікерів був надрукований на самоклейці, кусок покоцаного альюмінію в купі кнопок, тумблерів і запобіжників прийняли вигляд панелі керування. Максимально можливий кейбл менеджмент. Перші два тумблера просто активують кнопки старта і ресета, інші вмикають додаткові карлсони і діодну підсвітку, запобіжники - декор. Бокової стінки немає, не бучу у ній необхідності.


ink

Только мне кажется, что все равно будет греться..
ИМХО

Yarik93

Цитата: ink від 17 Грудень 2014, 13:47:20
Только мне кажется, что все равно будет греться..
ИМХО
абсолютно не гріється, для порівняння в батлфілд 4 (температури вважаю адекватними): цп атлон 760К+Zalman CNPS10X Optima (термопаста zalman zm-stg2) 42*С,
відео сапфір 7870 68*С.
при комфортному рівні шуму СО.

rayven

Цитата: Yarik93 від 18 Жовтень 2014, 03:11:55
Давно не фанатію моддінгом, але вирішив поділитись новим проектом.
Виникла необхідність зібрати більш-менш продуктивний ПК, ціни зараз на залізо і так космос, тому на корпусі вирішив зекономити. Запакував нову комплектушку в свій старий "проект", який пилився років 4 без діла, і зрозумів, шо вигляд у нього бідово-колхозний)) Було прийнято рішення при мінімальних затратах привести його вигляд в порядок, зробити шось просте і оригінальне. Політ фантазії в фш і набір стікерів був надрукований на самоклейці, кусок покоцаного альюмінію в купі кнопок, тумблерів і запобіжників прийняли вигляд панелі керування. Максимально можливий кейбл менеджмент. Перші два тумблера просто активують кнопки старта і ресета, інші вмикають додаткові карлсони і діодну підсвітку, запобіжники - декор. Бокової стінки немає, не бучу у ній необхідності.


годно!

Кстати Бро хорошая идея для крепежа Ssd 
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

evgeniy_bel

то, что делается своими руками ценится намного больше! мне очень нравится! я и себе такой захотел!)
Если тебе тяжело, значит ты поднимаешься в гору. Если тебе легко, значит ты летишь в пропасть.
Генри Форд