Режим роботи вентиляторів на TwinFrozr 5

Автор RIPLEY, 11 Лютий 2015, 15:53:22

Попередня тема - Наступна тема

RIPLEY

Збираюсь незабаром змінити відеокарту. Дуже подобаються карти від MSi серії TwinFrozr, тому планую взяти  GTX 970 GAMING 4G. Але турбує одне питання. Чи можна на самій відеоплаті відключити оцю ідіотську функцію включення кулерів тільки при досягненні картою температури 60 градусів С? Мені пофіг на тишину, мені потрібно щоб силові елементи не розігрівались до 80 градусів через зупинку кулерів. Маю блок Сісонік на якому є переключатель пасивного режиму роботи і звичайного, з постійно включеною вертушкою. Чи є щось подібне у серії TwinFrozr V? Якщо такого переключателя немає, як тоді можна змусити кулери крутитись постійно, незалежно від температури ГПУ? Ставити MSI Afterburner? А як в ньому задати алгоритм роботи кулера, щоб він не просто крутився постійно на однаковій швидкості, а змінювався відповідно до температури чіпа?

Дуже прошу відгукнутись людей що мають подібні карти, або знають відповіді на мої питання.

Зараз маю карту GTX660 від MSI і скажу одне - це просто МЕГАхолодна карта! В простої, коли в кімнаті температура 22-23 градуси ГПУ розігрівається всього до 26-27  по Цельсію, при цьому швидкість обертів кулера не перевищує 980-1050. На фоні інших кулерів системи, кулер відяхи взагалі безмовний. І я ніяк не розумію нафіга було MSi повністю зупиняти кулер в новій серії TwinFrozr?! На Оверах чувак продемонстрував фото із виміряними температурами відяхи і поки ГПУ нагріється до 60 градусів, щоб запустити кулер, то силові елементи вже набирають 82-86 градусів, а память прогріває теж так не хіло 79-82 С. В таких режимах роботи не думаю, що карта довго прослужить. Для чого ці жертви? Чесно, не розумію я інженерів MSi...
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Volan

Цитата: RIPLEY від 11 Лютий 2015, 15:53:22А як в ньому задати алгоритм роботи кулера, щоб він не просто крутився постійно на однаковій швидкості, а змінювався відповідно до температури чіпа?
в настройках график температуры и скорость вентилятора задается вручную

RIPLEY

Volan, а чи є можливість задати лінійне зростання - тобто щоб з підвищенням температури оберти теж зростали?

Але найбільше цікавить чи на самій карті є переключатель режимів? В неті такої інформації не знайшов.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Sanьka

Цитата: RIPLEY від 11 Лютий 2015, 17:33:14Volan, а чи є можливість задати лінійне зростання - тобто щоб з підвищенням температури оберти теж зростали?
МСИ Афтербурнер тебе в помощь. Я уже много лет не знаю что такое штатно работающие вентили.
Главный эксперт во всем!!!

Volan

Цитата: RIPLEY від 11 Лютий 2015, 17:33:14Volan, а чи є можливість задати лінійне зростання - тобто щоб з підвищенням температури оберти теж зростали?
звичайно. ставиш, наприклад, на 30 градусів 15% оборотів, на 40 градусів - 20%, і т.д.