Як поставити запит на підтвердження отримання листа отримувачем в MS Outlook XP

Автор Dmytro, 29 Листопад 2007, 21:40:30

Попередня тема - Наступна тема

Dmytro

Власне, сабж. Мені приходили листи, коли "береш" листа, вилазить діалогове вікно "... запросив підтвердження отримання листа - "так" чи "ні". А як мені відсилати такі листи?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

fin


KJIuM

Сервис ---> Параметры ---> Уведомления ---> Галочку на "Запрашивать уведомления о прочтении........."  ;) Это на все письма, или же при создании письма, Сервис ---> Запросить уведомлении о прочтении - это для определенного письма, если не нужно всегда запрашивать.
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

KJIuM

Цитата: Dmytro від 11 Грудень 2007, 11:02:52
Та я вже і сам допер але все одно дякую за відповідь.
Нужно проверять свои темы ;), я как увидел сразу написал, на следующий день после создания темы.
Нема за що!
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Dmytro

1. Я давно не був на цьому форумі після створеня цієї теми, тому і не відповід відразу і не переніс тему із "Іншого софта".

2. На наступний день я вже дізнався як це робиться.

ЗІ. Це на роботі потрібно було зробити. Я ніколи не юзав ці мейл-клієнти і в подальшому не збираюсь, не люблю їх, а тут треба було відіслати з іншого компа саме з Outlook.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.