AMD Radeon Dual Graphics

Автор Rapid_WAR, 01 Серпень 2013, 00:14:29

Попередня тема - Наступна тема

Rapid_WAR

Підскажіть будь ласка я купив відеокарту  Asus PCI-Ex Radeon HD6670 1024MB DDR5 (128bit) (810/4000) (DVI, DisplayPort, HDMI) (EAH6670/DIS/1GD5) Материнську плату Asus F2A85-M (sFM2, AMD A85X FCH, 2 x PCI-E 2.0 x16) і Процесор AMD Richland A10-6800K 4.1GHz/4MB (AD680KWOHLBOX) sFM2 Box. І при покупці я розраховував на Dual Graphics але я не знаю як його увімкнути, на сайті AMD http://www.amd.com/uk/products/technologies/dual-graphics/Pages/dual-graphics.aspx#4 було сказано що його треба вмикати в пункті проізводітельность в програмі AMD VISION Control Center але вмене там немає кнопки для вмикання Dual Graphics. Підкажіть будь ласка що робити? Чи я неправильно підібрав компоненти? На коробці з процесором було скеазано що для оптимальноі роботи потрібна відеокарта HD6670 а на материнській платі що вона підтримує  Dual Graphics.

Sanьka

В свойствах каталиста должен быть вариант смены графических адаптеров (в более ранних вариантах) или что то подобное в более поздних.
Просто у меня на ноуте графические адаптеры выбираешь вручную/авто, но выбираешь сам граф адаптер. А в новых спарках наоборот, указываешь какой уровень произ-ти графической подсистемы надо под определенную прогу.
То есть выбираешь прогу из списка (в каталисте) и мощность под нее.
З.Ы. Так же обязательно установи бесплатную прогу NET Framework, без нее каталист не хочет фурыкать.
Главный эксперт во всем!!!