Глюк Скайпа, что делать ?))

Автор Луций, 03 Травень 2012, 09:52:55

Попередня тема - Наступна тема

Луций

Немогу добавить контакт , высвечиваеться синее окошко , а в низу типа облаков и все, что делать ? Скайп переустанавливал, не помогло!!

И еще, не хотелось бы тут писать.. но я не могу переустановить IE 9 (( его нет в списках обновлений и программ деинсталяции ((

Faerhorse

Какая версия Скайп стоит, ставил ли что-нить к нему дополнительно?

WEBLegolas

Попробуй:
Стерти скайп ,почистити "хвости" від  нього ,встановити ще раз.
Якщо це не допомогло встановити новішу/старішу версію.

Faerhorse

Цитата: WEBLegolas від 07 Травень 2012, 01:01:23Якщо це не допомогло встановити новішу/старішу версію.

Это может не помочь, если "хвосты" плохо почищены. Подобная ситуация наблюдается и с FlylinkDC++ и вызвана она "полицейским зверем". Возможно Вы где-то не корректно высказались в комментариях либо что-то подобное.
Я бы посоветовал тривиально переустановить ось и забыть.

iLemar

"-аааааааааааааа!." Rabbit

Mantikor

Тільки що зустрівся з одним глюком(?).
Отже сидів, дивився фільм, і тут звук скайпу, ніби хтось файл прислав. Відкрив скайп - нічого(в мене файли автоматично не приймаються). Звук повторився, один, другий, третій раз і почав звучати досить часто, з рандомними паузами, при цьому скайп щось завантажував і віддавав(я дивився по загальній швидкості каналу). Я його виключив. Швидкість каналу впала до звичайної. Прогнав систему вбудованим антивірусом - нічого.
Запустив скайп, звуки повторились, знову почало приймати/передавати щось секунд 10. Потім все заспокоїлось.
От сиджу, не знаю що думати, прийдеться прогнати систему кількома антивірусами на всяк випадок.
Хтось з таким стикався?

Volan

Цитата: Mantikor від 06 Грудень 2015, 19:43:58Хтось з таким стикався?
ага, відправлені колись файли таки дійшли до адресата

Mantikor

Цитата: Volan від 06 Грудень 2015, 19:46:19
ага, відправлені колись файли таки дійшли до адресата
:o

Volan

Цитата: Mantikor від 06 Грудень 2015, 19:55:50
:o
в мене через тиждень відправилися. я одночасно багато фоток відправив. по одній миттєво йдуть, а групою - довго