Новые тарифы на ОГО

Автор vaDOOM, 07 Грудень 2008, 00:47:27

Попередня тема - Наступна тема

sashka8100

Цитата: Тьома від 26 Лютий 2012, 12:41:51
Дабы не создавать новой темы,спрошу тут.

Как там на блокираторе ОГО, нормально работает?Нет проблем?

И модем за 1 рубля, он ок, или лучше купить что-то нормальное и менее китайское?
Я на блокираторе и с таким мопедом - полет нормальный. Главное что-бы сосед по блокиратору был согласен и мастер при подключении всё нормально подсоединил, иначе возможны траблы типа интернет есть только при поднятой трубке телефона и т.д.

dezmond

Сьогодні підключив Ого. Питання чи довго чекати коли послугу активують? Адже на модемі індикатор DSL не світиться, оператор сказав, що треба чекати.

slava_tor

Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 17:20:08
Сьогодні підключив Ого. Питання чи довго чекати коли послугу активують? Адже на модемі індикатор DSL не світиться, оператор сказав, що треба чекати.
якийсь суровий оператор, не сказав коли  ???
на протязі доби певно :)
бери что хочешь и никому не отдавай...

GRaFkiyv

Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 17:20:08
Сьогодні підключив Ого. Питання чи довго чекати коли послугу активують? Адже на модемі індикатор DSL не світиться, оператор сказав, що треба чекати.
Или через 10-15 минут или сразу после 0-00  :)

nickk

Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 17:20:08
Сьогодні підключив Ого. Питання чи довго чекати коли послугу активують? Адже на модемі індикатор DSL не світиться, оператор сказав, що треба чекати.

Мне когда подключали, то сразу воткнул шнур и заработало.

YuGa-92

Цитата: slava_tor від 17 Травень 2012, 17:45:06якийсь суровий оператор, не сказав коли
Це ще пів біди. Мому сусіду Vega ADSL підключали. Ще перед паскою обіцяли підключити. До сьогодні час тягнуть ;D. А там тільки в колодязі потрібно вільну пару підключити і з другої сторни до обладнання тикнути ;)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

slava_tor

Цитата: YuGa-92 від 17 Травень 2012, 18:26:12
Це ще пів біди. Мому сусіду Vega ADSL підключали. Ще перед паскою обіцяли підключити. До сьогодні час тягнуть ;D. А там тільки в колодязі потрібно вільну пару підключити і з другої сторни до обладнання тикнути ;)

не забуваем в якiй краiнi ми живемо ;)
сурова краiна з такими ж порядками :D
бери что хочешь и никому не отдавай...

finalplayer

Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 17:20:08
Сьогодні підключив Ого. Питання чи довго чекати коли послугу активують? Адже на модемі індикатор DSL не світиться, оператор сказав, що треба чекати.
1. Нужно настроить можем и подружить его с ПК
2. Зайти на май.укртелеком.юэй, зарегистрироваться и выбрать тариф, если зайдёшь на этот сайт, значит настроил правильно
3. Ждать до 00:00.

DMX

Довбаний Ого перейшов на "Стандарт" 5/3 Мбіт/с. а тут 5 мегабітами й не пахне. >:(
Position Of Power

dezmond

Цитата: finalplayer від 17 Травень 2012, 19:39:17
1. Нужно настроить можем и подружить его с ПК
Зробив все по інструкції, доступу до інтернету нема, DSL не світиться.

DMX

DSL має світитись навіть якщо модем не налаштований, тому певно треба дзвонити до них або ще раз перевірити схему підключення.
Position Of Power

dezmond

Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 19:48:54дзвонити до них
Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 17:20:08оператор сказав, що треба чекати.
Отже почекаю до завтра.
Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 19:48:54перевірити схему підключення.
Та що там перепровіряти, яким це треба бути неуком щоб її не правильно підключити ;)

DMX

Ну просто бувало таке, що люди вродіби все підключили правильно, але... найбільше путаються з правильним встановленням сплітера.
Але як я писав вище якщо лінія підключена то DSL має світитись у будь-якому випадку.
Position Of Power

nickk

Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 19:44:09
Довбаний Ого перейшов на "Стандарт" 5/3 Мбіт/с. а тут 5 мегабітами й не пахне. >:(


Позвони, скажи чтобы профиль подняли, или типа того. Я щас им позвонил - сказал, что хочу перейти на стандарт, - чето нашаманили, так еще до перехода с легкого на стандарт стало стабильно 5, а до этого больше 4-х не поднималось.

--------

Если DSL не горит, то к модему не подведен сигнал. Где-то нет соединения.

DMX

Завтра подзвоню, можливо все владнається.
Position Of Power

finalplayer

Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 19:44:26Зробив все по інструкції, доступу до інтернету нема, DSL не світиться.
Сначала зайди на my.ukrtecom.ua.

dezmond


finalplayer

Цитата: dezmond від 17 Травень 2012, 21:10:56
Та заходив, не зайшлося.
Или криво настроил и это УТ виноват. Позвонишь - отпишись.

DMX

Певно що не підключили ще, переживати не варто завтра дзвони і все вирішуй з ними.
Position Of Power

dezmond

Цитата: finalplayer від 17 Травень 2012, 21:23:28Позвонишь - отпишись.
Авжеж.
Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 21:25:42завтра дзвони і все вирішуй з ними.
Мабуть завтра не буду в змозі, випуск ;)

YuGa-92

Цитата: nickk від 17 Травень 2012, 20:49:11Позвони, скажи чтобы профиль подняли, или типа того.
Здається вони це називають "швидкісттю на порту". Але не буду сперечатись.
Ще перевір параметри своєї лінії. Бо вони тобі зараз казки можуть почати розказувати, що лінія не витримує, про співвідношення сигналу до затухання і так далі :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

DMX

Цитата: YuGa-92 від 17 Травень 2012, 20:32:30Ще перевір параметри своєї лінії. Бо вони тобі зараз казки можуть почати розказувати, що лінія не витримує, про співвідношення сигналу до затухання і так далі
І як це зробити?
Position Of Power

YuGa-92

#372
Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 21:45:24І як це зробити?
Заходиш в веб інтерфейс модему в пункт статистика - ADSL (який в тебе модем?)
Там буде щось типу таблиці з різними даними. Тобі інтересно тільки SNR Margin (на хлопський розум це відношення сигналу до шумів) чим вище- тим краще. Рахується, що модеми можуть працювати при SNR Margin 6 dB і більше.
А також пункт Attenuation - затухання сигналу. Тут навпаки- чим воно менше, тим краще. здається нормальне в районі 15 dB. Не пам'ятаю точно. 
Вони окремі для Download і Upload.
Якими будуть хороші/ідеальні сказати не можу. Але, наприклад, в мене:
                               Down         UP
SNR Margin (dB):   12.0    8.1
Attenuation (dB):   20.5    21.6
І інтернет працює на швидкості 16 мегабіт стабільно, без розривів. Хоча параметри в мене рахуються погані.
А, доречі. Ще є пункт Attainable Rate модем приблизно рахує яку швидкість він може вижати з даних параметрів лінії.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

DMX

В мене Dlink 2520u зараз гляну що там.
Position Of Power

YuGa-92

Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 22:02:01
В мене Dlink 2520u зараз гляну що там.
Ну значить Device info - Statistics - ADSL.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

DMX

Position Of Power

YuGa-92

Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 22:05:17от що вибило:
Не дуже хороші. Але, думаю 5 мегабіт повинні потягнути(навіть модем говорить, що 7 мб/с витягне).
Дійсно можеш подзвонити до провайдера. Нехай попробують поколупати.  Та й швидкість аплоаду могла б бути вищою.

Я біля пів року до свого провайдера надзвонював з інтервалом в 2 тижні - місяць ;D. То вони мені ставили таку швидкість, що лінія не тягнула і обриви були, то різали по самі яйця помідори. Але вот вже з осені маю спокій. Поміняли проблемний кусок лінії і виставили мені обмеження в 16 мегабіт. Ні розривів, ні інших проблем. І набридливий абонент перестав діставати ;D.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

DMX

Дякую. Попробую теж їх подоставати мож щось змінять на краще, бо останнім часом робота взагалі не радує.
Position Of Power

ryben

Цитата: DMX від 17 Травень 2012, 19:44:09
Довбаний Ого перейшов на "Стандарт" 5/3 Мбіт/с. а тут 5 мегабітами й не пахне. >:(

там пишется скорость до 5 мб \с ........т.е тебе никто гарантию не дает что будет именно такая скорость все завасит от линии и от самого Укртелекома
закон форума ДПК модератор всегда прав..

nickk

Цитата: YuGa-92 від 17 Травень 2012, 21:32:30
Ще перевір параметри своєї лінії. Бо вони тобі зараз казки можуть почати розказувати, що лінія не витримує, про співвідношення сигналу до затухання і так далі :)

Проверил и я. Вот что выдало. Десятку на Download должно потянуть вроде.

YuGa-92

#380
Цитата: nickk від 18 Травень 2012, 12:41:47Десятку на Download должно потянуть вроде.

Ну останній раз він був з'єднаний на 9824 кб/с, а говорив, що може витягнути 10472кб/с. Плюс відняти службову інформацію, то вийде трошки менше.
А взагалі параметри ще нормальні для 10 мегабіт.
Доречі чим вищу швидкість провайдер ставить в профілі абонента, тим нижчий показник SNR Margin. Виходить так, що інформації потрібно передати більше і відношення шумів до корисного сигналу збільшується.
А ще я підвищував якість сигналу, забравши телефонні розетки і скрутки дроту по домі.  Тобто все спаяно і як омога менше жабок, розеток і так далі.
Цитата: ryben від 18 Травень 2012, 09:12:00там пишется скорость до 5 мб \с
Згідний :)На таких умовах продають всі провайдери фізичним лицям. І нічого не докажеш. Договір то підписав.
Але хоча б на сервера провайдера можна попробувати добитись приблизно  обіцяної швидкості.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

nickk

Цитата: YuGa-92 від 18 Травень 2012, 18:45:38
Ну останній раз він був з'єднаний на 9824 кб/с, а говорив, що може витягнути 10472кб/с. Плюс відняти службову інформацію, то вийде трошки менше.
А взагалі параметри ще нормальні для 10 мегабіт.

Это скрин с "Легкого". Завтра должны подключить "Стандарт" (та самая десятка) - померю, отпишусь.

dezmond

Так, приїхав додому індикатор DSL світиться :%) Налаштовувати буду в завтра, тоді й відпишусь. 

dezmond

Цитата: finalplayer від 17 Травень 2012, 19:39:172. Зайти на май.укртелеком.юэй, зарегистрироваться
Не реєструє, пише "Реєстрація в системі заблокована", оператор сказав, що треба чекати 1-2 доби :o fuuuuuuuuuuck.

nickk

В общем вот:

Не супер, но терпимо. Торрент тянет 1000 kbps


YuGa-92

Цитата: nickk від 19 Травень 2012, 11:28:43Не супер, но терпимо. Торрент тянет 1000 kbps
Та якщо витягує 1000кб/с, то добре ж :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

nickk

Цитата: YuGa-92 від 19 Травень 2012, 14:50:38
Та якщо витягує 1000кб/с, то добре ж :)

Ну, теоретически должно 1200-1250 :)

YuGa-92

Цитата: nickk від 19 Травень 2012, 17:26:55Ну, теоретически должно 1200-1250
Відніми службові пакети, якісь перешкоди на лінії і так далі.. :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

nickk

Цитата: YuGa-92 від 19 Травень 2012, 18:22:38
Відніми службові пакети, якісь перешкоди на лінії і так далі.. :)

Да не, не в этом дело. Вчера на Легком (5 mbps) на торренте вытягивало 620 кб/с

finalplayer


sashka8100

Цитата: nickk від 19 Травень 2012, 18:43:16
Да не, не в этом дело. Вчера на Легком (5 mbps) на торренте вытягивало 620 кб/с
У меня периодически бывает такая скорость, на лёгком. Но в основном 450-480.

dezmond

Цитата: finalplayer від 19 Травень 2012, 19:25:40
:o
Зателефонував ще раз, так тепер сказали більш детальніше: ваша заява знаходиться в стані очікування, десь через 7-10 календарних днів вам зателефонують >:( Мда... яка ще заява, контракт вже підписано! :P

Яка там реальна швидкість завантаження, на торрентах, в тарифі Ого Ультра до 10 мб?

nickk

Цитата: dezmond від 19 Травень 2012, 19:53:19
Яка там реальна швидкість завантаження, на торрентах, в тарифі Ого Ультра до 10 мб?

У меня сейчас 970-1000 кб/с. Но я вот думаю позвонить, попрошу чтобы подняли скорость на порту. Поднимут - гуд, не поднимут - сильно не расстроюсь.

dezmond

Цитата: finalplayer від 17 Травень 2012, 19:39:172. Зайти на май.укртелеком.юэй, зарегистрироваться и выбрать тариф, если зайдёшь на этот сайт, значит настроил правильно
Еммм... А чого доступний лише "Ого Легкий" :-\

finalplayer

Цитата: dezmond від 21 Травень 2012, 21:54:05
Еммм... А чого доступний лише "Ого Легкий" :-\
Позвонишь им и спросишь )) Скажешь: Ультру мне и быстро!

dezmond

Цитата: finalplayer від 21 Травень 2012, 22:07:12
Позвонишь им и спросишь )) Скажешь: Ультру мне и быстро!
Так і зробив :) Сказали в завтра спеціалісти подивляться лінію... бла-бла-бла... відкриють порти... бла-бла-бла... ми вам зателефонуємо протягом 2-ох діб.
Скоріше б >:(

nickk

#396
А я все-таки выбил себе честную десятку. Даже круче  :)

И Noise Margin существенно вырос.
Вот только показатель СRС Errors тоже очень сильно возрос (165831). Кто в курсе - это сильно плохо?

dezmond


dezmond

Ох цей Інтертелеком Укртелеком, набрид вже. Зранку вимкнув модем, коли поїхав на ЗНО, приїхав додому DSL мигає, інтернету нема. За порадою оператора під'єднав модем на пряму до лінії, як наслідок DSL вже не світиться >:( Ми зробили заявку, щоб майстри перевірили вашу лінію. І сиджу тепер без нета взагалі, добре хоч місяць недобіг кінця можна ще з'єднатися за рахунок 3G модему.
Складається враження, що проміняв одне лайно на інше :(

dezmond

Майже тиждень без Ого. З'явився майстер, слава Богу, підключив свій модем нет працює, каже щоб я віз модем в СЦ. >:( Я от що подумав, може мені купити якийсь нормальний роутер, а не це подарункове лайно. А так і ще одне, хіба мені не повинні були обміняти цей роутер на новий? Адже ще не пройшло 2-х тижнів з моменту підписання контракту.