Компьютер выключается после ~30 мин. нагрузки от игры

Автор Protos, 11 Червень 2011, 18:59:27

Попередня тема - Наступна тема

GranTorino

Цитата: GA-EV3 від 20 Вересень 2011, 21:26:39
Ноутбук схожей производительности будет недёшев.
Ящик у меня не такой уж и производительный (год назад делал апгрейд по бюджетному варианту) , тем более в тяжелые игры не рублюсь, если и играю то в основному казуалки или онлайн. А средний нотик программки по работе с фото и видео я думаю должен потянуть в комфортном для работы режиме.

GA-EV3

Цитата: LoRDEP від 20 Вересень 2011, 21:33:37А ти знаєш який в нього ПК ?
Судя по материнке - не хуже моего. А мой ещё не каждый ноут обскакает.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

scandron

Цитата: GranTorino від 20 Вересень 2011, 21:23:43
Тогда уж лучше купить нотик, потому что этот гудящий ящик меня уже достал!  >:(
Не обязательно покупать нотик, да и смысла в нем особого нет: много переплатишь.Если есть возможность, возьми у кого-то на временное пользование заведомо рабочие комплектующие: дешевле обойдется.
Если еверест прав, то ни перегрева, ни проблемы с напряжением у тебя нет.Проблема в том, что на китайских блоках пишут часто левую мощность, гораздо выше реальной.
Автор - конфиг компа напиши
Лордеп: ПК и ноут той же производительности разные в цене, не в пользу 2-го.
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

LoRDEP

Цитата: scandron від 20 Вересень 2011, 21:44:14Лордеп: ПК и ноут той же производительности разные в цене, не в пользу 2-го.
;D ти прямо мені очі відкрив.
Цитата: GA-EV3 від 20 Вересень 2011, 21:43:40Судя по материнке - не хуже моего. А мой ещё не каждый ноут обскакает.
Твій так, а от судити по продуктивності ПК по МП, враховуючи що вона бюджетна досить сміливо. 

GA-EV3

А вдруг там у него какой Фен АМ3 стоит?
Цитата: scandron від 20 Вересень 2011, 21:44:14Автор - конфиг компа напиши
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GranTorino

Цитата: scandron від 20 Вересень 2011, 21:44:14
Не обязательно покупать нотик, да и смысла в нем особого нет: много переплатишь.Если есть возможность, возьми у кого-то на временное пользование заведомо рабочие комплектующие: дешевле обойдется.
Если еверест прав, то ни перегрева, ни проблемы с напряжением у тебя нет.Проблема в том, что на китайских блоках пишут часто левую мощность, гораздо выше реальной.
Автор - конфиг компа напиши
Лордеп: ПК и ноут той же производительности разные в цене, не в пользу 2-го.
Просто уже задрала эта гудящая коробка, да и постоянные с ним проблемы, недавно новый винт покупал (предыдущий застучал и посыпался), а теперь вот еще этот БП! А нотик удобный по габаритам, не привязанный к одному месту, тихий... единственное что меня у них смущает - качество ЖК-матриц. Ну и цена конечно.  :)

LoRDEP

Цитата: GranTorino від 20 Вересень 2011, 22:01:23
Просто уже задрала эта гудящая коробка, да и постоянные с ним проблемы, недавно новый винт покупал (предыдущий застучал и посыпался), а теперь вот еще этот БП! А нотик удобный по габаритам, не привязанный к одному месту, тихий... единственное что меня у них смущает - качество ЖК-матриц. Ну и цена конечно.  :)
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Нормальний ПК  ;)
Шум можна зменшити...
1) В корпусі вимкнути додатковий вентилятор, той що 3000 обертів - головне джерело шуму а користі від нього максимум на 10%  ;)   
2) Замінити БЖ на БЖ з тихим вентилятором.
3) Замінити куллер на ЦП або включити автоматичне регулювання обертами вентилятора в БІОС МП(хоча можливо вже включено).

GranTorino

Цитата: LoRDEP від 20 Вересень 2011, 22:34:231) В корпусі вимкнути додатковий вентилятор, той що 3000 обертів - головне джерело шуму а користі від нього максимум на 10%  ;)
Хм... а де він саме знаходиться і що охолоджує?

LoRDEP

Цитата: GranTorino від 20 Вересень 2011, 22:39:59Хм... а де він саме знаходиться і що охолоджує?
;D мабуть це тобі краще знати це ж твій ПК. З особистого досвіду можу зробити припущення, що він знаходиться на задній стінці під БЖ і теоретично повинен викидати гаряче повітря з корпусу. Вимкни його, витягни штекер з МП(звісно ПК в цей момент повинен бути знеструмлений) і ти почуєш різницю  ;)       

GranTorino

Цитата: LoRDEP від 20 Вересень 2011, 23:05:03
;D мабуть це тобі краще знати це ж твій ПК. З особистого досвіду можу зробити припущення, що він знаходиться на задній стінці під БЖ і теоретично повинен викидати гаряче повітря з корпусу. Вимкни його, витягни штекер з МП(звісно ПК в цей момент повинен бути знеструмлений) і ти почуєш різницю  ;)       
Так я вже досить давно його перевстановив на низ корпусу під самий вінчестер, на мою думку там з нього користі більше  :). Шумить в мене в основному БП і відеокарта, на рахунок відеокарти читав багато коментарів, що після покупки багато хто повернув її назад із-за зайвої шумності. А коли ще дати на ню навантаження, то взагалі нагадує зліт реактивного літака  :D