Несколько вопросов, две видеокарты, блок питания, материнка

Автор 1zass, 25 Липень 2008, 17:30:43

Попередня тема - Наступна тема

1zass

Скажите пожалуйста, у меня мать P5B Deluxe WiFi и видео WinFast 8800GTX
Подскажите еслия я приобрету еще одну 8800ГТХ для SLI скажем от MSI или другова вендера, они будут работать без сбоев?
и стоит ли мне минять мать на чипсете П48, скажем ASUS P5E Deluxe, и какой вы к этой конфигурации предложите БП имените качественного производителя?

fin

SLI не работает на чипсетах Intel, нужен соответствующий чипсет от NVIDIA.
Менять мать нет никакого смысла.

ostman

P5B Deluxe WiFi не підтримує NVIDIA SLI
П48? ??? можливо P45 або Х48? в будьякому разі інтеловські чіпсети(крім Х58, для нахалема) не підтримують SLI
Для SLI тобі потрібна мат плата на NForce-ному чіпсеті(напр. MSI P7N SLI Platinum)

Цитата: 1zass від 25 Липень 2008, 17:30:43
Подскажите еслия я приобрету еще одну 8800ГТХ для SLI скажем от MSI или другова вендера, они будут работать без сбоев?
так, вони будуть нармально працювати в SLI

А можна повну конфігурацію, і сумму на апгрейд

1zass

Мой конфиг есть в подписе. На сколько я знаю даже моя плата что стоит сейчас может работать в режиме CrossFire.
Я подумываю насчет перехода на чипсет 48, может стоит и плату сразу брать с поддержкой ДДР3?
А вот видеокарту минять еще не хочеться, потому как даже самые топовые модели дают мизерный прирост в современных играх. Вот и думаю может приобрести еще одну такую же как у меня, проблема в том что у меня ЛидТек ВинФэст 8800ГТХ, а 8800ГТХы уже не выпускают.
Вообщем посоветуйте как в моем случае приборести апргейд чтоб повысить проиводительность?
А еще я думаю о замене охлаждения воздушного на водяное, что можете посоветовать?

Garfield

Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
Мой конфиг есть в подписе. На сколько я знаю даже моя плата что стоит сейчас может работать в режиме CrossFire.
Я подумываю насчет перехода на чипсет 48, может стоит и плату сразу брать с поддержкой ДДР3?
А вот видеокарту минять еще не хочеться, потому как даже самые топовые модели дают мизерный прирост в современных играх. Вот и думаю может приобрести еще одну такую же как у меня, проблема в том что у меня ЛидТек ВинФэст 8800ГТХ, а 8800ГТХы уже не выпускают.
Вообщем посоветуйте как в моем случае приборести апргейд чтоб повысить проиводительность?
А еще я думаю о замене охлаждения воздушного на водяное, что можете посоветовать?
В CrossFire может, в СЛИ нет.

GeForce 8800GTX 768 MB сейчас довольно тяжело найти в продаже. ;)


ostman

Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
Я подумываю насчет перехода на чипсет 48, может стоит и плату сразу брать с поддержкой ДДР3?
якщо ти готовий вилижити 350-400у.е. за память частото 1600-2000Ghz тоді можна брати і DDR3, память з нищою частотою не буде швидша ніж DDR2


Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
А вот видеокарту минять еще не хочеться, потому как даже самые топовые модели дают мизерный прирост в современных играх. Вот и думаю может приобрести еще одну такую же как у меня, проблема в том что у меня ЛидТек ВинФэст 8800ГТХ, а 8800ГТХы уже не выпускают.
Будьяка 8800GTX(G80) буде нормально працювати в SLI з "ЛидТек ВинФэст 8800ГТХ"(напр. Point of View GeForce 8800GTX 768 MB)

Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
Вообщем посоветуйте как в моем случае приборести апргейд чтоб повысить проиводительность?
А еще я думаю о замене охлаждения воздушного на водяное, что можете посоветовать?

Мат. плата - ASUS Striker II Formula
+ відео - Point of View GeForce 8800GTX 768 MB
БП - Thermaltake ToughPower 750W
СВО - WaterChill kit CPU/VGA/Chipset cooling Antarctica+WaterChill DYO VGA Cooler,абоZalman GWB8800 Ultra/GTX*2(fullcover звичайно кращі)+Black Ice Extreme II Dual 120mm (1/2')(ще мона взяти Zalman ZM-WB5, один з найефективніших водоблоків на CPU, хоча і асетековский непоганий)

IK91

Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
На сколько я знаю даже моя плата что стоит сейчас может работать в режиме CrossFire.
Нет, не может !
Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
Я подумываю насчет перехода на чипсет 48, может стоит и плату сразу брать с поддержкой ДДР3?
Зачем  ;)!?
Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
А вот видеокарту минять еще не хочеться, потому как даже самые топовые модели дают мизерный прирост в современных играх.
Он не совсем и мизерный, но все же 8800GTX все еще достаточно для современных игр !
Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
Вот и думаю может приобрести еще одну такую же как у меня
Что бы в сервант поставить и любоваться !?
Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
проблема в том что у меня ЛидТек ВинФэст 8800ГТХ, а 8800ГТХы уже не выпускают.
8800GTX уже вообще не выпускают, она снята с производства !
Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
Вообщем посоветуйте как в моем случае приборести апргейд чтоб повысить проиводительность?
Например приобрести HD4870 512MB и это будет быстрее чем 8800GTX, а все остальное у тебя вроде бы еще в довольно "нелохой форме" !
Цитата: 1zass від 26 Липень 2008, 15:38:48
А еще я думаю о замене охлаждения воздушного на водяное, что можете посоветовать?
Есть желание смени !
Цитата: Garfield від 26 Липень 2008, 15:46:20
В CrossFire может, в СЛИ нет.
В кроссе тоже не может !
Цитата: Garfield від 26 Липень 2008, 15:46:20
GeForce 8800GTX 768 MB сейчас довольно тяжело найти в продаже.
Да ладно !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Garfield


IK91

Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ostman


IK91

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 16:34:37
хм... а в обзорі на 3D News, написано що не підтримує ні крос ні слай :-\
Это не только в обзоре на 3Д написано, а и в многих обзорах и на некоторых форумах тоже и выделено красным по черному  ;)!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Garfield

Тю, реально, а то я увидел 2 слота PCI Express x16 и подумал что там есть КроссФайр. :)

IK91

Цитата: Garfield від 26 Липень 2008, 17:58:18
...а то я увидел 2 слота PCI Express x16 и подумал что там есть КроссФайр. :)
Хоть 4-слота, нет там CrossFire ! Так что не все то золото что блестит  ;)!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ostman

Цитата: Garfield від 26 Липень 2008, 17:58:18
Тю, реально, а то я увидел 2 слота PCI Express x16 и подумал что там есть КроссФайр. :)

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 18:03:47
Хоть 4-слота, нет там CrossFire ! Так что не все то золото что блестит  ;)!

я ж приводив ссилку з оф. сайта http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=1&model=1179&l1=3&l2=11&l3=307
на цій мат. платі є підтримка CrossFire

IK91

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 18:07:25
я ж приводив ссилку з оф. сайта на цій мат. платі є підтримка CrossFire
Блин, читал оверы, там тоже кто-то из обладателей этой мп писал что нет там кросса, ладно оставим вопрос открытым !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

linuxdrom

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 16:01:27
(ще мона взяти Zalman ZM-WB5, один з найефективніших водоблоків на CPU, хоча і асетековский непоганий)
мідь+алюміній  :P

ostman


linuxdrom

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 20:28:59
незрозумів :-\
мідь+алюміній це гальванопара (не впевнений що українською вона так називається  :()

ManDrake

Цитата: linuxdrom від 26 Липень 2008, 20:38:39
мідь+алюміній це гальванопара (не впевнений що українською вона так називається  :()
Здається правильно. Мало з того, що це гальванічна пара, то ще й "текучість" алюмінію дуже зрадлива штука. ;)
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ostman

Цитата: linuxdrom від 26 Липень 2008, 20:38:39
мідь+алюміній це гальванопара (не впевнений що українською вона так називається  :()

хм... ну для початку, між теплорозподільчою кришкою процесора і водоблоком буде термопаста яка є діалектриком(крім тих які в якості складових мають метали), в СВО використовується антикорозійна присадка, між кришкою(алюміній) і основою(мідь) є прокладка, яка теж є діалектриком, весь водоблок покритий нікилем.


Це всеодно що говорити про можливе руйнування теплотрубок повітряних кулерів(від корозії) тому що вони контактують з процесором і всередині них є рідина

linuxdrom

ostman до чого тут процесор? Таке враження що ви зовсім не розумієте про що мова :(
А сперечатись мені лінь, вибачайте.

P.S. Цей випадок далеко не єдиний

ostman

Цитата: linuxdrom від 26 Липень 2008, 21:29:03
ostman до чого тут процесор? Таке враження що ви зовсім не розумієте про що мова :(
А сперечатись мені лінь, вибачайте.

P.S. Цей випадок далеко не єдиний


тоді до чого тут:
Цитата: linuxdrom від 26 Липень 2008, 20:38:39
мідь+алюміній це гальванопара (не впевнений що українською вона так називається  :()

а в приведеному вами прикладі, використовувався інший водоблок(з ранніх версій ZM-WBх), і хладогент компанії Thermaltake який є доволі агресивним(про це можна прочитати в будь-якому обзорі, компанія Thermaltake рекомендує використовувати її тільки з водоблоками Thermaltake, а в Zalman є доречі свій варіант хладогента), можливо сумісність цих факторів а також недбалість авторі і привела до корозії вороблока

ManDrake

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 21:40:10
тоді до чого тут:
а в приведеному вами прикладі, використовувався інший водоблок(з ранніх версій ZM-WBх), і хладогент компанії Thermaltake який є доволі агресивним(про це можна прочитати в будь-якому обзорі, компанія Thermaltake рекомендує використовувати її тільки з водоблоками Thermaltake, а в Zalman є доречі свій варіант хладогента), можливо сумісність цих факторів а також недбалість авторі і привела до корозії вороблока
А до чого тут діелектрична прокладка між міддю та алюмінієм, коли в системі циркулюватиме струмопровідна рідина? Стосовно текучості алюмінію, остаточна деформація цього матеріалу, насправді не є остаточною. Алюмінієві деталі зазнають деформації постійно, це відбувається через особливість кристалічної решітки, присадки в сплавах дозволяють мінімізувати цей процес, але де гарантія, що ці легуючі добавки там додали?
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

IK91

Блин, ostman ! Алюминий+медь - это выходит что в замкнутом водяном пространстве находиться и медь и алюминий и, как сказал Линухдром, это называетсья гальванопара, а она в свою очередь вызывает разрушение алюминия, а это не есть хорошо, теперь ферштейн  :)?
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ManDrake

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 21:58:14
Блин, ostman ! Алюминий+медь - это выходит что в замкнутом водяном пространстве находиться и медь и алюминий и, как сказал Линухдром, это называетсья гальванопара, а она в свою очередь вызывает разрушение алюминия, а это не есть хорошо, теперь ферштейн  :)?
До речі, алюміній при пошкодженні (у місцях із пошкодженою захисною оксидною плівкою) розчиняється навіть у воді, в дистильованій також!!!
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

IK91

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 22:04:08
До речі, алюміній при пошкодженні (у місцях із пошкодженою захисною оксидною плівкою) розчиняється навіть у воді, в дистильованій також!!!
А это знаю, слава богу с химей все нормально  :)!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ostman

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 21:49:41
А до чого тут діелектрична прокладка між міддю та алюмінієм, коли в системі циркулюватиме струмопровідна рідина?
ну і що? хай собі  циркулює, джерела струму в контурі СВО нема, єдиний електроприлад який контактує з рідиною це помпа, і то контактує тільки полімерна крильчатка помпи.

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 21:49:41
Стосовно текучості алюмінію, остаточна деформація цього матеріалу, насправді не є остаточною. Алюмінієві деталі зазнають деформації постійно, це відбувається через особливість кристалічної решітки, присадки в сплавах дозволяють мінімізувати цей процес, але де гарантія, що ці легуючі добавки там додали?

між частинами водоблока є гумова прокладка, яка зможе нейтралізувати деформації, якщо такі будуть(звичайно якщо деталь не змінить свою структуру настільки що перетвориться припустимо в кулю - що неможливо)

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 21:58:14
Блин, ostman ! Алюминий+медь - это выходит что в замкнутом водяном пространстве находиться и медь и алюминий и, как сказал Линухдром, это называетсья гальванопара, а она в свою очередь вызывает разрушение алюминия, а это не есть хорошо, теперь ферштейн  :)?
за умови якщо обидві частини підєднані до джерела струму

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 22:04:08
До речі, алюміній при пошкодженні (у місцях із пошкодженою захисною оксидною плівкою) розчиняється навіть у воді, в дистильованій також!!!
пошкоджені водоблоки не потрібно втикористовувати.
в СВО використовується Хладогент, який хоча і використовує в своїй основі воду, але частково нейтралізує її агресивність до металів.

linuxdrom

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:08:04
ну і що? хай собі  циркулює, джерела струму в контурі СВО нема, єдиний електроприлад який контактує з рідиною це помпа, і то контактує тільки полімерна крильчатка помпи.
Як все погано :(. З фізикою також. У воді є іони, тому її рух призводить до виникнення струму.

P.S. не втримався...

IK91

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:08:04
...джерела струму в контурі СВО нема
А он и не нужен !
Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:08:04
...між частинами водоблока є гумова прокладка, яка зможе нейтралізувати деформації
А окисление на внутренних поверхностях из-за связка медь+ алюминий еще вроде бы никто не отменял  ;)!
Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:08:04
за умови якщо обидві частини підєднані до джерела струму
Окисление возникает и без этого !
Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:08:04
в СВО використовується Хладогент, який хоча і використовує в своїй основі воду, але частково нейтралізує її агресивність до металів.
Вот именно что частично  ;)!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ostman

Цитата: linuxdrom від 26 Липень 2008, 22:14:56
Як все погано :(. З фізикою також. У воді є іони, тому її рух призводить до виникнення струму.

P.S. не втримався...
і ви вважаєте цього струму буде достатньо для створення гальванічної пари і суттєвої корозії даного водоблока?

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 22:16:26
А он и не нужен !
для гальванічної пари?

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 22:16:26
А окисление на внутренних поверхностях из-за связка медь+ алюминий еще вроде бы никто не отменял
нікель+нікель, мова йдеться про конкретний водоблок

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 22:16:26
Окисление возникает и без этого !
цікаво послухати вашу теорію окислення даного водоблока


IK91

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:17:57
і ви вважаєте цього струму буде достатньо для створення гальванічної пари і суттєвої корозії даного водоблока?
Вполне, алюминий со временем будет окисляться и, корозии водоблока далеко не исключены, каким бы толстым ватерблок не был всеровно когда-то придет конец  ;)!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ManDrake

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:17:57
і ви вважаєте цього струму буде достатньо для створення гальванічної пари і суттєвої корозії даного водоблока?
Для створення, і відповідно руйнування металів, що утворюють гальванічну пару достатньо навіть туману. Скільки часу це займе у водянці, не знаю - не телепат!
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

IK91

Остман, мы вроде бы говорили про алюминий+медь, а не про никель+никель  :-\!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

ManDrake

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:17:57
нікель+нікель, мова йдеться про конкретний водоблок
Знав би ти хімію, то не говорив би серйозно про нікелювання алюмінію. Воно довго не прослужить, хром набагато кращий, але і ним покрити алюміній, так, щоб якісно і надовго - неможливо. Алюміній занадто активний метал, хімічної непіддатливості йому надає оксидна плівка на поверхні, а щоб його понікелювати цю плівку якраз руйнують, бо по покривають алюміній нікелем при електролізі, а плівка неструмопровідна. Не знаю вже як пояснювати. :-\
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ostman

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 26 Липень 2008, 22:28:52
Остман, мы вроде бы говорили про алюминий+медь, а не про никель+никель  :-\!

потрібно читати тему, ми говорили про конкретний водоблок в контурі СВО

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 22:25:04
Для створення, і відповідно руйнування металів, що утворюють гальванічну пару достатньо навіть туману. Скільки часу це займе у водянці, не знаю - не телепат!

з цього потрібно було і починати, якщо ти не знаєш конкретного прикладу руйнування данного водоблока в контурі СВО в якому використовується хладогент компінії Zalman, то все вищеописане тобою це просто теорія основана на законах фізики, без врахування конкретних факторів

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 22:36:30
Знав би ти хімію, то не говорив би серйозно про нікелювання алюмінію. Воно довго не прослужить, хром набагато кращий, але і ним покрити алюміній, так, щоб якісно і надовго - неможливо. Алюміній занадто активний метал, хімічної непіддатливості йому надає оксидна плівка на поверхні, а щоб його понікелювати цю плівку якраз руйнують, бо по покривають алюміній нікелем при електролізі, а плівка неструмопровідна. Не знаю вже як пояснювати. :-\
довго це скільки, конкретні цифри будь-ласка(якщо ви вже так добре знаєте хімію), швидше за все водоблок буде замінений на сучасніший до того часу як відбудеться скрізна корозія.

ManDrake

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:42:40
потрібно читати тему, ми говорили про конкретний водоблок в контурі СВО

з цього потрібно було і починати, якщо ти не знаєш конкретного прикладу руйнування данного водоблока в контурі СВО в якому використовується хладогент компінії Zalman, то все вищеописане тобою це просто теорія основана на законах фізики, без врахування конкретних факторів
довго це скільки, конкретні цифри будь-ласка(якщо ви вже так добре знаєте хімію), швидше за все водоблок буде замінений на сучасніший до того часу як відбудеться скрізна корозія.
Хімічну формулу холодагенту в студію, спектральний аналіз сплавів, що використовувались при відливанні деталей блоку, середню температуру під час роботи вказаного девайса + товщину захисного покриття і його зобрження під електронним мікроскопом - для оцінювання якості покриття. ostman, ти це серйозно? ??? Давненько я такої дурниці не чув.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ostman

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 22:49:35
ostman, ти це серйозно? ??? Давненько я такої дурниці не чув.

незрозумів ???
ви самі почали розказувати мені про гальванічний ефект, деформацію алюмінію, корозію металів, гарно і не дуже розписувати мені закони фізики, вказувати на моє незнання придметів, а коли я попросив привести щось суттєвіше теорій і законів фізики, ви кажите що це "дурниці", тобто я привожу факти які справедливі для даного конкретного випадку, а ви мені описуєте закони фізики.... несправедливо

ManDrake

Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 23:12:47
незрозумів ???
ви самі почали розказувати мені про гальванічний ефект, деформацію алюмінію, корозію металів, гарно і не дуже розписувати мені закони фізики, вказувати на моє незнання придметів, а коли я попросив привести щось суттєвіше теорій і законів фізики, ви кажите що це "дурниці", тобто я привожу факти які справедливі для даного конкретного випадку, а ви мені описуєте закони фізики.... несправедливо
В комп'ютерному залізі ти непогано розумієшся - факт, можеш вказати скільки яка відеокарта прослужить із запропонованих тобі, двадцятьох, наприклад? По темі: факторів, які можуть вплинути на пришвидшення чи уповільнення процесу корозії дуже багато, як по твоєму їх враховувати? І чи взагалі воно того варте, не легше взяти виготовлений повністю із міді агрегат і не морочити собі голови? Тобто, якщо різниця в ціні для автора настільки велика, то нехай він бере, що надумав, але не каже, що його ніхто не попереджав. Хоча де там ця різниця уявлення не маю, у вказаному тобою магазині є блоки без "гримучої суміші" у вигляді гальванічних пар металів по аналогічних цінах. А взагалі ми відхилились від теми, на офтоп схоже. ;)
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ostman

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 23:30:47
В комп'ютерному залізі ти непогано розумієшся - факт, можеш вказати скільки яка відеокарта прослужить із запропонованих тобі, двадцятьох, наприклад?
я можу сказати що людське щиття занадто коротке щоб якісно зроблена відеокарта при правильних умовах експлуатації вийшла з ладу, це не враховуючи того що швидше за все її змінять на більш сучасну через 4-5 років.

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 23:30:47
По темі: факторів, які можуть вплинути на пришвидшення чи уповільнення процесу корозії дуже багато, як по твоєму їх враховувати?
їх і не потрібно враховувати, за нас це роблять копанії - виробники СВО, і якщо вже користувач зважився на використання даної системи охолодження, то він повинен усвідомлювати її недоліки і переваги... так корозія присутня в контурі СВО, але якщо його правильно експуатувати корозії можна позбутись. але коли мені розказують про гальванічні процеси, корозію на рівному місці, процеси які можуть відбуватись в водоблоці тільки в теорії, або за певних(нестандартних) умов, та ще й вказуючи на мою некомпетентність в деяких областях науки, а потім говорячи що неможливо врахувати всі фактори для підтвердження своїх теорій це виглядає некрасиво

Цитата: ManDrake від 26 Липень 2008, 23:30:47
І чи взагалі воно того варте, не легше взяти виготовлений повністю із міді агрегат і не морочити собі голови? Тобто, якщо різниця в ціні для автора настільки велика, то нехай він бере, що надумав, але не каже, що його ніхто не попереджав. Хоча де там ця різниця уявлення не маю, у вказаному тобою магазині є блоки без "гримучої суміші" у вигляді гальванічних пар металів по аналогічних цінах.

назгоден, краще взяти залман, який по ефективності не поступається топовим водоблокам, ніж припутимо термалтейк який воконаний повністю з міді але має примітивну внутрішню структуру.

ManDrake

Цитата: ostman від 27 Липень 2008, 00:23:48
їх і не потрібно враховувати, за нас це роблять копанії - виробники СВО, і якщо вже користувач зважився на використання даної системи охолодження, то він повинен усвідомлювати її недоліки і переваги... так корозія присутня в контурі СВО, але якщо його правильно експуатувати корозії можна позбутись. але коли мені розказують про гальванічні процеси, корозію на рівному місці, процеси які можуть відбуватись в водоблоці тільки в теорії, або за певних(нестандартних) умов, та ще й вказуючи на мою некомпетентність в деяких областях науки, а потім говорячи що неможливо врахувати всі фактори для підтвердження своїх теорій це виглядає некрасиво
Некрасиво - вводити в оману відвідувачів форуму! Зрештою я сам винен, наступного разу скористаюсь наведеним тобою посиланням відразу. І головне сам писав відповідь і дивувався, якого дідька, невже знайшлися дурні, що покрили алюміній нікелем - воно ж за місяць зіпсується, але подумав, що я не все знаю. Спеціально для тебе:


Також для тебе:
google
Наступного разу за дезінформацію:
Цитата: ostman від 26 Липень 2008, 22:17:57
і ви вважаєте цього струму буде достатньо для створення гальванічної пари і суттєвої корозії даного водоблока?
для гальванічної пари?
нікель+нікель, мова йдеться про конкретний водоблок
цікаво послухати вашу теорію окислення даного водоблока


Буду мінусувати, незалежно від того, як я до тебе ставлюсь. Некомпетентність таки має місце! Вчи матеріальну частину! >:( Це ж треба, розвели як лоха! >:(

У мене все, дякую за увагу!
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ostman

Признаю - допустився помилки, але все ж таки це не суттево змінює властивості водоблока в цілому, алюміній покритий захисним шаром - покритий, захищений від корозії - захищений, тоді чому, як ви стверджуєте він має деформуватись/руйнуватись від корозії ? і чи буде критичне рунування водоблока яке призвиде до його протікання, до того часу пока його не замінять на більш сучасний?

ManDrake

Цитата: ostman від 27 Липень 2008, 01:31:33
Признаю - допустився помилки, але все ж таки це не суттево змінює властивості водоблока в цілому, алюміній покритий захисним шаром - покритий, захищений від корозії - захищений, тоді чому, як ви стверджуєте він має деформуватись/руйнуватись від корозії ?
Деформуванням можна знехтувати, воно небезпечне при менших розмірах деталей і проявляється відносно повільно. Для початку корозії достатньо подряпини.
Цитата: ostman від 27 Липень 2008, 01:31:33
і чи буде критичне рунування водоблока яке призвиде до його протікання, до того часу пока його не замінять на більш сучасний?
Краще надійніше при меншій ефективності. З хорошою помпою будь-який справиться, а на 2-3 градуси вища температура - це не критично. Тому з цим:
Цитата: ostman від 27 Липень 2008, 00:23:48
назгоден, краще взяти залман, який по ефективності не поступається топовим водоблокам, ніж припутимо термалтейк який воконаний повністю з міді але має примітивну внутрішню структуру.
не згоден (ІМХО).
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ostman

Цитата: ManDrake від 27 Липень 2008, 01:44:15
З хорошою помпою будь-який справиться, а на 2-3 градуси вища температура - це не критично. Тому з цим:не згоден (ІМХО).
не все залешить від помпи. різниця в температурі як на мене більша ніж вірогідність корозії
тест


Цитата: ManDrake від 27 Липень 2008, 01:44:15
Для початку корозії достатньо подряпини.
я вже казав, що пошкодження водоблока(і подряпина в тому числі) вважається браком і підлягає гарантійній заміні.