Сталевий алхімік / Цельнометаллический Алхимик / FullMetal Alchemist / 鋼の錬金術師

Автор DyrenDos99, 23 Червень 2009, 10:03:16

Попередня тема - Наступна тема

Как вам аниме?

Отлично  
Хорошо
Нормально
Плохо
Ужасно
Не смотрел

DyrenDos99



Рік випуску: 2004
Жанр:    Сьонен, Драма, Комедія, Фентезі, Стімпанк

World-art -9.0 / 10
"Рейтинг зрительских симпатий" - 8 / 1442

IMDb- 9.2 / 10


Сюжет аніме

Брати Альфонсо та Едвард Елріки — діти, що живуть в невеликому містечку Райсембул. Їхній батько Світлий Хаенхайм — один з найталановитіших алхіміків — покинув їх, коли вони ще були дуже малі. Згодом від невиліковної хвороби помирає їхня мати. Випадково вони зустрічають відомого алхіміка Куртіс Ідзумі, яка погоджується стати їх вчителем алхімії.

Після закінчення навчання вони повертаються назад та порушують найбільше табу в алхімії — намагаються воскресити свою померлу матір. Це призводить до того, що Едвард втрачає свої руку та ногу, а Альфонсо все своє тіло.

Згодом Елрік, як найталановитіший з братів, вступає до армії та стає наймолодшим Державним алхіміком. Відтоді брати подорожують, щоб знайти філософський камінь, який, як вони вірять, зможе повернути їхні тіла. Але ситуація ускладнюється тим, що філософський камінь шукають не тільки вони, але і Гомункули — група людиноподібних істот, які несуть в собі частки Філософського каменя, які дозволяють їм зцілятися від практично будь-якої нанесеної рани.

Згодом виявляється, що гомункулами керує талановитий алхімік Данте, яка бажає за допомогою філософського каменя знайти безсмерття.

Це мій другий аніме (серіал мається на увазі. перший Євакнгеліон) який я подивився до кінці! Аніме мені сподовалося хоч і я його досиль довго дивився (десь два місяця) і одним залпом якось не виходило, ну короче діліться своїми думками про  серіал! І ще одне я дивився ТВ-1 2004, а є ще ТВ-2 2009 і різниці міжними незнаю тому підскажіть чи варто її  дивитися (хто бачив розуміється)?


CD-r_Demon

Вещь неплохая, хотя слегка мутная.
Посмотреть можно, но лично мне только на один раз. Inuyasha и Full Metal Panic! намного лучше.
А ещё посоветую посмотреть Macademi Wasshoi. И ещё Trigun в своё время затянул.
C2Q Q9550 (fsb400) +  Zalman CNPS9900 LED, Asus P5QL-E, Gigabyte GF GTX560OC 1GB, 4x2048 mb ram Team Xtreem Dark 4-4-4-12, Seagate Barracuda 7200.12 500gb (16mb) SATA X2 Raid0, Pioneer DVR-215L, CoolerMaster Elite 331 (Sirtec High Power 650wt)

βεερ_βooρ

Цитата: CD-r_Demon від 23 Червень 2009, 11:17:41Вещь неплохая, хотя слегка мутная.
Мутное? Это где там еще мутное? :o Тм Тарковский режисером не был ;)

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

CD-r_Demon

Цитата: βεερ_βooρ від 24 Червень 2009, 10:21:55
Мутное? Это где там еще мутное? :o Тм Тарковский режисером не был ;)
Ну, на вкус и чвет фломастеры бывают разные. Посмотрел, ничего так, хорошо заслуживает, но особого восторга у меня не вызвало.
C2Q Q9550 (fsb400) +  Zalman CNPS9900 LED, Asus P5QL-E, Gigabyte GF GTX560OC 1GB, 4x2048 mb ram Team Xtreem Dark 4-4-4-12, Seagate Barracuda 7200.12 500gb (16mb) SATA X2 Raid0, Pioneer DVR-215L, CoolerMaster Elite 331 (Sirtec High Power 650wt)

βεερ_βooρ

Цитата: CD-r_Demon від 24 Червень 2009, 10:30:00
Посмотрел, ничего так, хорошо заслуживает, но особого восторга у меня не вызвало.
Я не об общей оценке спрашивал, а спрашивал что там может быть мутного.
Так как мутный сюжет в сенене это из облости фантастики.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

DyrenDos99

Цитата....спрашивал что там может быть мутного.

Може кінець (десь остані 10) йому мутним здалися, бо там в кінці про "смисл жизни" зайшла мова? ???

Snark

Собственно, осталось досмотреть серий 5 - и с чистой совестью можно смотреть Алхимика 2009 года выпуска(чтобы найти разницу). Пока не забыл - голосовал за Отлично. Хотя так получилось что вначале посмотрел полнометражку "Завоеватель Шамбалы". Много чего не понял но все равно восхитился.
В сериале очень хорошо взвешены и точно расчитаны ингредиенты: хороший детективный сюжет, зрелищные бои, щепотка юмора("Ты кого назвал СУПЕР-МЕГА-КОРОТЫШКОЙ?!!") и полная ложка драмы, скрытые мотивы персонажей (которые раскрываясь переворачивают все с ног на голову), еще что-то? да, все сразу и не упомниш ;)
Furi kuri? furi kuri... furi kuri!!!