Помилка в Google Desktop: "Не удалось зарегистрировать гаджет"

Автор Andrii, 12 Лютий 2010, 16:18:59

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Одного разу загруженість ноутбука була на максимумі і я вирішив його перезагрузити (коли я його нікуди не беру, я дуже рідко перезагружаю, десь так 2 рази на місяць). При перезагрузці зявилися Звіти про помилки - від explorer.exe і ще одно win файла. Після перезагрузки системи, на боковій панелі Google Desktop'a всі гаджети пропали. Почав добавляти і мені пише: "Не удалось зарегистрировать гаджет, проверте файл манифеста". І це вискакує лише тоді, коли я добавляю гаджети, які були присутні, а ті що не були - добавляються нормально. В чому проблема? Скрін прикріпив:


Athlon24

Може нормально робота не завершилась, і їх файли пошкодились?

Попробуй прогу переустановити.

Andrii

Цитата: Athlon24 від 14 Березень 2010, 08:52:31
Може нормально робота не завершилась, і їх файли пошкодились?

Попробуй прогу переустановити.
Переставив. Тепер, коли бистро мыняю розкладку клавіатури, то зявляється бокова панель повер активного вікна (а це дуже заважає).  Якось виправити можна?

DMX

Position Of Power

Andrii

Цитата: Віталік DMX від 14 Березень 2010, 12:29:26
А реєстр пробував підчищати? ;)
Ні, раз почистив - всі папки втратили назви (крякозябри були)

DMX

Цитата: Andrii від 14 Березень 2010, 12:30:24
Ні, раз почистив - всі папки втратили назви (крякозябри були)
??? А якою прогою користувався?
Position Of Power

Andrii


DMX

Якісь чудеса. ??? А на віруси пробував провіряти систему?
Position Of Power

Andrii

Цитата: Віталік DMX від 14 Березень 2010, 12:38:56
Якісь чудеса. ??? А на віруси пробував провіряти систему?
ТАк, внесу поправку. СіКлінером я працював давно і не на цьому компі, але негативний досвід відкидає бажання мати справу з ним ще раз. А хіба Гугл після себе не чистить реєстр? Це ж не якийсь уг.ком

DMX

Чесно кажучи вперше чую, що з CCleaner виникають якісь проблеми, сам вже досить давно користуюся і проблем ніяких невиникало.
Доречі, ОС в тебе нормальна чи якась зборка?
Position Of Power

Andrii

Цитата: Віталік DMX від 14 Березень 2010, 12:50:21
Чесно кажучи вперше чую, що з CCleaner виникають якісь проблеми, сам вже досить давно користуюся і проблем ніяких невиникало.
Доречі, ОС в тебе нормальна чи якась зборка?
Ні, нормальна. В мене питання: ти точно впевнений, що не обхідно почистити реєстр, чи ти так думаєш :)?