Windows 7, неможливо підключити до Інтернет

Автор AngryMan, 22 Лютий 2011, 16:39:25

Попередня тема - Наступна тема

AngryMan

Раніше W7 можна було примусити підключитися до Інтенрнет шляхом декількох ребутів, але зараз навіть на спроби ручного підключення не реагує (тест на помилки нічого не знаходить). Зате дивна штука, коли з_являється віконце (при старті системи) про те, що всі мої віджети щойно "померли", то при клацанні на "відвідати Інтернет і дізнатися, що ж сталося", ПК встановлює Інтернет-з_єднання і деякий час можливо завантажувати Інтернет-сторінки, але це довго не триває. Що робити?

max.sim

1) Написать название темы на русском или украинском языках(имена собственные вроде Windows желательно писать как есть)
2) Давно на вирусы проверял систему? Фраза "коли з_являється віконце (при старті системи) про те, що всі мої віджети щойно "померли"" как бы намекает на не совсем нормальную работу всей ОС, а не только подключения к интернету.

aNGeL

Как подводиться интернет к ПК? Хоть что то пингуется? Может трабла ДНСами?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

AngryMan

ADSL. Модем D-link не знаю якої моделі. Аваст нічого не знайшов. Windows XP на сусідньому розділі нормально підключається.