Україна и її майбутнє

Автор Sanьka, 24 Січень 2014, 16:35:34

Попередня тема - Наступна тема

Какую зарплату должны получать депутаты?

Высокую - антикоррупционную
Как все - среднюю по стране
Нормальную, достаточно высокую для высокой должности
Работать за идею

OzzyZig

Цитата: Dmytro від 15 Липень 2023, 16:16:27Я считаю что Родину не выбирают. Не обязательно её любить, но предавать нельзя.
товсто накидуєш.

Dmytro

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:17:54товсто накидуєш.
Это моя позиция. Вопросы?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:17:24Особливо якщо не бачиш перспектив у боротьбі і не готовий всирати життя на боротьбу з гнилою системою держави, щоб потім потім мати боротьбу з ворогом.
99% втікачив зараз все це до 24 лютого 2022 року влаштовувало.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig

Цитата: aNGeL від 15 Липень 2023, 16:05:43На відміну від тебе - так.
все пиво по барах спробував? І млинці з вершками  ;D

Не бачу тебе на відбудові пошкоджених районів. Чи може ти волонтером був?

OzzyZig

Але ті хто активно допомагає з власного бажання, не кричать про це в інтернетах як спосіб дорікнути іншим))

aNGeL

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:19:11все пиво по барах спробував? І млинці з вершками  ;D

Не бачу тебе на відбудові пошкоджених районів. Чи може ти волонтером був?
Так а нащо такому лайну як ти щось розповідати? ти то точно краще здохнеш ніж щось зробиш для України.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig

Цитата: aNGeL від 15 Липень 2023, 16:18:5899% втікачив зараз все це до 24 лютого 2022 року влаштовувало.
не втікачів теж.


Що ти вніс для змін?



aNGeL

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:21:40Що ти вніс для змін?
Тобі так пече що не всі йобнуті як ти?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig

Цитата: aNGeL від 15 Липень 2023, 16:21:01Так а нащо такому лайну як ти щось розповідати? ти то точно краще здохнеш ніж щось зробиш для України.
зробив, все що міг.

Тому маю таке ж право критикувати державу, громадянином якої все ще є.

aNGeL

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:22:55зробив, все що міг.

Тому маю таке ж право критикувати державу, громадянином якої все ще є.
Тому ти не зробив ніхуя і вдавившись з європи среш лайном 24\7
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig


Dmytro

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:19:11все пиво по барах спробував? І млинці з вершками  ;D

Не бачу тебе на відбудові пошкоджених районів. Чи може ти волонтером був?
То, что он здесь тратит деньги - это уже хорошо. На его деньги как платежеспособного клиента живет бизнес, который потом и занимается благотворительностью.
Живя за пределами Украины ты ж не будешь платить за Интернет украинскому провайдеру, заказывать пиццу в Киеве или такси по Запорожью или оплачивать за свет ДТЭКу.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Цитата: Dmytro від 15 Липень 2023, 16:29:24То, что он здесь тратит деньги - это уже хорошо. На его деньги как платежеспособного клиента живет бизнес, который потом и занимается благотворительностью.
Живя за пределами Украины ты ж не будешь платить за Интернет украинскому провайдеру, заказывать пиццу в Киеве или такси по Запорожью или оплачивать за свет ДТЭКу.
Та озі просто неможливо сприйняти що людина зараз що знаходиться в Україні може не мріяти про те як зїбатися з України, а наоборот допомогати країні перемогти.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

#58913
Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 16:17:24ну в тебе ще є здоровий погляд і розуміння на деякі речі.

Але я вважав в умовах війни очевидно, чому люди бажають втекти. Безпека, та відсутність перспектив в Україні.
Особливо якщо не бачиш перспектив у боротьбі і не готовий всирати життя на боротьбу з гнилою системою держави, щоб потім потім мати боротьбу з ворогом.


Просто деяким персонажам невтямки подібна позиція у багатьох людей і вони "упражняются" в патріотизмі, десь з бару чи ресторану  :D 
Чому хочуть втекти - очевидно, так.
Не очевидно, чому сиділи до останнього.

Якщо я тут бо я тут, то з війною для мене не змінилось нічого в Дніпрі. Небезпечно від мудаків і раніше було. А повиїхало із Дніпра дофіга...

Сестра теж все чекала моменту повернутися в Київ. Вона що до війни гостила по Європам, що з війною. Погостити - залюбки. Надовго - ні. Домівка її тут.

А то шо у нас система - говно і її дуже важко міняти. Так женщина легкого поведения, це що новина?! Чи це тільки дійшло? Ні. Так і було. І кожного року у минулому відкладені дії наразі посилюють безлад.

Варіантів три:
- здолати (і впускати в країну тільки гідних, а не тих кому ще плєдік подай та кави для успокоєнія, ги-ги)
- програти (і феєрично висраться на кгбіста перед смертю)
- з'їхати всим кагалом, куди? як? (тобто залишити з десяток мільйонів совконутих, яких і прибере до рук рашка

І варіант 4:
- ви короче поки тут розбирайтесь, але без мене
ми канєчно всі разом засрали країну, але розбирайтесь без мене (це не про тебе персонально, єслі шо)

ну ок, їзжай

так... нє, всьо конечно хорошо, але ж нада попиздіть!

альо! рамси самка не путай! виїхав - сиди не пизди тоді. (це вже якраз більшості касається, і шо тут не так з логікою?)

в будь якій суперечці, якщо тобі лєнь і ти сказав "мене це не касається!",  то нефіг після цього підгавкувать. так же?

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 16:48:10Чому хочуть втекти - очевидно, так.
Не очевидно, чому сиділи до останнього.

Якщо я тут бо я тут, то з війною для мене не змінилось нічого в Дніпрі. Небезпечно від мудаків і раніше було. А повиїхало із Дніпра дофіга...

Сестра теж все чекала моменту повернутися в Київ. Вона що до війни гостила по Європам, що з війною. Погостити - залюбки. Надовго - ні. Домівка її тут.

А то шо у нас система - говно і її дуже важко міняти. Так женщина легкого поведения, це що новина?! Чи це тільки дійшло? Ні. Так і було. І кожного року у минулому відкладені дії наразі посилюють безлад.

Варіантів три:
- здолати (і впускати в країну тільки гідних, а не тих кому ще плєдік подай та кави для успокоєнія, ги-ги)
- програти (і феєрично висраться на кгбіста перед смертю)
- з'їхати всим кагалом, куди? як? (тобто залишити з десяток мільйонів совконутих, яких і прибере до рук рашка

І варіант 4:
- ви короче поки тут розбирайтесь, але без мене
ми канєчно всі разом засрали країну, але розбирайтесь без мене (це не про тебе персонально, єслі шо)

ну ок, їзжай

так... нє, всьо конечно хорошо, але ж нада попиздіть!

альо! рамси самка не путай! виїхав - сиди не пизди тоді. (це вже якраз більшості касається, і шо тут не так з логікою?)

в будь якій суперечці, якщо тобі лєнь і ти сказав "мене це не касається!",  то нефіг після цього підгавкувать. так же?

не вірили в справжню війну?
Не вірили, що все буде від початку до невизначеності? Що настільки русня буде вперта?
Зараз заднім числом всі можуть мислити і задавати такі питання, коли оговтались від початку війни й є час подумати.


До цього система хоч і лайно, але концентрований прояв не був, бо не було війни. А зараз потоки злились в один і це пекло. допоки влада не зміниться, не буде й покращень. А владу обирають люди, контролюють люди (мали б). Суспільство кого обирало? Суспільство не зріле.
Скільки там не на часі проблем за півтора роки?


Виїхав задля безпеки. Лишився громадянином країни з бажанням повернутися, не згоден з діями влади і критикуєш. Не має права? Має.
А то затикання ротів, бо не подобається думка, це чимсь пахне. Обговорення пройобів влади твоєї країни, з за меж країни чимсь заборонено?  Не всі ж ідіоти, щоб замовчувати очевидні порушення та висловлювати незадоволення.
Зважай, що багато людей хочуть повернутися.


Варіант здолати? Можна пробувати.
Фред не витримав.
Можна присвятити себе боротьбі. Але з форума жодного борцуна не бачу.
Перспективи боротьби не дуже оптимістичні.
Та й боротьба триватиме рівно до моменту, доки є забезпечення. Найменші зміни або домовленості влади і всьо.
Так, ти маленький гвинтик у зброї (привіт Кива) але одночасно й ніхто і не вирішуєш нічого суттєвого. Хто хоче, той пішов боротися без зайвих слів та пошуків винних. Інші ховаються, хтось просто чекає і змирився.
Гляди, щоб ато 2.0 не почалось.




Ці розмови звісно гарні, щоб описати кожен  момент.
Але абсурдно вчити всіх своєму правильному патріотизму, коли до війни жили якось, для себе зручно. А тепер ніібацца вчителі (характеристика на загал).

Є життя, є смерть, є безпека та комфорт. І ніхто нікому нічого не винен (Дімачка, прівєт).


Стас вибач за приклад, теж коли уїхав, часто згадував наш безлад і це був мирний час. Бомбило лише у деяких. Подобається хвалити болото, але не усвідомлювати явні проблеми?

Мене наприклад його критика ніяк не чіпляла.

OzzyZig

Зараз знов почнеться безкінечна розмова, хто правий. Набридло

Мені в принципі все одно, хто якої думки та позиції, якщо не відвертий сепар.
І намагатися перевчити під себе, це дурна справа.

Аби й до мене не лізли.
Це як з релігією.

aNGeL

Том Купер. Війна в Україні 15 липня 2023
https://www.patreon.com/posts/86143036
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

@OzzyZig

та шо ж у тебе або критикувати, або хвалити? коли ти осторонь...

якщо я полишив людину або місце, якого біса критикувати полишене? краще хвалися знайденим! чи не так?

1) яка ціль обсирання після виїзду? задля чого? просто так? натура? це нам тут треба критикувати, ми ж в цьому болоті


і так, питання треба ставити і заднім числом.
чому ні? і чому не у відповідь на критику задля критики?

2) чого наприклад ти очікуєш від тих, на кого
скидуєш критику? якої реакції?

3) Ти знову згадав про навязування патриотизму, але наголошую - ми його навіть не торкались досі! Оце все що вище принаймні зі мною оговорювалось - це проста побутова психологія, побутові відносини. Світосприйняття та комунікація через критику чи через взаємну мотивацію. Доречні і недоречні моменти для критики, тощо...

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 20:30:52@OzzyZig

та шо ж у тебе або критикувати, або хвалити? коли ти осторонь...

якщо я полишив людину або місце, якого біса критикувати полишене? краще хвалися знайденим! чи не так?

1) яка ціль обсирання після виїзду? задля чого? просто так? натура? це нам тут треба критикувати, ми ж в цьому болоті


і так, питання треба ставити і заднім числом.
чому ні? і чому не у відповідь на критику задля критики?

2) чого наприклад ти очікуєш від тих, на кого
скидуєш критику? якої реакції?

3) Ти знову згадав про навязування патриотизму, але наголошую - ми його навіть не торкались досі! Оце все що вище принаймні зі мною оговорювалось - це проста побутова психологія, побутові відносини. Світосприйняття та комунікація через критику чи через взаємну мотивацію. Доречні і недоречні моменти для критики, тощо...
Ну тобто якщо людство ніколи юпітер не літало,  крім вояджерів,  то говорити не мають права,  бо осторонь?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 15 Липень 2023, 20:58:48Ну тобто якщо людство ніколи юпітер не літало,  крім вояджерів,  то говорити не мають права,  бо осторонь?
говорити що?

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 20:59:31говорити що?
Та шо завгодно,  хоч теорії змови про велику червону точку.
Чи критикувати супутники його - ууу європа погана,  лід товстий
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 20:30:52@OzzyZig

та шо ж у тебе або критикувати, або хвалити? коли ти осторонь...

якщо я полишив людину або місце, якого біса критикувати полишене? краще хвалися знайденим! чи не так?

1) яка ціль обсирання після виїзду? задля чого? просто так? натура? це нам тут треба критикувати, ми ж в цьому болоті


і так, питання треба ставити і заднім числом.
чому ні? і чому не у відповідь на критику задля критики?

2) чого наприклад ти очікуєш від тих, на кого
скидуєш критику? якої реакції?

3) Ти знову згадав про навязування патриотизму, але наголошую - ми його навіть не торкались досі! Оце все що вище принаймні зі мною оговорювалось - це проста побутова психологія, побутові відносини. Світосприйняття та комунікація через критику чи через взаємну мотивацію. Доречні і недоречні моменти для критики, тощо...
бо все банально просто.
Осторонь вимушено, повертатись не хочу, бо страшно потенційно приймати участь у війні і вмирати за вілли, хабарі, зелену владу та приховані рос бізнеси тощо. Зауваження про захист будинку, землю добре, але не чіпляє. Але в цілому не бажаю бути в європі для нового життя. Я надто старий, я не адаптун до будь чого, мені добре в умовах України. Не дивлячись на безлад та гниль. Скажемо ми всі жили в цьому десятиріччами, особливо добре, коли держава не ставила палки в колеса.
А тепер незручна патова ситуація, ні туди, ні сюди. І дуже обурює та концентрація безладу, що в Україні твориться з минулого + теперішнє. Ще й під покровом війни.
Тобто на початку єдність та старання, зараз старі схеми. Беззаконня, ігнорування більшості актуальних проблем. Все це обурює та накаляє населення.


Тому осторонь лише фізично, а думками ще в країні.
Я не прийняв рішення остаточно лишатись в Польщі. (Тимчасово до кінця війни чи нове життя робити).
А виїхав легально ще у січні 22. Тому не втікач.

Зате чесно все кажу. І вмирати за державу не бажаю.

Це було особисто тобі розписано для всього розуміння. А то увірвались тг срачельники зі своїми  історіями  до інших людей.

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 15 Липень 2023, 21:12:13Та шо завгодно,  хоч теорії змови про велику червону точку.
Чи критикувати супутники його - ууу європа погана,  лід товстий
якщо ти покинув Юпітер, там залишились твої співвітчизники, з якими ти засновував колонію, а тепер ти лежиш у басейні в Каліфорнії, потягуєш пивко і тролиш їх за те, наскільки там все херово, через жопу і що довго вони не протянуть, то так - чому б тобі не лізти до них?

В процитованому тобою дописі виключно така ситуація розглядається, якщо я не помиляюсь.

Також сказано, що це нам, хто залишився, треба критикувати тих, хто тут з нами охуєл (а не слухати цю критику з-за бугра, не направлену за адресою).

Але ж звичайно нічого страшного в тому, щоб ділитьсь новинами і своїми думками з приводу цих новин. Доки це не доходить до маразму (негатив заради негативу).

Тож я і перепитав про цілі критики. Щоб не гадати. І що замість відповіді? Як завжди.

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 21:55:54бо все банально просто.
Осторонь вимушено, повертатись не хочу, бо страшно потенційно приймати участь у війні і вмирати за вілли, хабарі, зелену владу та приховані рос бізнеси тощо. Зауваження про захист будинку, землю добре, але не чіпляє. Але в цілому не бажаю бути в європі для нового життя. Я надто старий, я не адаптун до будь чого, мені добре в умовах України. Не дивлячись на безлад та гниль. Скажемо ми всі жили в цьому десятиріччами, особливо добре, коли держава не ставила палки в колеса.
А тепер незручна патова ситуація, ні туди, ні сюди. І дуже обурює та концентрація безладу, що в Україні твориться з минулого + теперішнє. Ще й під покровом війни.
Тобто на початку єдність та старання, зараз старі схеми. Беззаконня, ігнорування більшості актуальних проблем. Все це обурює та накаляє населення.


Тому осторонь лише фізично, а думками ще в країні.
Я не прийняв рішення остаточно лишатись в Польщі. (Тимчасово до кінця війни чи нове життя робити).
А виїхав легально ще у січні 22. Тому не втікач.

Зате чесно все кажу. І вмирати за державу не бажаю.

Це було особисто тобі розписано для всього розуміння. А то увірвались тг срачельники зі своїми  історіями  до інших людей.

Це все зрозуміло і навіть не потребує розписування. Я і не питав тебе ніколи і ні разу чому ти виїхав. Ні до, ні після.


Dmytro

Цитата: OzzyZig від 15 Липень 2023, 21:55:54вмирати за державу не бажаю.
А чего ты решил что тебе придется умирать в рукопашном бою  или от осколка где-то под восточной границей? Других мест в армии нет?
Я уже не говорю про то что можно ушатать своё здоровье как я)). Вот меня бы походу в водители уже не взяли. К тому же и нарколога могу не пройти. Тебе слабо?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

И главный вопрос - чем Оззик отличается от Сина?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Тут ссука по Киеву во время сухого закона бегал по всему району по аптекам (транспорт не ходил же), стоял в очередях чтоб купить хоть 1 флакончик спирта (на точке на 1 руки больше не давали) или хоть чего-то другого спиртосодержащего чтоб потом колой разбавить... Что только не пил в итоге.
И сейчас какая-то ссука говорит что в стране хреново хотя водка давно продается свободно.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 22:02:01Це все зрозуміло і навіть не потребує розписування. Я і не питав тебе ніколи і ні разу чому ти виїхав. Ні до, ні після.


розписав я з власного бажання. Щоб пояснити чітко свій погляд. Хоч і частково
Не люблю опиратися на мовчазні очевидності.

OzzyZig

Цитата: Dmytro від 15 Липень 2023, 22:20:52А чего ты решил что тебе придется умирать в рукопашном бою  или от осколка где-то под восточной границей? Других мест в армии нет?
Я уже не говорю про то что можно ушатать своё здоровье как я)). Вот меня бы походу в водители уже не взяли. К тому же и нарколога могу не пройти. Тебе слабо?
нема й гарантій протилежного. Ти готовий в армію або навіть воювати? Я ні. Ось і вся розмова

А далі виникає дуже довга дискусія на тему серйозності влк, розподілення, порядків тощо. І тут то вилазить маса зрад.

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 21:59:24якщо ти покинув Юпітер, там залишились твої співвітчизники, з якими ти засновував колонію, а тепер ти лежиш у басейні в Каліфорнії, потягуєш пивко і тролиш їх за те, наскільки там все херово, через жопу і що довго вони не протянуть, то так - чому б тобі не лізти до них?

В процитованому тобою дописі виключно така ситуація розглядається, якщо я не помиляюсь.

Також сказано, що це нам, хто залишився, треба критикувати тих, хто тут з нами охуєл (а не слухати цю критику з-за бугра, не направлену за адресою).

Але ж звичайно нічого страшного в тому, щоб ділитьсь новинами і своїми думками з приводу цих новин. Доки це не доходить до маразму (негатив заради негативу).

Тож я і перепитав про цілі критики. Щоб не гадати. І що замість відповіді? Як завжди.
Ну шо як завжди. 
Ти зараз тупо вирішив інвалідувати думку всіх хто знаходиться не в межах України..  Ну тобто давайте варитись у власному соку.. Давай ще зсу відмовиться від натівськоі розвідки,  бо що та ната знає про Україну? Логіка топ.
От мабуть тому наша влада на хую кружляє вимоги ЄС? Типу шо тупе ЄС знає,  хай не критикують, нам і так норм. 
Якісь зміни треба? Треба,  але нам більше подобаються анальні зміни і популізм, тому не критикуйте..
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 15 Липень 2023, 22:24:56Тут ссука по Киеву во время сухого закона бегал по всему району по аптекам (транспорт не ходил же), стоял в очередях чтоб купить хоть 1 флакончик спирта (на точке на 1 руки больше не давали) или хоть чего-то другого спиртосодержащего чтоб потом колой разбавить... Что только не пил в итоге.
И сейчас какая-то ссука говорит что в стране хреново хотя водка давно продается свободно.
Ну тобі тільки водка..  якби ти народився в омську і понаіхав в мацкву,  то тебе і там все б влаштовувало...

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

А якби озік сидів в зп,  то йому можна було б критику казати?
Он в мене є достатньо критики і зради..  Моя зрада зараховується чисто через локацію,  а його ні?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

OzzyZig


graved1gger

Озік такий само громадянин України,  як і ми всі,  на заробітках він сидить вже років 5 з перервами.  Сидіти в гейропці він не планує вічність. Але його критика не валідна?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

З іношого боку озік сам винен зі своїми тупими жартами,  шо пенис зна як його сприймати
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 16 Липень 2023, 12:16:19А якби озік сидів в зп,  то йому можна було б критику казати?
Он в мене є достатньо критики і зради..  Моя зрада зараховується чисто через локацію,  а його ні?
Перетворення усього у зраду і обмазування цим це така мазохиська "критика"?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Обамка

Цитата: Dmytro від 15 Липень 2023, 22:20:52А чего ты решил что тебе придется умирать в рукопашном бою  или от осколка где-то под восточной границей? Других мест в армии нет?

Як думаєш - які саме підрозділи несуть найбільші втрати? Ті які штурмують укріплення ворога чи ті, хто охороняє склади у Рівному?

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 16 Липень 2023, 12:09:45Ну шо як завжди. 
Ти зараз тупо вирішив інвалідувати думку всіх хто знаходиться не в межах України..  Ну тобто давайте варитись у власному соку.. Давай ще зсу відмовиться від натівськоі розвідки,  бо що та ната знає про Україну? Логіка топ.
От мабуть тому наша влада на хую кружляє вимоги ЄС? Типу шо тупе ЄС знає,  хай не критикують, нам і так норм. 
Якісь зміни треба? Треба,  але нам більше подобаються анальні зміни і популізм, тому не критикуйте..
Британська розвідка співпрацює і допомагає, тому в діалогі вона має і буде критикувати.

Виїхавший чел, якого тут все задовбало, з якою метою критикує? Скільки раз треба це запитати і коли я почую відповідь?

OzzyZig

#58938
З метою обурення не можна?

Але коли дорікають критикам за "напад" на країну та владу, я згадую росію. Там таке актуально, тільки в десятки разів сильніше. З відповідальністю.

Не дивлячись на рівень життя, заробляєш за кордоном щоб потім ці гроші лишити в державі. Плануєш й далі жити в державі, працювати, сплачувати податки, якісь ще плани малюєш. Тобто країна паршива, але ще не настільки, щоб покинути. Барабани, зедерьмак, зекомік, стадіони, гуманітарка в магазині тощо... серйозно? За такі подальші перспективи треба внести десятки тисяч євро?  :'(

І це лише мала частина укр зради. А ще скільки зовнішньої.

З таким підходом, успіхів в темі політики, війни та влади.
А я зливаюсь в унітаз, як то робив Гаррі Поттер для трансгрессії

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 16 Липень 2023, 18:44:43Британська розвідка співпрацює і допомагає, тому в діалогі вона має і буде критикувати.

Виїхавший чел, якого тут все задовбало, з якою метою критикує? Скільки раз треба це запитати і коли я почую відповідь?
Куди виїхавший? Цей виїхавший чел такий самий громадянин України як і ти. І якби безразлично шо він на заробітках. Бо людина хоче шоб було краще? Бо людина хоче привернути увагу і обговорити проблеми? Може навіть почути аргументи шо все не так погано і заспокоїтись?
Коли ти у відпустку їдеш то на два тижні ти теж не маєш права нічо казати?

І по друге, взагалі за якою такою логікою прописана заборона говорити і критикувати якщо людина не знаходиться прям тут? Тобто америкосам які думають інвестувати чи не інвестувати, і якщо передумав то критикувати корупцію не можна потім?


this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 14:08:30нє

Едуард 40 років спостерігає совковий організаційний бардак, побудований на вертикальній владі, кумовстві, черезжопності і суцільній вольовій слабкості низів. Коли слабовольні низи не можуть диктувати свою волю та ще й до цього роблять багато чого через жопу (бо нема в кого навчитися, нема чим зробити нормально, начальство в спину дихає підганяє і т.д.), то це просто йобаний стид. В якому я живу. І бачу людей іншого сорта (починаючи з ліцею). Не тільки за бугром. А й в нас. Навіть родом з того ж Кам'янського. То ж я не хотів нічого міняти?


В часи майдану я говорив, що

- вплив і інвестиції Заходу заслабкі (зараз вони взялися грамотніше, бо й ситуація критичніше)
- що Яник (і даунбаська мафія, що за ним стоїть) то піздец, але майже всі літні люди бачили в ньому свого (совка мабудь)
- але це не відміняє того факту, що ціла низка подій на майдані виглядають не натурально
- також заїбався читати про те, що саме студенти та народний натовп є рушієм того перевороту. Рушієм є протидіючі сили. З одного боку - проросійські. З другого - хз, хто саме. А народ точно не був рушієм.
- ще казав, що Кучма який би не був бандит, але єдиний хто вмудрився тримати баланс. Після нього вже почали тягнути возика в різні сторони.
Едуард,  40 років, "майдан ні всьо так адназначна" і "сабитія нє натуральна".
При тому всі прекрасно пам'ятають твоє ледь не ватне на той час ставлення, яке що тоді що зараз прям по наративам русні йде.

Так от, до чого я дістав цей пост.
Ти затикаєш рота людині і кажеш що не можна критикувати,  коли сам весь такий "ні всьо так адназначна" (що на мою думку навіть небезпечніше).
Але ж чогось тобі не забороняють оце  писати?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 16 Липень 2023, 12:11:49Ну тобі тільки водка..  якби ти народився в омську і понаіхав в мацкву,  то тебе і там все б влаштовувало...
Я бы в Омске и сидел. Зачем мне в Москву? У меня с предыдущего клана в танках большинство с Омска было, так там норм.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2023, 01:43:44Так от, до чого я дістав цей пост.
Ти затикаєш рота людині і кажеш що не можна критикувати

Не пизди, я ще нікому нічого не затикав, а тричі задав пряме запитання, від якого ти і так і сяк намагаєшься відвернутись і змінити вектор теми.

Я питаю: Чого людина добивається?
Яку реакцію вона очікує від читачів?

Ти ореш: Не закривай людям рота! Ти стрьомний!

Як ота полоумна бабка, у якої пуд обурення в голові на шонебудь, але вже не взмозі адекватно вести діалог.

Мені дуже неприємне таке неповажне ставлення. Спочатку дочекайся коли я закрию комусь рота, а тільки тоді обвинувачую в цьому

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2023, 01:32:37І по друге, взагалі за якою такою логікою прописана заборона говорити і критикувати якщо людина не знаходиться прям тут?
Яка заборона? Ми одне й те саме обговорюємо?

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 17 Липень 2023, 00:45:10З метою обурення не можна?
Впевнений, що срач визвано зовсім не простими дописами з обуренням. Але ж хто признає, що сир-бор не зза простого обміну обуренням, а зза розкачування його до троллінгу з очікуваним подальшим срачем.

Он Грейві вище демонструє як він не змозі ні одного допису без істерики та персональних атак настрочити... А потім скаже, що йому рота закривали зовсім не за це! І так розвивається будь який срач, коли в когось звичка перебільшувати як ситуацію так і свою агресивну реакцію на опонентів.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2023, 01:32:37Бо людина хоче шоб було краще? Бо людина хоче привернути увагу і обговорити проблеми?
Але ні того ні того озя не хоче.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: Обамка від 16 Липень 2023, 14:46:38Як думаєш - які саме підрозділи несуть найбільші втрати? Ті які штурмують укріплення ворога чи ті, хто охороняє склади у Рівному?
Те, которые штурмуют. Но туда еще надо попасть по здоровью.
Не понимаю к чему ты это написал.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2023, 08:03:15Я питаю: Чого людина добивається?
Яку реакцію вона очікує від читачів?
я тобі відповів, але ти тупо ігоруєш

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2023, 08:17:53Он Грейві вище демонструє як він не змозі ні одного допису без істерики та персональних атак настрочити... А потім скаже, що йому рота закривали зовсім не за це! І так розвивається будь який срач, коли в когось звичка перебільшувати як ситуацію так і свою агресивну реакцію на опонентів.
ні, я скажу, що ти так само провокуєш бо я не вірю, що ти не можеш прочтатати, а тому просто ігоруєш, бо тоді тобі буде легше зіграти роль жертви

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2023, 08:17:53Он Грейві вище демонструє як він не змозі ні одного допису без істерики та персональних атак настрочити...
які персональні атаки? я весь цей "срач" навіть не срався, а задавав питання, ТАК САМО ЯК І ТИ (чим я гірше?) і наводив аналогії, може не завжди влучні, та відповів на твоє питання.

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2023, 08:03:15Не пизди, я ще нікому нічого не затикав, а тричі задав пряме запитання, від якого ти і так і сяк намагаєшься відвернутись і змінити вектор теми.
окей, давай повернемось з того чого починали.

ти отримав відповідь на своє початкове питання, але вибрав прикинутись дурачком-жертвою:
ЦитатаЦей виїхавший чел такий самий громадянин України як і ти. І якби безразлично шо він на заробітках. Бо людина хоче шоб було краще? Бо людина хоче привернути увагу і обговорити проблеми? Може навіть почути аргументи шо все не так погано і заспокоїтись?

на моє питання чому громадянин україни який знаходиться за межами країни не має права критикувати владу/корупцію/організації - ти двічі не осилив відповісти. Єдине що ти кажеш, що не стосується, але як це може його не стосуватись, коли він є громадянином, має нерухомість, рідних, гроші і т.д. в країні?

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2023, 08:03:15Не пизди, я ще нікому нічого не затикав,
чи не ти казав шо озіку так як він не в україні то треба мовчати, бо коли він виїхав ще пенис зна коли до 24 лютого все що відбувається в україні перестало його стосуватись? чи я щось сплутав? ось це:

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2023, 16:48:10так... нє, всьо конечно хорошо, але ж нада попиздіть!

альо! рамси самка не путай! виїхав - сиди не пизди тоді. (це вже якраз більшості касається, і шо тут не так з логікою?)

в будь якій суперечці, якщо тобі лєнь і ти сказав "мене це не касається!",  то нефіг після цього підгавкувать. так же?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

а персональні атаки якщо дуже хочеться, то тут можна твоїх постів назбирати стільки, за бажання, що можна по вуха занирнути у якесь елітичне призирливе "це не я це все вони, а я дракон"
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2023, 19:28:20а персональні атаки якщо дуже хочеться, то тут можна твоїх постів назбирати стільки, за бажання, що можна по вуха занирнути у якесь елітичне призирливе "це не я це все вони, а я дракон"
було б можна - назбирав би
а не погрожував
йди збирай

тільки ж не посипане нафталіном


Цитатачи не ти казав шо озіку так як він не в україні то треба мовчати,

ні
де я ОЗЗІКУ щось вказував?
і сфігілі ти в цитаті побачив звернення до Оззіка?

Цитатана моє питання чому громадянин україни який знаходиться за межами країни не має права критикувати владу/корупцію/організації - ти двічі не осилив відповісти.
я не знаю (не впевнений) чому він не має права, або чому ти в мене це питаєш. бо я ще не вияснив як же загадково в вашій культурній тєлєзі культурне обурення подіями в Україні переростає в персонально орієнтований срач з критикою одне одного, а подій в країні

Цитатаякі персональні атаки?
ну ти спочатку про Юпітер черконув, а потім пішло суцільне "а ти, та ти, та я тебе ще й голим пам'ятаю".