Правила ведення і створення теми у розділі спорт. На вибір форумчан.

Автор Корсар II, 12 Квітень 2008, 21:50:48

Попередня тема - Наступна тема

Чи можна цими правилами користуватися при веденні теми.

Так!
3 (75%)
Ні!
1 (25%)
Незнаю!
0 (0%)
Це непотрібно.
0 (0%)
Скоріше так чим ні.
0 (0%)
Інший варіант відповіді.
0 (0%)

Всього голосів: 4

Корсар II

Дорогі автори, якщо створили тему в розділі "Спорт", або хочете створити, то ви
повинні зробити наступне (якщо хочете, щоб ваша тема була популярною і її можна було читати).
Футбол
Якщо ви захотіли дізнатися думки учасників форуму чи подобається даний клуб чи ні, то ви повинні створити голосування і дати коротка інформацію про даний клуб. А якщо ви створили тему про, якийсь клуб, то вам треба обновляти інформацію про клуб, про його становище в турнірній таблиці. Повідомляти про трансферні новини даного клубу, і таке подібне. Створили ви тему ваш улюблений гравець, або не улюблений гравець треба дати інформацію, чому він улюблений, або не улюблений.
Автомобільні перегони
Якщо хочете створити тему про автомобільні перегони, то вам потрібно зробити кілька кроків, щоб її було цікаво читати.
1). Повинні бути дані про команду, або силка на сайт із інформацією.
2). Якщо тема про улюбленого гонщика то треба написати чому він улюблений і дати інформацію про гонщика, або силку на сайт із інформацією.
3). Обновляєте вашу тему (пишіть про події, які повязані із цим видом спорту ), бо вона просто занепаде.

Бокс, і інші види спорту.
1). Якщо тема про улюбленого боксера (спортсмен) то треба написати чому він улюблений і дати інформацію про боксера (спортсмен), або силку на сайт із інформацією.
2). Дай ти інформацію про даний вид спорту (стосується нових, або не знайомих видів спорту).
3). Старайтеся часто обновляти тему. 
Прошу всіх проголосувати чи можна цим користуватися.
Із повагою Корсар ІІ.  8)

P:S Не буду називати теми і авторів тем. Теми про клуби просто стоять на місці ніякої інфи про них не має хоча ці клуби грають і про них повно різних новин.

P:S Я не адміністратор, но треба хоч подібне зробити, бо багато тем в застої, буду просити про затвердження даних парвил.

P:S Чи треба покласти голосуваня?

P:S Правила можуть буди виправлені і в них можна внести корективи за пропозиціями форумчан.

fed

Ну вот, пошла мода на создание подобных тем, как по мне вышеперечисленное тобой бред ИМХО...
Может еще и в "Обо всем" правила слепим..?... :)
Если уж так рвешься, то постарайся создать правила для каждого(известного) вида спорта...А то получается твоя тема распространяеться только на командніе виді спорта... ;)
З.Ы:Отредактируй название темы:Правила ведення і створення теми у розділі спорт.

Корсар II

Цитата: fed від 12 Квітень 2008, 21:59:47
Ну вот, пошла мода на создание подобных тем, как по мне вышеперечисленное тобой бред ИМХО...
Может еще и в "Обо всем" правила слепим..?... :)
Если уж так рвешься, то постарайся создать правила для каждого(известного) вида спорта...А то получается твоя тема распространяеться только на командніе виді спорта... ;)
З.Ы:Отредактируй название темы:Правила ведення і створення теми у розділі спорт.
Ти подивися на створені теми про клуби не має ніяких новин про їх діяльність, а вони грають. Я не кажу, щоб зразу після матчу хоча б інтервал у 2-3 дня. >:( 

fed

Цитата: Корсар II від 12 Квітень 2008, 22:08:18
Ти подивися на створені теми про клуби не має ніяких новин про їх діяльність, а вони грають. Я не кажу, щоб зразу після матчу хоча б інтервал у 2-3 дня. >:( 
Ты хоть одну просьбу выполнить можешь?.. :)

Корсар II

Цитата: fed від 12 Квітень 2008, 22:20:59
Ты хоть одну просьбу выполнить можешь?.. :)
Я стараюся все виконувати.

pelik911™

Действительно бред. Никто никому ничего не должен. За "введение новыx правил" отвечает администрация. Не много ли ты берешь на себя, обязывая пользователей следовать твоим "правилам"?

Корсар II

Цитата: pelik911 від 12 Квітень 2008, 22:25:49
Действительно бред. Никто никому ничего не должен. За "введение новыx правил" отвечает администрация. Не много ли ты берешь на себя, обязывая пользователей следовать твоим "правилам"?
Я прошу, щоб адміністратори навели порядок.

IK91

Цитата: pelik911 від 12 Квітень 2008, 22:25:49
Действительно бред. Никто никому ничего не должен. За "введение новыx правил" отвечает администрация. Не много ли ты берешь на себя, обязывая пользователей следовать твоим "правилам"?
Отнюдь не бред ! Человек пытается предложить, а не заставляет, делать так что бы люди делали всё по-человечески, а не так "тема: "Спартак" обсуждаем этот клуб"  о каком Спартаке идёт речь мол дагадайтесь сами, я полностью за то что предлагают Корсар II и Гиена что бы всё делалось так что бы приблизить пользователя к смыслу темы  ;) !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Корсар II


fed

Хм, всмотрись в предложенное автором, там говориться только о командных видах спорта и о спортсменах, разве нет других видов спорта?Или еще чего нибудь о спорте...

Sir_Lanselot

Чого ви так напосілися на людину? Він просто захотів зробити щось нормальне і підняти розділ, а то в нього майже ніхто не обновляє.
В оцікуванні дива.....

Edd.Dragon

Ну чего ж, желания вполне естественные. Но возникает вопрос - если я знаю кучу новостей о каком-то клубе, то почему должен ждать пока автор их в "своей" теме запостит? Темы общие, в них все мы принимаем участие! Поэтому, Корсар II, если у тебя есть информация, то ты, являясь "соавтором" интересующих тебя тем, имеешь полное право ее там изложить. Темы в застое не потому, что автор за ними не следит, а потому что никото за ними не следит.

Посмотри на общие темы о видухах - там кто что-то новенькое узрел сразу и постят. Кто ж будет автора ждать? Он может уже давно и не появлялся на форумах вообще :)

Так что, мое имхо - автор действительно должен что-то изложить в первом сообщении, иначе если ему сказать нечего, то нечего и тему создавать. А вот дальше как дело пойдет - это уже не только от автора зависит.



P.S.: Наспех насчитал в первом сообщении 7 ошибок...
Дорогі автори, після створення теми не лініться хоча б раз перечитати своє повідомлення.

IK91

Цитата: fed від 12 Квітень 2008, 22:37:14
Хм, всмотрись в предложенное автором, там говориться только о командных видах спорта и о спортсменах, разве нет других видов спорта?Или еще чего нибудь о спорте...
А это основное "нам большего не надо" (с)  ;D ! Или ты хочешь что бы тебе описывали в деталях матч Гарика Каспарова и Фунь Дзинь Тао (выдуманый шахматитс), а так же указали каждый их год жизни/биографии в деталях ;D ? Автор просит хоть чуть-чуть уделять внимания оформлению/содержанию темы ;).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

pelik911™

#13
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 12 Квітень 2008, 22:32:18
Отнюдь не бред ! Человек пытается предложить, а не заставляет, делать так что бы люди делали всё по-человечески, а не так "тема: "Спартак" обсуждаем этот клуб"  о каком Спартаке идёт речь мол дагадайтесь сами, я полностью за то что предлагают Корсар II и Гиена что бы всё делалось так что бы приблизить пользователя к смыслу темы  ;) !
Прочитай название темы. Этим "правилам" подчиняться никто не обязан. Так с какой стати иx создавать? giena вон внёс предложение, а Корсар II - сразу правила.

Корсар II

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 12 Квітень 2008, 22:52:37
А это основное "нам большего не надо" (с)  ;D ! Или ты хочешь что бы тебе описывали в деталях матч Гарика Каспарова и Фунь Дзинь Тао (выдуманый шахматитс), а так же указали каждый их год жизни/биографии в деталях ;D ? Автор просит хоть чуть-чуть уделять внимания оформлению/содержанию темы ;).
Це я мав на уваці. Я мане зразу на критику поклали. >:(

fed

Цитата: Корсар II від 13 Квітень 2008, 08:18:43
Це я мав на уваці. Я мане зразу на критику поклали. >:(
Неужели критика была выражена в грубой форме?.. ???
Или критика это плохо, лично я написал что не так, и что мне хотелось бы увидеть, если бы ты очень хотел то усовершенствовал (правило)предложение... ;)