Не загружается Windows Vista обычным способом.

Автор krisans, 16 Серпень 2009, 19:42:53

Попередня тема - Наступна тема

krisans

При обычной загрузке Windows выдает надпись Booting "vista"   chainloader/bootmgr  Загружаюсь через GRUB.Подскажите что делать?Надоело уже!!!Неужели никто незнает в чем проблема?

Phantom of the Opera

Знаєш англійську?
Тут є метод: http://www.winvistatips.com/fix-mbr-t116.html
або там просто можна вибрати Startup Repair
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

krisans

Цитата: Phantom of the Opera від 18 Серпень 2009, 21:54:52
Знаєш англійську?
Тут є метод: http://www.winvistatips.com/fix-mbr-t116.html
або там просто можна вибрати Startup Repair
Общий смысл по картинкам понятен, а в чем у меня проблемма и что я буду прописывать в командной строке?

Phantom of the Opera

Цитата: krisans від 18 Серпень 2009, 22:37:32
Общий смысл по картинкам понятен, а в чем у меня проблемма и что я буду прописывать в командной строке?
Як я розумію, проблема з загрузчиком Windows, раз з GRUB-ом завантажується (але загрузчик і не може працювати, якщо працює GRUB). Дані команди перевстановлюють стандартний загрузчик Windows (GRUB, відповідно, перестане працювати). Або на скрінах є кнопка Startup Repair, дослівний переклад - ремонт завантаження.

А взагалі годилось би детальніше описати проблему - що і де саме вискакує, бо з першого посту мало що зрозуміло.
Я так розумію, з GRUB завантажується Windows?
Разом і GRUB, і стандартний завантажувач не можуть працювати. Той, який встановлений пізніше, і буде працювати.
А з якою метою інсталювався GRUB? Чим він не влаштовує?
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

krisans

#4
Цитата: Phantom of the Opera від 18 Серпень 2009, 22:50:27
Як я розумію, проблема з загрузчиком Windows, раз з GRUB-ом завантажується (але загрузчик і не може працювати, якщо працює GRUB). Дані команди перевстановлюють стандартний загрузчик Windows (GRUB, відповідно, перестане працювати). Або на скрінах є кнопка Startup Repair, дослівний переклад - ремонт завантаження.

А взагалі годилось би детальніше описати проблему - що і де саме вискакує, бо з першого посту мало що зрозуміло.
Я так розумію, з GRUB завантажується Windows?
Разом і GRUB, і стандартний завантажувач не можуть працювати. Той, який встановлений пізніше, і буде працювати.
А з якою метою інсталювався GRUB? Чим він не влаштовує?
Попробую обяснить подробно. Как я загружаю windows. 1 способ-неудачный-нажатие кнопки пуск загрузка биос, потом черный экран с сообщением указанным выше. 2 способ-удачный-загрузка биос, постоянное нажатие f8, выбор носителя, опять постоянное нажатие f8, потом  dos и четыре  вопроса, первый autoexek bat нажимю yes, потом eho нажимаю yes, потом что-то еще нажимаю yes, потом grub нажимаю yes и загрузка пошла, причем отвечать на вопросы надо быстро, иначе не пойдет .

Phantom of the Opera

Цитата: krisans від 19 Серпень 2009, 00:09:45способ-неудачный-нажатие кнопки пуск загрузка биос, потом черный экран с сообщением указанным выше
В тебе з диску C:\ якимось чином пропали/були замінені деякі файли. Подивись чи є на диску C:\ файли: bootmgr, BOOTSECT.BAK, autoexec.bat ? Якщо ні, то або десь їх знайди і перепиши на диск C:\, або просто скористайся підказками з того сайту, що я дав і ті файли загрузчика, що пропали, наново створяться.
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

krisans

Цитата: Phantom of the Opera від 19 Серпень 2009, 00:02:33
В тебе з диску C:\ якимось чином пропали/були замінені деякі файли. Подивись чи є на диску C:\ файли: bootmgr, BOOTSECT.BAK, autoexec.bat ? Якщо ні, то або десь їх знайди і перепиши на диск C:\, або просто скористайся підказками з того сайту, що я дав і ті файли загрузчика, що пропали, наново створяться.
bootsect.bak точно есть, bootmgr помоему не должен, быть или не так пишется, autoexec.bat не нашел.





Phantom of the Opera

Цитата: krisans від 19 Серпень 2009, 00:16:17
bootsect.bak точно есть, bootmgr помоему не должен, быть или не так пишется, autoexec.bat не нашел.
Зроби як в статті, або просто тут вибери Startup Repair:

Пробуй вирішувати проблему, а знайти причину завжди буде час ;)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

krisans

#8
Цитата: Phantom of the Opera від 19 Серпень 2009, 00:32:10
Зроби як в статті, або просто тут вибери Startup Repair:

Пробуй вирішувати проблему, а знайти причину завжди буде час ;)
Восстановление ничего не дало, пишет все нормально, попробую второй вариант.   Все получилось, второй вариант помог. Преогромнейшее спасибо +1