Transcend StoreJet 25M2 1TB USB перестав розпізнаватися системою

Автор Pazan, 05 Січень 2014, 21:18:50

Попередня тема - Наступна тема

Pazan

Вітаю,
Сьогодні, ні з того ні з сього, перестав розпізнаватися системою Windows 8.1 Enterprise мій зовнішній накопичувач Transcend StoreJet 25M2 1TB TS1TSJ25M2 2.5 USB 2.0 External. При підключенні вмикається індикатор активності диска і система присвоює букву диска. Доступу до файлової системи немає. Можна якось зарадити?
Найсмішніше те, що телевізор Samsung Smart TV 5507 і надалі прекрасно його читає і відтворює збережені на цьому диску відеоматеріали.

[вложение удалено администратором]

GA-EV3

#1
Попробовать форматировать програмой HP USB Disk Storage Format Tool.
Или вот с оф.сайта:
http://ru.transcend-info.com/support/DlCenter/DLSoftware.asp?SID=2
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol


Pazan

Форматувати не хочеться -- інформації шкода. підключав до інших ПК, ноутбука -- те ж саме: відображається лише диск, як на скріншоті.
Телевізор надалі продовжує успішно відтворювати відео з цього диска. Знайду ПК з портом USB 3.0, спробую туди підключити.

vetos

Цитата: Pazan від 05 Січень 2014, 21:18:50Доступу до файлової системи немає. Можна якось зарадити?
А якщо так:


Або використати CHKDSK?

Pazan

Цитата: vetos від 11 Січень 2014, 18:33:06
А якщо так:
Або використати CHKDSK?
не хоче, тому що не бачить файлової системи

GA-EV3

Цитата: Pazan від 11 Січень 2014, 19:30:00не хоче, тому що не бачить файлової системи
Сканировать програмой Ontrack EasyRecovery в режиме RawRecovery, сохранить драгоценные файлы и пробовать форматировать. Можно попробовать и ещё одну прогу - R-Studio.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Pazan

Цитата: GA-EV3 від 11 Січень 2014, 19:41:41
Сканировать програмой Ontrack EasyRecovery в режиме RawRecovery, сохранить драгоценные файлы и пробовать форматировать. Можно попробовать и ещё одну прогу - R-Studio.
Це все я розумію, але чому телевізор розпізнає диск без проблем, а ПК ні?

GA-EV3

Цитата: Pazan від 11 Січень 2014, 20:57:09Це все я розумію, але чому телевізор розпізнає диск без проблем, а ПК ні?
Хотел бы и я это знать! У меня такое бывает с телефоными флешками: телефон видит, а комп - как у тебя. :(
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Pazan

Підозрюю, що це пов'язано із живленням пристрою. Телевізор видає 1А на USB.

Pazan

Одним словом, тему можна закрити. На диску з'явились "поганці". Відновив дані. Зробив LLF (форматування низького рівня). Поки що працює.