World of Tanks

Автор Avireti, 09 Липень 2010, 08:29:00

Попередня тема - Наступна тема

Сколько боёв в среднем Вы проводите в день? (GA-EV3)

<1 просто, слежу за темой/игрой
1-5
6-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-100
>100
Вариант для Дмытра

graved1gger

зіграв кілька боїв на прокачуваній техніці, ну в цілому да, прокачка схоже йде сильно легше ніж фарм кредитів...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Так без према печально і те і те. То щє ти резерви кланові вмикав

graved1gger

Цитата: Xella від 15 Жовтень 2022, 11:07:08Так без према печально і те і те. То щє ти резерви кланові вмикав
при всіх рівних, фарм кредитів йде трохи гірше ніж прокачка, як на мене
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

max.sim

Цитата: graved1gger від 15 Жовтень 2022, 11:31:20при всіх рівних, фарм кредитів йде трохи гірше ніж прокачка, як на мене
Воно так і задумано, ти ж повинен хотіти купити собі прем-танк, щоб десь кредити брати на техніку.
Я техніку не продаю, тож мені вже ці преми осточортіли, хоча в мене їх ціла купа. Не уявляю, як би я фармив, якби в мене було їх 2-3... Мабуть, задовбався би грати так само, як і зараз.  :)

Як я пам'ятаю, то навіть 10 рівень я викачував максимум за 100 боїв з бустами на досвід. Навіть з премом і без голди можна рахувати за гарний результат десь +30 000 кредитів за бій. Отже треба нафармити ще десь половину вартості на танк після того, як його відкрив. Десь так воно і є, мабуть.

aNGeL

в мене на 8лвл всього три прем-танки, граю тіки на двох 1-2 бої в день коли граю. Не поспішаю на всі відкриті 10ки нафармити срібла.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

написано шо 20го грудня всі токени батлпаса перетворять на бони.
такшо треба зливати(
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

не рахував бої, ненапряжно доки робив дейліки +40к експи на п43 тер. кредитів +0, бо зарядив голду і мені пох  ;D
50/50... ну шо, схоже завтра закінчу першу частини, жаль шо токени в грудні згорять... схоже треба шарфутюр чи фазу брати... ояєбу
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 15 Жовтень 2022, 23:07:03схоже треба шарфутюр чи фазу брати... ояєбу
Бери, они оба хорошие.

У меня они есть, думаю теперь советскую ПТ возьму. Да, она не очень, но пусть будет в ангаре.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Xella

#35958
Досліджено:
TNH T Vz. 51 досліджено. Витрачено нерозподіленого досвіду 111 274, вільного досвіду 0.


Досліджено:
WZ-111-1G FT досліджено. Витрачено нерозподіленого досвіду 0, вільного досвіду 0.


Куплено:
«Prototipo Standard B» куплено. Витрачено кредитів: 2 450 000.


До речі при переході дали купон на 25%, він працює і на голду. Можна взяти наприклад 5500 голди за 380 грн

graved1gger

Цитата: graved1gger від 05 Жовтень 2022, 22:07:58падбіріті міня в клан
я переймінувався на гейросервері
corruptedflesh
мхм
11 днів на частину батлпаса...

ну мабуть можна встигнути ще одну частину
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Куплено:
«M-II-Y» куплено. Витрачено кредитів: 1 440 000.

Цитата: graved1gger від 16 Жовтень 2022, 14:22:52мхм
11 днів на частину батлпаса...

ну мабуть можна встигнути ще одну частину
Так пошукай його і вступи, там не треба підтвердження - DPKUA

graved1gger

Цитата: Xella від 16 Жовтень 2022, 15:09:49Куплено:
«M-II-Y» куплено. Витрачено кредитів: 1 440 000.
Так пошукай його і вступи, там не треба підтвердження - DPKUA
в смислі? я давно ж
то я цитував щоб був референс дати коли я почав
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

от  цікаво чи встигну я до 5го листопада прогу вкачати
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Перемога!
Бій: Копальні
Техніка: M-II-Y
Отримано досвіду: 4 119 (×2 за першу перемогу доби)
Отримано очок Бойової перепустки: 7
Отримано кредитів: 54 302
Досягнення в бою: «Сталева стіна», «Непробивний», «Вогонь на знищення», «Костолом», Знак класності «2-й ступінь»
До сховища кредитів надійшло: 5 430

Другий бой і сталева стіна, я мабуть пару років її не отримував))

graved1gger

Purchased:
The P.44 Pantera successfully purchased. Spent credits: 1 771 000.

шо за діч с прокачкою)
гармата+башня+стандарт = 145к (3 блупрінта зібрано)

гуслі + двігла = 58к

може забити на гуслі та двігла?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

max.sim

P.44 Pantera без гуслів та двигуна - це повне лайно, воно не їде. Звичайно, якщо мета просто пройти цей танк якомога скоріше - то можна і забити на ці модулі, але я коли грав - то мені П44 запам'яталась саме як швидкий танк, здається, він десь під 60км може їхати і досить непогано маневрує. Без топових двигуна та шасі у нього не залишається ніяких особливих плюсів.

graved1gger

Так. Їде гірше тяжа і не повертає.це при турбачі та водятлі з 5 чи 6 перками. Ну можна потерпіти ще 135к і норм)
Так,  ціль пройти і забути.
Хоча потенціально може бути ок.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

GA-EV3

Цитата: max.sim від 17 Жовтень 2022, 01:42:36Без топових двигуна та шасі у нього не залишається ніяких особливих плюсів.
А гармата? Наче він доволі злий супротивник.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

Хз, я в перший бій зі стоку зайшов,  2к накидав,  програв....  І потім ще разів 6 програв,  ледве х5 забрав (
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

max.sim

Цитата: GA-EV3 від 17 Жовтень 2022, 08:00:43А гармата? Наче він доволі злий супротивник.
Якщо воювати без мобільності - то це звичайна Пантера, тільки з магазином і не танкує. А якщо ще й грати без голди - то лоб в лоб не дуже й вийде воювати, броні немає зовсім.


Цитата: graved1gger від 17 Жовтень 2022, 09:01:35Хз, я в перший бій зі стоку зайшов,  2к накидав,  програв....  І потім ще разів 6 програв,  ледве х5 забрав (
Оце в мене так Стандард Б зайшов, здається, в мене там десь під 38% перемог на ньому, антирекорд по акку з великим запасом.  :'(

graved1gger

блин) наскільки п43 легко йшло насітки п44 не йде
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: max.sim від 17 Жовтень 2022, 10:19:25Якщо воювати без мобільності - то це звичайна Пантера, тільки з магазином і не танкує. А якщо ще й грати без голди - то лоб в лоб не дуже й вийде воювати, броні немає зовсім.
і ділдо не гнеться!!!!
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Цитата: max.sim від 17 Жовтень 2022, 10:19:25Оце в мене так Стандард Б зайшов, здається, в мене там десь під 38% перемог на ньому, антирекорд по акку з великим запасом.  :'(
я вже пожалкував що взяв, проте хоч зі скидкою

graved1gger

Цитата: Xella від 17 Жовтень 2022, 12:43:28я вже пожалкував що взяв, проте хоч зі скидкою
я хз. прога 40 заєбата, я тащусь. якщо прога 65 така сама тіки 10ка, то можна перетерпіти поньтеру та стандарт.

але знов ж таки, я це затіяв бо є екіпаж. не було б екіпажа з проги 40, то лесом
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

я німагу з цьою поньтерою... ну нах
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

я єбу, 2500 накидав, 1000 насвітив - фейл.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

це самка не танк, це якась залупа
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

https://eu.wargaming.net/shop/wot/battlepass/bp2022_9ep_crewm/
це 4та глава чи воно додасть якихось плюшек до тої що зараз проходжу ?

graved1gger

Цитата: Xella від 17 Жовтень 2022, 19:53:31https://eu.wargaming.net/shop/wot/battlepass/bp2022_9ep_crewm/
це 4та глава чи воно додасть якихось плюшек до тої що зараз проходжу ?
я купляв. 1 зайва екіпажна дівка

якщо це воно
бо в мене
TEM UNAVAILABLE
This item is not available in your place of residence. Please browse the shop's website to find other interesting offe
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dintex

Цитата: Xella від 17 Жовтень 2022, 12:43:28я вже пожалкував що взяв, проте хоч зі скидкою
Цитата: max.sim від 17 Жовтень 2022, 10:19:25Оце в мене так Стандард Б зайшов, здається, в мене там десь під 38% перемог на ньому, антирекорд по акку з великим запасом.
Хз, мені пантера це перший танк з гілки до проги 65, який зайшов. але не в стоку. його необхідно виводити в топ. Так само і стандарт б - він в топі і на голді дпм-ив жостко. Але що пантера, що стандарт - вони не танкують зовсім. Там фішка все таки в механізмі дозаряда. Треба вчасно використовувати їх потенціал, розмінюючись на один ворожий постріл і свої три, або взагалі не розмінюватись, якщо хтось втанкував замість тебе - потрібно вилітати і всажувати те що встишнеш до дого як противник зробить по тобі постріл. І так повторювати поки не буде фраг. Плюс в тому, що такі повтори значно швидші, за рахунок підсутності довгої перезарядки барабана.
Ну і прога 65 ппц яка маневренна.
///M

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

max.sim


graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

маякніть як квест на нову відьму дадуть
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

не цу пізда а не квест
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

GA-EV3

А я думаю, чого в мене прем-танки 8 рівня не фармлять, а воно он що: треба наносити овер 1.5К шкоди за бій(

Цитата- за 1.5 к урона на прем танке восьмого уровня с прем акаунтом 48 к прибыли это не нормально
Цитата- Почему это не нормально? Очень даже норм доход - 1,5к это фактически бездействие на 8 уровне
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GA-EV3

В режимі "Натиск" в мене пропадають снаряди. При цьому лагів не спостерігається.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

rayven

#35987
Цитата: aNGeL від 15 Жовтень 2022, 15:39:51в мене на 8лвл всього три прем-танки, граю тіки на двох 1-2 бої в день коли граю. Не поспішаю на всі відкриті 10ки нафармити срібла.
також було

Хлопці, а ви ж перейшли на Європу?
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

aNGeL

Цитата: rayven від 04 Листопад 2022, 23:25:18Хлопці, а ви ж перейшли на Європу?  :-\
Так
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

rayven

Цитата: aNGeL від 04 Листопад 2022, 23:37:20Так
шановні, а клан же всьо? Треба новий робити?
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

#35990
Я не буду дуже активно грати, але може інколи зберемося у дискорді. Якшо світло буде. :%) 
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

aNGeL

Цитата: rayven від 04 Листопад 2022, 23:51:01шановні, а клан же всьо? Треба новий робити?

Так є клан, max.sim зробив
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: rayven від 04 Листопад 2022, 23:24:34також було

Хлопці, а ви ж перейшли на Європу?
да
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Xella

Цитата: rayven від 04 Листопад 2022, 23:51:01шановні, а клан же всьо? Треба новий робити?

[dpkua] заявка автоматично приймається

max.sim

Цитата: Xella від 05 Листопад 2022, 09:48:22[dpkua] заявка автоматично приймається
Вже не автоматично, я вимкнув цю функцію, бо раптом виявиться, що поналізла якась незнайома русня.  :)
Але будь-хто з наявних гравців клану може підтвердити запит на вступ, тільки таких запитів поки що і не надходило, я періодично перевіряю.

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 15 Жовтень 2022, 15:39:51Не поспішаю на всі відкриті 10ки нафармити срібла.
Та і чи потрібні вони? Коштують дорого, а граєш на них по 10 боїв на рік(
*************************************************************************

А що краще?
1) -7% від розміру кола зведення
Чи
2) +11,5% до швидкості зведення
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 06 Листопад 2022, 10:23:49Та і чи потрібні вони? Коштують дорого, а граєш на них по 10 боїв на рік(
Я їх чисто для колекції купляю.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 06 Листопад 2022, 10:26:42Я їх чисто для колекції купляю.
Ну мені важко нафармлювати 6КК, я от граю вже місяць чи навіть два і маю тільки 3.5КК та ще купив "Борща".
Гра відверто набридла і граю по декілька боїв на день, та і не кожного дня. Тримає вона напевне тільки звичкою (все ж 12 років в ній) та аркадністю: зайшов-злився-пішов інтернети читати\писати і так по колу.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

max.sim

Цитата: GA-EV3 від 06 Листопад 2022, 10:23:49А що краще?
1) -7% від розміру кола зведення
Чи
2) +11,5% до швидкості зведення
Це залежить від конкретної машини. Є, наприклад, Ріночеронте, який має гарну точність, але дуже довге зведення, тож для нього потрібно ставити саме +11,5% до швидкості зведення.
 Загалом, треба грати на конкретній машині, щоб зрозуміти, що саме для неї буде краще. Якоїсь універсальної відповіді тут немає. Якщо відчуваєш, що майже завжди стріляєш без повного зведення - то ставиш зведення, якщо ж зазвичай не влучаєш при повному зведенні - то -7% до розміру кола зведення.