World of Tanks

Автор Avireti, 09 Липень 2010, 08:29:00

Попередня тема - Наступна тема

Сколько боёв в среднем Вы проводите в день? (GA-EV3)

<1 просто, слежу за темой/игрой
1-5
6-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-100
>100
Вариант для Дмытра

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Xella

Цитата: GA-EV3 від 19 Грудень 2022, 13:45:27Але вони огидні. Кавьор!
є історичні і усілякі кланові чи за 75к на певну кількість боїв камуфляжні

graved1gger

поставте хоч якусь іконку на клан, бо це пічаль
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

мене одного бісить, що в нас окремий зоопарк на еу3 та 4?
хочу на нормальні серваки!
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Цитата: graved1gger від 26 Грудень 2022, 14:47:35мене одного бісить, що в нас окремий зоопарк на еу3 та 4?
хочу на нормальні серваки!
попроси саппорт, англійською, скажи переїхав, хуйовий пінг

Xella

Що купити є 4,4кк
Badger - 4.2kk
TT8 амер + ТТ9 япи - 4кк разом
і те і те зараз акційне до 6.01 крім ТТ8 амера якого взяв по акції від міли. І я тупо не напрягаючись вкачав торта на 218к за 20 днів.
Чи вже чекати останні завдання на 9 і 10 рівень скидки і купити тоді щось, але ж бо і воне нікуди не діниться.


Xella

Досліджено:
60TP Lewandowskiego досліджено. Витрачено нерозподіленого досвіду 171 786, вільного досвіду 1 994.

Що на десятий левел купити по акції і не знаю

GA-EV3

Цитата: Xella від 27 Грудень 2022, 16:06:50Досліджено:
60TP Lewandowskiego досліджено. Витрачено нерозподіленого досвіду 171 786, вільного досвіду 1 994.

Що на десятий левел купити по акції і не знаю
Є думка, що там усе гівно. Але: Т-62-добряче скорострільна та точна пушка, грати приємно, ЙС-7 - непоганий вертлявий СТ, ЙС-4 - просто гарний ВТ, Е-100 - гівно, просто гівно, Е-50 - ВТ з динамікою СТ і пухою ВТ, АМХ50В - якесь гівно, але пуха здатна навалити добряче.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GA-EV3

По арті: француз - гівно люте без дамага та з довгою перезарядкою між снарядами та між барабаном, Макс про це тут раніше писав, категорично підтверджую, Е-100 - ну так собі, вцілиш - навалиш, буде приємно, але ж ти не вцілеш :)
Об.261 - топчик, все добре: перезаряд, влучність,  дамаг 8)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

Цитата: GA-EV3 від 27 Грудень 2022, 18:07:44Є думка, що там усе гівно. Але: Т-62-добряче скорострільна та точна пушка, грати приємно, ЙС-7 - непоганий вертлявий СТ, ЙС-4 - просто гарний ВТ, Е-100 - гівно, просто гівно, Е-50 - ВТ з динамікою СТ і пухою ВТ, АМХ50В - якесь гівно, але пуха здатна навалити добряче.
амх50 - імба якщо вірно готувати
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Ви мені скажіть.
Лінкс такий само фановий як і йобрік хотч?

Я просто хз залишати йобріка без турбо в ангарі чи ні
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

купив ста-1 і відьом туди сунув.
на йолку мілку і 2 новорічні
на йобрік новорічна, +2 з йолкі і кота від відьом.
в бз176 сидить чак норріс і 0-перкові китайці

карочі цікава виходить ця новорічна акція
пограв місяць:
+3 према 8 лвл, купка екіпажів з 0 перком
+стандартб, +ста-1, +йобрік хотч. ну й підзабив на цс-44.

взяв двігло на стандарт, танчик став краще, сильно краще. не шкодую 50к експи) все одно кредитів нема на прогу 65.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Ну тобі фартануло і ти задонатив як за 5 місяців прєма.
Я задонатив у два рази менше і ніфіга не випало нормального.
Але у мене є 24к бон і я можу купити три прєма, але не бачу змісту
Але я з акцією на торта - вкачав його повністю, це було 218к - за 20 днів, це імба акції реально коли вони дають скидку на вєтку. З 5 числа подивлюся що там, але наврядчи воно так буде летіти.

aNGeL

А я взагалі нічого не донатив і не грав вже з весни)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: Xella від 30 Грудень 2022, 11:40:54Ну тобі фартануло і ти задонатив як за 5 місяців прєма.
4*
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: Xella від 30 Грудень 2022, 11:40:54Я задонатив у два рази менше і ніфіга не випало нормального.
ну паходу такі мені фартануло.


це йобане казіно натякає шоб я ще задонатив, але я точно знаю, шо якщо ще закинути то мені ніхуя не випаде)) бо два рази фарт - 3й пенис там буде)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: graved1gger від 30 Грудень 2022, 19:33:254*
до речі таки як за 4 місяці према. але до всього іншого мені ж місяць према насипало ще.

всьо, забрав шварца. залишилось 9 днів према, але я шатав
якщо виживу пограю через рік

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 17 Грудень 2022, 18:26:50А куди дівати ресурси-камінчики новорічні? Містечко докачав до 10 рівня, завдання Арні та Міли на купівлю всілякого мотлоху за ці камінці виконав

Ресурсы можно менять на монеты для игрового автомата, 2000 любого ресурса - 1 монета.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Xella

Мабуть ну його лесом цю перепустку

graved1gger

купіть т-1000 і буде краще за батлпас. йобаний насос
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

за сару коннор теж дають книжки в місіях чи ні?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

за другу покупку т-1000 знов дають місії з гарними нагородами чи тіки самого т-1000?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

так. знов не вистачає екіпажів.

порадьте на чому проходити кампанію на штуг4 артову. яка арта краще підійде для цього? зважаючи що я не грав на арті 10+ років.

також потрібна буде арта на дві задачи в кампанії за альянс на екскалібур - тобто брітів та амерікосів треба брати.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 13 Січень 2023, 22:10:41купіть т-1000 і буде краще за батлпас. йобаний насос
Так там же танка в подарок нет!
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 14 Січень 2023, 05:23:13так. знов не вистачає екіпажів.

порадьте на чому проходити кампанію на штуг4 артову. яка арта краще підійде для цього? зважаючи що я не грав на арті 10+ років.
Я Штуга получил без игры на арте. Я на ней не играл и не собираюсь.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 14 Січень 2023, 20:21:54Я Штуга получил без игры на арте. Я на ней не играл и не собираюсь.
а як ти пройшов кампанію на арті? отак шо квадратик такий?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 14 Січень 2023, 20:21:02Так там же танка в подарок нет!
лесом він треба? це мараз 2 тижні дрочілня за бабло
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 14 Січень 2023, 21:05:42а як ти пройшов кампанію на арті? отак шо квадратик такий?
Там наче треба 4 з 5 гілок, якщо не помиляюсь
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

max.sim

Цитата: graved1gger від 14 Січень 2023, 05:23:13порадьте на чому проходити кампанію на штуг4 артову. яка арта краще підійде для цього? зважаючи що я не грав на арті 10+ років.

також потрібна буде арта на дві задачи в кампанії за альянс на екскалібур - тобто брітів та амерікосів треба брати.
хз наскільки зараз ця інфа актуальна, але десь півтора роки тому імбою на своєму рівні була американська М44, це начебто 6 рівень. Але найкращий варіант для виконання ЛБЗ - це арта 8 рівня, американська чи британська - особливо без різниці, американці більше дамажать, британці швидше їздять. Мабуть, я за американців, там більш-менш послідовна гілка, бо у бритів спочатку арта не їде і стріляє майже собі під ніс, потім їде, але так само недалекобійна, далі 7 рівень далекобійна і їде, але лише задом наперед, і лише з 8 рівня починається нормальна арта. У американців вже з 6 рівня все нормально.
 Але що найголовніше для ЛБЗ - у американців арта станить вже з 5 рівня, а у британців лише топова гармата на 7 рівні, тож завдання на стан до 7 рівня на британцях не виконати в принципі.

 Я за американську арту, але особисто мені свого часу М44 не сподобалась, а от М12 та особливо М40/43 - це топ.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 14 Січень 2023, 21:05:42а як ти пройшов кампанію на арті? отак шо квадратик такий?
Если на отлично выполнять остальные ветки, то там будут "билетики" (или бланки, как их там - не помню) чтоб открыть ветку арты не вымазавшись.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

талони дають за фінальне. в мене є 4/5 талони. так. а задач 15...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

max.sim

Цитата: Dmytro від 15 Січень 2023, 12:45:18чтоб открыть ветку арты не вымазавшись.
зазвичай більше всього про арту ниють саме такі "невимазувальники", які принципово не грають на арті і тому не знають ні прострілів, ні траєкторій різної арти, ні КД, і саме тому отримують від неї занадто багато.
Ніколи не розумів, як це можна грати в танкач і при цьому ще якось там вимазатись на арті. Ти вже вимазався, коли почав грати в танки, далі вже нічого втрачати.  ;D

graved1gger

без арти втрачається динаміка.
особливо прохоровка та малинівка без арти топ. особливо якщо лт нема або здохли з самого початку бо схавали фугас ваншот від нових танків...
ой вєсєлий гейплей...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

я пізно всрався йолку/13-75 та лінкс катати... виїхав.. поворот не туди - хоба в тебе 150 хп
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

ніхуясібе?
в 2011 наче не малювало так чітко є простріл чи нема простріла О_О
дамаг канешна ніхуя))) спробував арморпірсін два рази - пенис папдьош)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Перемога!
Бій: Ласвілль
Техніка: Об'єкт 252У Захисник
Отримано досвіду: 4 529 (×2 за першу перемогу доби)
Отримано очок Бойової перепустки: 7
Одержано бон: 25
Отримано кредитів: 158 211
Досягнення в бою: «Сталева стіна», «Боєць», «Дуелянт», «Непробивний», «Вогонь на знищення», «Костолом», Знак класності «2-й ступінь»
До сховища кредитів надійшло: 15 821
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Майже рік не заходив - зайшов. Насипало плюшек дофіга всяких і према. Зганяв пару боїв - дивно але після танків тундри - танки картоплі виглядають мультяшними)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

max.sim

Цитата: aNGeL від 29 Січень 2023, 01:34:10Зганяв пару боїв - дивно але після танків тундри - танки картоплі виглядають мультяшними)
Це тому шо контури підсвічуються, саме це руйнує будь-який натяк на реалізм зображення. Ну і у картоплі більш приємна для очей гамма та кольори, тундра ж своїх гравців не жалкує, я періодично дивлюсь на ютубі відоси по тундрі - там то очі сліпить, то нічого не видно, то все похмуре наче фарб не вистачило...
 Мені в свій час тундра не сподобалась саме своїм освітленням, мені було просто неприємно дивитись на екран, і ніякі фільтри не допомагали.

graved1gger

Літаки в тундрі ок, інше лайно
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: aNGeL від 29 Січень 2023, 01:34:10Майже рік не заходив - зайшов. Насипало плюшек дофіга всяких і према. Зганяв пару боїв - дивно але після танків тундри - танки картоплі виглядають мультяшними)
Скоріш як контрстрайк.  Картопля контрстрайк.  Тундра - батлфілд.

Але пізно ти.  Я навпаки зав'язав. До наступного грудня чи листопада.
Без екіпажів з 0 перком братства мало бажання грати.  А щоб закрити цю тему потрібно 1 + 2 + 2.
Можливо ще щось качати захочеться колись. 
То потрібні будуть ще.  Теоретично можна зняти з лбз на штуг, арта 5/15 залишилась, а там оновляться і трошки підрочити в екскалібурі за Італію - є на чому і залишилось два + останнє

Все хочу амбт чи бісонте.  А не оту китайську ерунду яка типу імба але хуіта.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: max.sim від 29 Січень 2023, 04:59:59Це тому шо контури підсвічуються, саме це руйнує будь-який натяк на реалізм зображення. Ну і у картоплі більш приємна для очей гамма та кольори, тундра ж своїх гравців не жалкує, я періодично дивлюсь на ютубі відоси по тундрі - там то очі сліпить, то нічого не видно, то все похмуре наче фарб не вистачило...
 Мені в свій час тундра не сподобалась саме своїм освітленням, мені було просто неприємно дивитись на екран, і ніякі фільтри не допомагали.
так, в тундрі і цілитися складніше і часто пенис знайдеш ворога
але плюшки у вигляді ваншотів при гарному попаданні і що в бій можна брати декілька танків - має свої приколи
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Цитата: graved1gger від 29 Січень 2023, 05:07:17Літаки в тундрі ок, інше лайно
Танки і кораблі мені не зайшли як вони їх викотили, але оце з пів року повернувся - щось вони зробили що грати стало можна
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Цитата: graved1gger від 29 Січень 2023, 05:14:30Але пізно ти. 
та ні)

Цитата: graved1gger від 29 Січень 2023, 05:14:30Без екіпажів з 0 перком братства мало бажання грати.  А щоб закрити цю тему потрібно 1 + 2 + 2.
а мені пофік на це - граю джаст фо фан

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Куплено:
«G.W. E 100» куплено. Витрачено кредитів: 6 100 000.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Ну что, поставили оборудку экскрементальную? Я на Ягу88 поставил чтоб добавить и хп машины с прочностью модулей, и подвижность в плане поворотов и набора скорости.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 14 Лютий 2023, 10:55:15Ну что, поставили оборудку экскрементальную? Я на Ягу88 поставил чтоб добавить и хп машины с прочностью модулей, и подвижность в плане поворотов и набора скорости.
а сенсу від непрокачаної? а прокачати ти аж одну можеш..
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 15 Лютий 2023, 09:42:44а сенсу від непрокачаної? а прокачати ти аж одну можеш..
Я прокачал две до второго уровня. Теперь у меня два билда - один с этой оборудкой + боновый досыл, второй - боновый досыл, вентиль в слот и оптика в слот.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 15 Лютий 2023, 10:48:44Я прокачал две до второго уровня. Теперь у меня два билда - один с этой оборудкой + боновый досыл, второй - боновый досыл, вентиль в слот и оптика в слот.
а толку він 2го рівня?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.