Общие вопросы по Android

Автор GA-EV3, 02 Грудень 2011, 20:06:30

Попередня тема - Наступна тема

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 26 Грудень 2019, 12:02:12Звичайно, бо ці контакти можуть продати наліво, і вони будуть знати твоє коло знайомих, і кому ти часто джзвониш. Простір для маханацій тут величезний.
Не сильно вяжется с этим:
Цитата: GA-EV3 від 26 Грудень 2019, 08:55:44Я лично в миллионе мест оставил свою почту и телефон и в полмиллионе из них - с ФИО)
И с этим:
Цитата: GA-EV3 від 26 Грудень 2019, 12:03:46ведь если я не слила свои контакты, то меня уже давно слили другие люди, у кого я в контактах
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer

Цитата: GA-EV3 від 26 Грудень 2019, 12:03:46я не слила свои контакты, то меня уже давно слили другие
гениальная логика, пинкод от карты надеюсь 1111? :)

GA-EV3

Цитата: finalplayer від 26 Грудень 2019, 13:12:12
гениальная логика, пинкод от карты надеюсь 1111? :)
Не, давай без сарказма. Я что-то не так сказал?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer

заботься о своей безопасности и надейся, что другие олухи тебя не сольют

GA-EV3

Цитата: finalplayer від 26 Грудень 2019, 14:53:07
заботься о своей безопасности и надейся, что другие олухи тебя не сольют
Пф..уже слили  :D
Мой разговор - следствие установки моей родственницей на свой телефон Getcontact'а
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Xella

Цитата: GA-EV3 від 26 Грудень 2019, 17:49:56
Пф..уже слили  :D
Мой разговор - следствие установки моей родственницей на свой телефон Getcontact'а
Ну у меня есть бот в телеграме, я продавцов на олкс проверяю там.. мой номер там есть от 4х людей, по одной записи даже понЯтно чем я занимаюсь ро работе.. штука полезная, но так в телеграме поискать как то безопаснее, чем такую прогу ставить

GA-EV3

Цитата: Xella від 26 Грудень 2019, 17:58:09чем такую прогу ставить
Вот чем её опасно ставить?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Xella

Цитата: GA-EV3 від 26 Грудень 2019, 18:50:51
Вот чем её опасно ставить?

Может и ничем, но в таких случаях работает презумпция виновности)) я боту слил пару левых номеров и ищу раз в неделю, а тут вся твоя телефонная улетает непонятно кому и как он этим распорядится в будущем

GA-EV3

Цитата: Xella від 26 Грудень 2019, 18:56:03а тут вся твоя телефонная улетает непонятно кому и как он этим распорядится в будущем

Цитата: GA-EV3 від 26 Грудень 2019, 17:49:56Мой разговор - следствие установки моей родственницей на свой телефон Getcontact'а
То есть, вы печалитесь о том, что уже случилось :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer

Цитата: Xella від 26 Грудень 2019, 17:58:09я продавцов на олкс проверяю там
Владимир, ну когда уже все номера будут по паспорту, а все входящие с ФИО и фото?

GA-EV3

Панове, а чи є у Андроїді можливість встановлення брандмауера?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 27 Квітень 2023, 17:28:51Панове, а чи є у Андроїді можливість встановлення брандмауера?
Звичайно. Кажуть що одним з найкращих є NetGuard, він оперсурсний, можеш спробувати.

GA-EV3

Дякую, а він зможе виконати моє прохання: зарубати грі доступ до інтернету? Бо ситуація напружує: ігрові раунди короткі, напевне 1-2 хв і після кожного дивитися на рекламу вбішує.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 27 Квітень 2023, 22:08:02Дякую, а він зможе виконати моє прохання: зарубати грі доступ до інтернету? Бо ситуація напружує: ігрові раунди короткі, напевне 1-2 хв і після кожного дивитися на рекламу вбішує.
Судячи з опису він може як повністю заборонити додатку вихід в інтернет, так і заблочити для нього певний сайт/домен.
ЦитатаДодаткам і адресам можна окремо дозволити або заборонити доступ до вашого Wi-Fi та/або мобільного з'єднання.

Edd.Dragon

Цитата: GA-EV3 від 27 Квітень 2023, 22:08:02Дякую, а він зможе виконати моє прохання: зарубати грі доступ до інтернету? Бо ситуація напружує: ігрові раунди короткі, напевне 1-2 хв і після кожного дивитися на рекламу вбішує.
тільки от рекламу не факт що сам додаток тягне, але спробувати можна


Edd.Dragon

Цитата: Mantikor від 27 Квітень 2023, 22:33:30Судячи з опису він може як повністю заборонити додатку вихід в інтернет, так і заблочити для нього певний сайт/домен.
Ну як би повністю заборонити і в стандартних настройках можна. То ж не ясно, чому виникло питання про файрвол, якщо грі треба повністю перекрити вихід

GA-EV3

Цитата: Edd.Dragon від 27 Квітень 2023, 23:27:54Ну як би повністю заборонити і в стандартних настройках можна.
Таких налаштувань я не знайшов у своєму телефоні. Є тільки передавання даних у фоновому режимі (є дозвіл) та необмежене використання трафіку (дозвіл не надано).
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 28 Квітень 2023, 00:04:35Таких налаштувань я не знайшов у своєму телефоні. Є тільки передавання даних у фоновому режимі (є дозвіл) та необмежене використання трафіку (дозвіл не надано).
Навіть в моєму древньому телефоні є опція чи дозволяти додатку користуватись Wi-Fi та мобільним інтернетом, вимикаєш обидва дозволи — і доступу в інтернет не буде.
Хоча це може не функціонал андроїда, а додаткове від оболонки.

Edd.Dragon

Цитата: Mantikor від 28 Квітень 2023, 00:16:21Навіть в моєму древньому телефоні є опція чи дозволяти додатку користуватись Wi-Fi та мобільним інтернетом, вимикаєш обидва дозволи — і доступу в інтернет не буде.
Хоча це може не функціонал андроїда, а додаткове від оболонки.
Ні, андроїда. Тільки розміщують по різному...

Тому через бренмауер він точно знайде повне блокування трафіку додатка

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 27 Квітень 2023, 19:24:50Звичайно. Кажуть що одним з найкращих є NetGuard, він оперсурсний, можеш спробувати.
Спробував, наче допомогло
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GA-EV3

Що робити?
Lenovo TB3-710i, Android 5.1
"Перейдите на сайт youtube.com Эта версия приложения YouTube устарела, а обновления для вашего устройства недоступны"
Google Play не дає встановити на планшет оновлену версію. Закину файл *.apk? Ну так сервера YouTube блоконуть застосунок, як це є і зараз.
Думаю, що це кінець.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Edd.Dragon

Цитата: GA-EV3 від 14 Листопад 2023, 18:22:41Що робити?
Lenovo TB3-710i, Android 5.1
"Перейдите на сайт youtube.com Эта версия приложения YouTube устарела, а обновления для вашего устройства недоступны"
Google Play не дає встановити на планшет оновлену версію. Закину файл *.apk? Ну так сервера YouTube блоконуть застосунок, як це є і зараз.
Думаю, що це кінець.
На айпадах старих така ж фігня недавно сталась

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 14 Листопад 2023, 18:22:41Що робити?
Lenovo TB3-710i, Android 5.1
"Перейдите на сайт youtube.com Эта версия приложения YouTube устарела, а обновления для вашего устройства недоступны"
Google Play не дає встановити на планшет оновлену версію. Закину файл *.apk? Ну так сервера YouTube блоконуть застосунок, як це є і зараз.
Думаю, що це кінець.
Так, це кінець.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

Цитата: GA-EV3 від 14 Листопад 2023, 18:22:41Що робити?
Купуй новий Android 11-13(14 поки що для мажорів)
11 - ахуєнний(потрібно мінімум 64Гб внутрішньої памяті); 12 - плиточки(типу з 7 та на 10 без Aero); 13 - оперативки потрібно від 6 +SWAP в смартфоні від 2Гб(краще 8 і більше залежить від того скількома деcятками програм користуєшся +проц, чим потужніше тим краще)
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Edd.Dragon

А в браузері що не ьак з ютубом?

Xella

Цитата: Edd.Dragon від 16 Листопад 2023, 19:06:55А в браузері що не ьак з ютубом?
жіночка з товстою попою звикла до інакшого

Vlad1

Навіть жіночки без товстої попи з величезними цицьками давно звикли до інакшого
 :D
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»