відеокартка 8600m зміна вольтажу і прошивка біоса

Автор theoretic, 26 Лютий 2013, 11:34:39

Попередня тема - Наступна тема

theoretic

Доброго дня шанована Спільнота!
Зацікавився таким питанням як зміна вольтажу і прошивка біоса відеокарти 8600 в ноутбуці.
Власне що зараз опробувано:
1) nvidia inspector-ом були знайдені стабільні частоти
2) nbitor-ом було зкачано і підредаговано біос
3) нажаль жодна програма: PowerStrip, Nvidia Inspector, RivaTuner, Msi Afterburn не дозволяє міняти вольтаж ядра для перевірки на стабільність :(
Може хтось цікавився зустрічав якусь інформацію по цьому питанню?
Наперед вдячний, theoretic

Hit_man

Ну тут смотря что ты хочешь этим добиться, повысив вольтаж скорее всего добьешься того, что система нагрузки не выдержит. А понизив-то потеряешь производительность, а на расходе энергии вряд ли это заметно отобразится в положительную сторону.

theoretic

Тут яка ситуація.
Мій друг приніс ноут, а відяшка то з дохлої 8 серії :(
Я понизив частоти і вона запрацювала стабільно, але температура в 60-70 градусів мене не радуює :(
Чув що ядро можна понизити з 1.35 на 0.85. Мені звісно ж таких результатів не потрібно, але хочаб до дефолтних 1.05 в режимі енергозбереження бажається.
Тим паче частоти то вже до енергозберігаючих наблизились.

Edd.Dragon

Цитата: theoretic від 26 Лютий 2013, 11:59:25Чув що ядро можна понизити з 1.35 на 0.85
Ну так не программно же.
Если в нибиторе можно менять напряжение в биосе, то скажи спасибо хотя бы за это ))

theoretic

В Nibitor-і така змога є, за що і дякую його розробникам ;)
Але через моє не розуміння боюся нею користуватися,
як ніяк біос відеокарти.

Edd.Dragon

Цитата: theoretic від 26 Лютий 2013, 13:55:00В Nibitor-і така змога є, за що і дякую його розробникам
Это не разрабам нибитора спасибо, а nVidia. Нибитор всего-лишь позволяет то, что позволяет видеокарта. Для десктопных карт 8-ой серии и нибитором напряжение не изменишь.

prw07

Напруга вiдеоядра встановлена апаратно резисторним делителем на ШIМ мiкросхемi, яка розташована на вiдеокартi. Якщо пан не має пiзнань в цiй областi, то не варто i намагатися щось мудрувати.
Я "русский" забуду тільки за те, що ним розмовляє Азіров.... і співають ненависний шансон.

theoretic

Дякую всім.
Біос прошився з понижиними частотами і напругою виключно програмними методами.
Ноутбук пройшов 5 годинний тест на стабільність, подальшу долю буду озвучувати по мірі надходження інформації