Який найкращий плеєр для програвання lossless-музики?

Автор Diablo5, 16 Грудень 2010, 09:54:12

Попередня тема - Наступна тема

Diablo5

Зараз використовую AIMP2. Але чомусь здається, що є більш кращий плеєр для музики високої якості. Підкажіть будь-ласка. Дякую

vetos

Цитата: Diablo5 від 16 Грудень 2010, 09:54:12Зараз використовую AIMP2. Але чомусь здається, що є більш кращий плеєр для музики високої якості.
Вряд ли что то изменится в звучании при использовании другого плеера... если слушаешь на встроенной звуковухе.
С дискретными звуковухами обычно идут фирменные так сказать наработки в том числе и проигрыватели с улучшенной оптимизацией для этого дела. Например у Creative это Creative MediaSource Player/Organizer...

Diablo5

В мене Creative PCI Express X-Fi Xtreme Audio. Але їхній програвач не встановлював, тому що він дуже незручний. Але в мене не дуже там крута аудіо система (Logitech x-530), щоб почути різницю від програвача...

Все одно дякую.

vetos

Цитата: Diablo5 від 16 Грудень 2010, 18:03:48Але їхній програвач не встановлював
Так попробуй.
Цитата: Diablo5 від 16 Грудень 2010, 18:03:48тому що він дуже незручний.
Ну вот... не ставил а говоришь что он не удобный.  :) Поюзай недельки две... Дело привычки. Например, я его в качестве проигрывателя использую уже более трех лет... Да же и не помню когда он был для меня неудобный...
Для меня самое главное что он "всеядный" и без проблем понимает любой формат аудио.
Цитата: Diablo5 від 16 Грудень 2010, 18:03:48Але в мене не дуже там крута аудіо система (Logitech x-530)
:D
Цитата: Diablo5 від 16 Грудень 2010, 18:03:48Все одно дякую.
Да нема за шо  ;).

Diablo5

Не можу його встановити, тому що я колись видалив Windows Media Player. Коли намагаюсь його знову встановити, він пише, що програма не являється даною для Windows or MS-DOS. Що трапилося?...

max.sim

Цитата: vetos від 17 Грудень 2010, 14:45:16
Например, я его в качестве проигрывателя использую уже более трех лет... Да же и не помню когда он был для меня неудобный...
У него дурацкий плейлист, который нельзя перенести в другую часть экрана. Окно "Sources" просто лишнее, можно было бы вынести на панель кнопку-меню с этой функцией. Вот сделали бы так и позволили менять расположение окошек внутри плеера как угодно - и всё, все проблемы бы исчезли для меня.
А по воспроизведению да, претензий нет. Просто ненастраиваемый интерфейс портит впечатление.
Это я всё писал про "Органайзер", потому как пользуюсь только им, в режим "Плеера" редко перехожу, почти никогда.

Hit_man

Я foobar2000 использую, для любых форматов аудио. Не знаю как на счёт самый он лучший или нет, но мне нравится.

Diablo5

Так, Фубар2000 теж класний, читав про нього багато, але щоб він добре грав, треба багато махінацій зробити (настроювати, встановлювати нові плагіни тощо).

Не знаю, що роботи із софтом Креативу... Як його встановити.

vetos

Цитата: Diablo5 від 18 Грудень 2010, 19:35:45Не знаю, що роботи із софтом Креативу... Як його встановити.
Начни с переустановки ОС.  :D Шучу.
А на что ругается? Windows 7 Максимальная x64 - сборка?

Diablo5

Я писав вже вище. Під час встановлення плеєра Креатива, він хоче щоб був встановлений ще Віндовс Медіа Плеєр. А коли я його намагаюся встановити, пише ще програма не є дійсною чи щось таке для Віндовс чи МС-ДОС...

vetos

Цитата: Diablo5 від 18 Грудень 2010, 23:25:30Я писав вже вище. Під час встановлення плеєра Креатива, він хоче щоб був встановлений ще Віндовс Медіа Плеєр. А коли я його намагаюся встановити, пише ще програма не є дійсною чи щось таке для Віндовс чи МС-ДОС...
Да я читал выше... Просто думал что последуют какие нибудь уточнения... В любом случае ты не ответил на вопрос:
Цитата: vetos від 18 Грудень 2010, 21:25:45Windows 7 Максимальная x64 - сборка?

Diablo5

Так. Білд 7600. Є якісь рішення? Через Безпечний режим може спробувати?

vetos

Цитата: Diablo5 від 19 Грудень 2010, 15:09:52Так. Білд 7600.
RTM? Тогда есть - установить с нуля обычную версию Win 7. А потом продолжить эксперименты с установкой Craative MediaSource Player...

OzzyZig

Бери Фубар или АИМП,  других  плееров для такой музыки, не советую брать, насколько знаю, не подходят они для такого дела. Хотя может что-то и найдешь получше

Diablo5

Цитата: vetos від 19 Грудень 2010, 18:57:00
RTM? Тогда есть - установить с нуля обычную версию Win 7. А потом продолжить эксперименты с установкой Craative MediaSource Player...
Ні, в мене звичайна 7600. Не РТМ. А інші способи, крім встановлювання з нуля Віндвосу, є? А то я стільки вклав у неї, що чекаю тільки СП1.

vetos

Цитата: Diablo5 від 18 Грудень 2010, 23:25:30Під час встановлення плеєра Креатива, він хоче щоб був встановлений ще Віндовс Медіа Плеєр. А коли я його намагаюся встановити, пише ще програма не є дійсною чи щось таке для Віндовс чи МС-ДОС...
Попробуй поставить WMP 10... Не обязательно ставить последний. Или уже пробовал и любой не идеть?

Dreamescaper

Я користуюсь foobar2000, мене все влаштовує, кілька плагінів - і все ОК.  Хоча, взагалі-то, lossless слухати майже нонсенс на будь-якій домашній АС, ІМХО. Відрізнити від mp3 320 практично неможливо...

Diablo5

Цитата: Dreamescaper від 20 Грудень 2010, 22:33:54
Я користуюсь foobar2000, мене все влаштовує, кілька плагінів - і все ОК.  Хоча, взагалі-то, lossless слухати майже нонсенс на будь-якій домашній АС, ІМХО. Відрізнити від mp3 320 практично неможливо...
Ну, це в тебе напевно така акустика і звукова карта, що ти не можеш відлічити. А в мене відчутно чути різницю. Особливо коли почав слухати багатоканальну музику із аудіокодеком DTS.

До речі - друг слухав музику через Креатив Медіа Плеєр (у нього набагато краща система) і сказав, що різниці немає. Тому я теж залишаюся на АІМПі. Дякую всім^^