Чим і як зберегти конкретний кадр з відео?

Автор pohgejib, 27 Лютий 2011, 22:28:51

Попередня тема - Наступна тема

pohgejib

наприклад я хочу зберегти як картинку кадр під номером 1978. в якій програмі таке можна зробити?
гугл не допомагає(
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Volan

Цитата: pohgejib від 27 Лютий 2011, 22:28:51як це здійснити? наприклад я хочу зберегти як картинку кадр під номером 1978. в якій програмі таке можна зробити?
фрапсом можно ;)

pohgejib

Цитата: Mr_Volan від 27 Лютий 2011, 22:29:46фрапсом можно
а де там вводити номер кадру? мені треба з двох різних відеофайлів видерти кадр під тим же порядковим номером.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

k1T4eR

Цитата: pohgejib від 27 Лютий 2011, 22:28:51
наприклад я хочу зберегти як картинку кадр під номером 1978. в якій програмі таке можна зробити?
гугл не допомагає(
Да простым медиаплеером. например КМПлеером. Находишь нужный кадр, ПК - Захват - Захват исходного...

Volan

Цитата: pohgejib від 27 Лютий 2011, 22:31:52а де там вводити номер кадру?
такого там нет, просто скринишь в режиме реального времени, или нажав паузу :)

pohgejib

Цитата: k1T4eR від 27 Лютий 2011, 22:32:54Да простым медиаплеером. например КМПлеером. Находишь нужный кадр, ПК - Захват - Захват исходного...
цей спосіб я знаю, але ним буде важко з двох різних відеофайлів видерти кадр під тим же порядковим номером
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Dronic

дійсно одним із найлегших способів є - Print Screen на потрібному зупиненому  моменті та перенесення у Paint чи куди там треба. ;)
The purpose of music - to touch the hurt!

k1T4eR

Цитата: pohgejib від 27 Лютий 2011, 22:35:58
цей спосіб я знаю, але ним буде важко з двох різних відеофайлів видерти кадр під тим же порядковим номером

Откроешь информацию о видео, найдёшь нужный кадр и сделаешь скрин. Всё просто.  :)

pohgejib

тобто "інформацію про відео"?
пояснюю детальніше. є два відео-ріпа і треба порівняти їхню якість, видерши конкретні кадри...
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Volan

Цитата: pohgejib від 27 Лютий 2011, 23:00:32пояснюю детальніше. є два відео-ріпа і треба порівняти їхню якість, видерши конкретні кадри...
а разве так не видно? :-\
в КМП есть - ПКМ - Захват - Захват видеокадра. и там можно выбрать или секунду фильма, или номер

k1T4eR

Цитата: Mr_Volan від 27 Лютий 2011, 23:06:51в КМП есть - ПКМ - Захват - Захват видеокадра. и там можно выбрать или секунду фильма, или номер
Тем более.

pohgejib

не те що хотів, але все рівно дякую за витрачений час)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Volan

Цитата: pohgejib від 27 Лютий 2011, 23:37:48не те що хотів, але все рівно дякую за витрачений час)
просто я не видел таких прог, где можно ввести номер кадра и вытянуть его с видео....
я тяну или фрапсом, или через КМП.... а чтобы сравнить качество видео - просто поочередно открываю его, и увеличиваю на 200% = сразу всё видно :)

max.sim

 VirtualDub может вытягивать кадр по номеру. Только раньше он понимал только AVI, но есть и плагины. Посмотри, может тебе и подойдёт. Бесплатная и небольшая программа с большими возможностями.

Prol

Якщо відео відтворюється через ffdshow, треба активувати у меню OSD опцію "Таймінги кадра".