Нема звуку на задній парі колонок Edifier R451

Автор Drood, 06 Листопад 2009, 21:11:34

Попередня тема - Наступна тема

Drood

Всім доброго вечора. Буквально два дні тому замітив, що в моїй акустичній системі Edifier R451 пропав звук на задніх колонках. 
Справа не в драйверах точно тому, що я пробував міняти штекери каналів місцями..результатів не було :(  на задній парі колонок сигналу нема. І це на 2-х сателітах  одразу... отже і дріт не перебитий. Можливо хтось підкаже в чому може бути проблема? Або як попробувати її виявити?

Marex

Цитата: Drood від 06 Листопад 2009, 21:11:34пропав звук на задніх колонках
А він точно був раніше? Якщо відтворювати звук 2+1 без примусового апаратного розділення на 5+1, то задні і фронтальний сатиліти звучати не будуть. Попробуй на перегляді DVD зі звуком 5+1 або DTS
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

Drood

#2
ЦитатаА він точно був раніше?
Так. Я в цьому більше ніж впевнений, ці колонки чесно відпрацювали в мене 3 роки.
ЦитатаЯкщо відтворювати звук 2+1 без примусового апаратного розділення на 5+1, то задні і фронтальний сатиліти звучати не будуть.

Ось задня панель саба. Вибачаюсь за якість, фотографував телефоном.
Там є тюльпани на кожен канал (права+ліва передні , права+ліва задні, центральна+саб) якщо тюльпан від передніх переключити на вхід задніх, то система мала б відтвоювати звук на задній парі сателітів. Що вона й відмовляєтся робити((
Скроріш за все свиня зарита в середині акустики...
P.S дроти я витягнув свідомо, щоб зробити фотографію=)

PC_Boy

напиши какая звуковая карта?
Пользуюсь Edifier 5.1 тоже когда-то была такая проблема после приобретения, проблема решилась имено в драйвере. Но не факт что в случай похожий.

Ну для начала попробовать проверить провода идущее от саба к динамикам, заменить их от тех динамиков которые рабочие.

Так же рекомендую обратится на узкопрофильный форум, там проблему решат быстрее http://forum.edifier.com.ua/

Drood

Інтегрована звукова Realtek ALC662.
Зараз попробую ще раз покопатись в проводах. Може щось і пропустив. А за посилання дякую.

PC_Boy

Раз Realtek, то попробуй сделать следующее:
- подключи колонки так как написано в инструкции, в том числе не перепутать тюльпаны при подключении через переходник на minijek, которые посредственно подключаются к разьемам аудио;
- если все сделано правильно то скачиваем последние драйвера на сайте Realtek(хотя это по желанию);
- открываем двойным кликом в трее рядом с часами "Диспечер Realtek HD";
- находим закладку "Звуковые входы/выходы";
- видим и тест звука, и что куда поключено и т.д.;
- пробуем выставить "6РС динамика" и нажать "кнопку плей" для проверки звука (можно мышкой туцать по нужному динамику и слушать есть звук).

Далее можно попробовать проверить настройки звука. Тамже рядом с часами "Громкость". Открываем. Параметры. Свойства. "Отображать регуляторы громкости" Поставить галочки на всем что есть. ОК. Теперь пробовать регулировать Саб, передние и задние колонки ползунками.

Drood

Дрова стоять останні. Колонки підключені нормально. заходжу в диспетчер реалтек показує, що всі штекери підключені. Настройки стоять 5.1 , тест проходить на всіх , крім задніх сателітів(((. ???

В настройках звуку всі колонки також включені і гучність стоїть максимум, пробував міняти і 0 результату.
Коли підключав провода до задніх сателітів почув шум ( пшикнуло ) тобто сигнал до колонок всетаки доходить.
З'явилась ідея. Якщо сигнал на колонках є а звуку вони не дають можливо трабл на підсилювачі в сабі? Тобто колонка підключаєтся до підсилювача і йде "пшик" а сам сигнал до цього підсилювача не доходить (від'єднався контакт, шось перегоріло або ще щось). Звичайно попробую методом "наукового тику" але чим це можна перевірити?

PC_Boy

а точно правильно подключены штекера к звуковой плате? и если эти штекера попробовать менять местами то будит ли звук?
ну и опять таки, если на задней стенке саба попробовать поменять (не тюльпаны) местами а именно колонки, оте проводки которые зажимаются в разьеме.
Еще можно попробовать подключить к двидишнику...

Drood

#8
Міняв, переставляв і на звуковій і на сабі. І провода до сателітів міняв.....всі колонки працюють, провода не перебиті, справа в тому що з виходу на тил на сабі(там на фото з верху з ліва виходи тилу)  не йде сигнал, як не крути :( :-X.
Пробував підключати задній канал до мп3 плеєра. Раніше так робив і все працювало тепер ні.

ToRnAd0

Есть вопрос: а в настройках Реалтека эти колонки определены как задние? Если да то попробуйте выставить "Выход на боковые динамики" и они должны начать работу ;) "задние" работают только при 7.1 я с такой проблемой сталкивался, но теперь понял путаницу в обозначениях ;) оказывается на 5.1 задние называются боковыми :D.

Drood

Та іменно "задня пара". В принципі я загрузив скрін, на ньому все видно. І "боковая пара" просто програмно недоступна.
Не звертайте увагу на відсутність галочки на "задняя пара" і не підключений один штекер. Я просто відключив задні колонки і якщо зняти галочку на "задняя пара", то сигнал з задніх буде передаватись на передні... Так зараз сижу без задніх :)

PC_Boy

#11
ну тогда дорога одна - ремонт http://edifier.com.ua/service.html
и на скрине видно что это дрова от асуса а нада Реалтековские, и видно что штекер, который голубой не подключен.

Drood

Та залишаєтся ремонт.... а чому в дровах лого асуса не знаю... вони тиждень тому були скачані з http://www.realtek.com.tw/

PC_Boy

#13
не то что оно асус то мамка асус, а то что они не похожи например на мои =)
а возможно операциоки разные =)

[вложение удалено администратором]

Drood

Не знаю=) всяке буває) але сам особисто качав офіційні дрова тиждень тому з реалтека. Хоча в мене на ХР пам'ятаю був інтерфейс такий як в тебе.. можливо то під сімку інший....
Та в принципі дрова в моїй проблемі ролі не грають. А жалко , що це не дрова  :-[.
Здам в ремонт подивлюсь, що вони скажуть.