Віталій Кличко проти Альберта Сосновского

Автор PaulGryc, 24 Травень 2010, 02:40:52

Попередня тема - Наступна тема

Хто виграє і в якому раунді?

Виграє Кличко КО/ТКО в 1-4 раунді.
1 (4.5%)
Виграє Кличко КО/ТКО в 5-8 раунді.
8 (36.4%)
Виграє Кличко КО/ТКО в 9-12 раунді.
10 (45.5%)
Виграє Кличко по очках.
2 (9.1%)
Виграє Сосновський КО/ТКО в 1-4 раунді.
0 (0%)
Виграє Сосновський КО/ТКО в 5-8 раунді.
0 (0%)
Виграє Сосновський КО/ТКО в 8-12 раунді.
1 (4.5%)
Виграє Сосновський по очках.
0 (0%)

Всього голосів: 22

Голосування закінчилося: 29 Травень 2010, 02:40:52

PaulGryc

29 травня 2010 Віталій Кличко - Альберт Сосновський
Місце проведення: Фелтінс-Арена, Німеччина, Гельзенкірхен
Статус: Чемпіонський бій за титул WBC у важкій вазі (4-я захист Віталія Кличка після повторного завоювання титулу)

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко готує серйозне випробування своєму опоненту Альберту Сосновському в їх наміченому на 29 травня поєдинку. Українець закінчує тренувальний процес і готовий до будь-яких сюрпризів, про які заявляє його більш молодий і амбітний претендент.
«Це буде чудовий поєдинок! У Сосновського не таке гучне ім'я, як у Мохаммеда Алі, але він дуже складний суперник, він жадає перемоги і мене чекає нелегка битва. Це буде справжній чемпіонський бій серед супертяжів. Ось чому я так серйозно готуюся до поєдинку, який принесе задоволення кожному глядачеві », - цитує Кличка Allboxing. «Газета.Ru»

Мій прогноз.
Виграє Кличко КО/ТКО в 8-12 раунді.
Боксера на ім'я Альберт Сосновский, я ніколи не чув і тому не знаю, що від нього можна очікувати, оскільки Віталій за свою кар'єру мав поєдинки з топовими бійцями і має багатий досвід, то я в його перемозі не сумніваюсь!

Ваша думка?


N17

Виграє Кличко КО/ТКО в 1-4 раунді або Виграє Кличко КО/ТКО в 5-8 раунді.
Думаю не особо сложным будет бой для Кличко. В общем Удачи, Виталию!

PaulGryc

#2
Згадуючи останній бій Віталія Кличка з Кевіном Джонсоном, якщо Сосновський буде такий незручний як Джонс, бій може затягнутись ! ;)

dezmond


dobriyvecher

Очередной мальчик для битья, прогнозирую полную вялость Сосновского, но простоит до возможно 8-9 раунда, не думаю, что Виталий сейчас супер боец, который будет рвать и метать, но на опыте думаю его сделает, возможно будет и нокаут, возраст все таки у Виталика уже солидный.

PaulGryc

Так, все таки вік бере своє, завжди згадую його бій з Люїсом, о то був мегабій просто! 8)
http://vkontakte.ru/video11693642_77881511

ramon_666

Виграє Кличко КО/ТКО в 5-8 раунді.
Думаю Сосновский сделает свою фамилию))
Хотя имхо более реально 9-12, очки.
Время - не деньги, время - песок!..

k1T4eR

Виграє Кличко КО/ТКО в 5-8 раунді. Думаю будет так, но скорее всего выигрыш у Кличка будет по очкам... 

PaulGryc

#8
Якщо брати до уваги статистику, в Кличка здається 2 боя, в яких він пройшов всю дистанцію з суперником, поправте мене якщо помиляюсь, решта бої в нього КО/ТКО, я до речі перегланув бій Сосновського проти Віллямса, то зробив для себе висновок, що Сосновський не буде в'язатися з Кличком, а більше буде йти в розмін ударами, і тут Кличко його й підловить!
Бій Сосновського проти Віллямся!

N17

Молодец, Кличко. С победой! Просто лучший! 8)

PaulGryc

Цитата: Nikolay17 від 30 Травень 2010, 01:22:01
Молодец, Кличко. С победой! Просто лучший! 8)
Підтримую, КО в 10 раунді 8)

GRaFkiyv

#11

Пора Кличку старшему менять кликуху с STEEL FIST - стальной кулак на ...
BFG - Большое Финальное Глушилово   ;D  ;D (сабжик прилагается)